Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Час відпочивати і готуватися продуктивно працювати з кінця липня до вересня місяця. Місяць досить напружений для любовних питань, намагайтеся менше вимагати від партнерів і заводити інтриги, більше уваги дітям і бережіть їх, можете оновити свою творчість. Намагайтеся менше ризикувати протягом липня. Приділяйте увагу громадським питаннями і готуйтеся до нових службовим завдань в кінці місяця.

З 5 червня по 21 липня у Риб час активності в стосунках з коханими і дітьми, більше стали ризикувати, зріс Ваш азарт, могла оновитися творчість, більше бажання любові і інтриг. Зросла енергійність у Вас, але все ж в липні слід бути обережніше з цими сферами і питаннями.

Гарний час для інтелектуальної творчості, поезії, можливо ручних робіт з 22 червня по 6 липня.

До 6 липня слід бути обережніше в любовних, творчих і дитячих питаннях, а так само азарті і будь-яких видах ризику.

З 4 по 9 липня один з найкращих періодів для Риб, багато енергії і оптимізму, віри в себе. Може бути навіть занадто багато віри в себе, особливо в питаннях що стосуються фінансів. Намагайтеся бути обережніше і не беріть занадто багато в борг і не давайте. Але для інших сфер період дуже хороший – час творити і любити. Спробуйте зайнятися творчістю в ці дні, спробуйте розібратися в собі, покажіть себе світу і улюбленим, час сподобатися комусь і закохати в себе.

Час покращувати будинок, купувати меблі і декорації для будинку, зробити невеликий ремонт з 5 липня по 1 серпня. Попросити рідних про допомогу, допомогти рідним якщо треба. Постарайтеся провести важливі розмови з рідними в ці дні, якщо потрібно знайти компроміси або про щось попросити. Можна спробувати укласти договори, пов’язані з нерухомістю або місцем проживання.

З 6 липня починається робочий період у Риб. Спочатку у Вас буде багато завдань, відряджень по роботі, навчання і курсів, новин про цю сферу по 26 липня. Вчіться і пізнавайте нове, перегляньте і обновіть свої знання в ці дні. З 21 липня по 6 вересня у Вас додасться активності в питаннях роботи, наполегливості, цілеспрямованості. Ось з 21-6 найкраще присвятити себе праці. Крім роботи в ці два періоди, з 6-26 можете дізнатися новини про своє здоров’я, а з 21-6 можете і зайнятися своїм здоров’ям, потренувати його.

Намагайтеся бути обережніше з дітьми та вагітністю, своєю творчістю і інтрижками в перший піковий період, він буде 8 липня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після, але обережніше треба бути з 8 по 12 число. Пік активує соціальні питання, любов, дружбу, захоплення, інтриги, творчість, дитячі питання і ризик. Особливо потрібно бути обережніше з будь-якими видами ризику, а так само фінансовими питаннями. Кульмінації можуть бути негативні і дуже емоційні, не беріть занадто багато на себе. Будь-які проблеми краще вирішувати переговорами, а не діями.

З 15 по 21 липня небезпечний період, можливі травми. Час підвищену агресивність і нестримної емоційності, скандалів і поспішності. Будьте обережніше з джерелами доходів і накопиченнями, можете здійснювати несподівані покупки або інвестиції, особливо якщо вони стосуються любові або бажати ризику, але краще не робити цього.

Ще один романтичний період з 16 по 19 число, але так само і період ліні. Хороші дні щоб відпочити. Можете занадто ідеалізувати партнерів, членів сім’ї і себе. Харизматичний час.

З 17 по 21 липня вдалий період для інвестицій, обговорення фінансових проблем, взяття позик і укладення ділових угод, реструктуризація їх. Вдалий час для покупок, пошуку підтримки. І це ще один романтичний період.

З 19 по 23 липня варто обережніше хвалитися своїми грошима і заробітками. Можуть бути несподівані вчинки в любовній сфері і творчості, потрібно притримати свій егоїзм.

Великий приплив сил і впевненості в собі в сфері праці та здоров’я з 21 липня по 3 серпня. Домагайтеся бажаного, шукайте клієнтів і покажіть себе клієнтам, час показати свої таланти для керівництва, час відстояти свої бажання в роботі і обов’язках, взятися за складні завдання в цей період.

Постарайтеся не робити дорогих покупок з 23 по 26 липня, намагайтеся не вимагати багато чого від рідних і улюблених, бережіть свою репутацію і не порушуйте правила які стосуються кар’єри.

Повторення старого, того що було у Вас вже 2 рази з 13 листопада по 10 грудня 2016 року і з 16 березня по 15 квітня 2017 року. Періоду, що трансформує Вас, Ваші погляди на життя і плани на майбутнє, змінює Ваші витрати і боргові зобов’язання, що скасовує щось болісно у Вашому житті, що робить Вас більш глибокими і готовими до оновлення себе, хоч і болючого. Можуть бути втрати друзів і покровителів, втрати довгострокових планів і бажань, переоцінка сексуальних бажань, філософії, права, релігії. Про це всім було вже багато написано в старих гороскопах для Риб, в зазначені місяці. І зараз це ще раз повернеться в Ваше життя з 23 липня по 17 серпня.

Починайте новий проект або пошуки нової роботи, починайте займатися своїм здоров’ям, починайте нові завдання, що вимагають великих зусиль, але будьте в цьому всім стриманіше і більш вимогливими до себе, ніж до інших 23 липня. Другий піковий період буде плюс-мінус 3 дні, період початку, через 10 днів все одно будуть виникати питання роботи і здоров’я. Піковий період буде знову напруженим. Можете сильно поскандалити по роботі, так що потрібно бути обережніше. Під час проходжень співбесід або планування завдань будьте більш вимогливими до себе, а інакше нічого не вийде.

У Вас буде багато спілкування з партнерами і новин від них з 26 липня по 1 вересня. Можливо, що будуть і судові розгляди, у всякому разі це хороший період щоб цікавитися судовими питаннями.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Риб

З 5 липня по 1 серпня – покращуйте будинок і відносини з рідними.

З 6 по 26 липня – готуйтеся до відряджень і навчання новим навичкам для роботи, робочих новин.

8 липня, плюс-мінус 3 дні перший піковий період, 10 днів після – друзі, любов, творчість, романи і діти.

З 15 по 21 липня – будьте обережніше з дітьми і азартом, захопленнями.

З 16 по 21 липня – романтичний час, вдалий для покупок.

З 21 липня по 3 серпня – час працювати.

З 21 липня по 6 вересня – прилив енергії для роботи і здоров’я.

З 23 липня по 17 серпня – міняйтеся, хоч і болісно, але змінюйтесь.

25 липня, плюс-мінус 3 дні другий піковий період, 10 днів після – здоров’я і робота.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,174