Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Намагайтеся приділяти більше уваги відносинам та фінансам в квітні, бережіть їх і репутацію свою. Перша половина місяця буде напруженою, кульмінація в середині квітня, це останній такий складний місяць для Зодіаку, після буде хороший період до середини літа. Готуйтеся до періоду поновлення домашніх питань, активності в дома з другої декади місяця. Весь місяць буде багатим на поїздки і новини. Ймовірна переоцінка і затримка професійної діяльності, настане довгостроковий період, що впливає на кар’єру.

Зараз у Риб, як і у інших знаків, йде переоцінка фінансів і відносин, повернення старих питань. Період з 4 березня по 15 квітня, нові питання з цими темами краще не починайте, поверніться до старих. Та й взагалі весь місяць у Риб буде великий фокус на цих питаннях, особливо матеріальних.

З 16 числа по 15 квітня триває період внутрішньої трансформації, фрустрації, можливих психологічних криз і напружений час для боргових питань. Детально в гороскопі на минулий місяць для Риб. Розберіться зі своєю психологією і сексуальністю, приберіть зайве, працюйте над собою, своєю філософією. Ще з лютого у Вас йде «повернення» в питаннях боргів, психології та сексології, потрібно розібратися з ними.

У Вас буде довгий період для навчання новому, поїздкам, новин, спілкування і поверхневим знайомствам з 1 по 21 квітня. Хоча з 10 квітня по 3 травня, не вирушайте в нові відрядження і не починати вивчати нове, а краще повернутися до старого і переробити.

З 3 березня по 29 квітня повернеться тренд, який піднесе Вашу харизму, привабливість, активність в фінансових питаннях і відносинах. Період, який був з 3 січня по 4 лютого. Найсильніше він вплине на Риб останньої декади. Хоча в цей раз він буде, можливо, менш приємний, але зате більш вимогливий до питань відносин і фінансів. Необхідно серйозно переоцінити їх, зміцнити, з 4 по 27 квітня. Риби навіть можуть відчувати розчарування в своєму особистому житті і ділових відносинах, заробітку. Але не варто падати духом, цей час випробовує на міцність ці сфери, потрібно їх зміцнювати і організовувати. Бережіть свою репутацію. Якщо довіряєте партнеру – це вдалий час для скріплення відносин якимись правилами, що підходить для оформлення документів (шлюб \ підписання договору). Але якщо немає довіри – краще почекати і не спішити. Зараз не час руйнувати, ймовірно розчарування, але воно пройде.

Якщо Вам потрібно проявити наполегливість або силу волі – період з 3 по 9 квітня найкраще, особливо якщо це стосується сфери дружби і планів на майбутнє.

Починаючи з 6 квітня і по 26 серпня у Риб буде період повернення питань професії і кар’єри, деякого застою в цих сферах, необхідності брати на себе більше відповідальності. Намагайтеся за ці майже півроку розібратися в своїх кар’єрних бажаннях, підняти свою кваліфікацію, а головне зрозуміти, що дуже багато залежить від Вас. Не проектуйте свої бажання, пов’язані з досягненнями, кар’єрою, на інших, а самі працюйте ретельніше. Можете спробувати повернутися на старе місце роботи або посаду. Перегляньте свої довгострокові проекти, відкладіть початок нових на осінь, реалізуйте старі.

Перший піковий період буде 10 квітня, плюс-мінус 3 дні для Риб і 10 днів після – акцент на багатьох сферах в житті, основний фокус буде на питаннях сексу, боргів і витрат. Слід бути обережніше, піковий період негативний, можуть бути травми, як психологічні так і фізичні, бережіть репутацію. Крім цих питань, будуть активовані питання кар’єри, дружби і планів на майбутнє, заробітку (доходів). Не вимагайте багато чого в цих сферах, від клієнтів, роботодавців, партнерів. У всіх перерахованих сферах будуть кульмінації, остаточне завершення. Головне правило цього періоду – не вимагати і не чекати більшого, не поспішати. Основними якостями цього періоду будуть трансформації, усунення, якась жорстокість, схильність все роздувати і бажати більшого, і багато поспішності з егоїзмом. Дуже нервовий період.

Відкладіть покупку техніки і початок нових важливих переговорів з 10 квітня по 3 травня.

Дуже багато енергії, дуже позитивний період, слухайте свою інтуїцію і чекайте прозрінь. Найбільше цього буде в питаннях заробітку, доходів і матеріальних накопичень, інвестицій з 12 по 17 число. Після 15 числа можете починати нові фінансові проекти, а поки приділяйте увагу існуючим і старим.

З 17 по 20 квітня – покажіть свої професійні якості, задійте свої матеріальні ресурси для професійного просування або навпаки, кар’єрою – заробіть собі грошей. Короткий, але хороший період, щоб поліпшити свою репутацію і фінансову сферу.

Хороший період для важливих ділових переговорів з 21 по 28 квітня, постарайтеся приділити увагу більше старим питанням, а не новим, які пов’язані з кар’єрою, професією, фінансами.

У Вас буде багато фінансових новин, розмов про гроші і спілкування з клієнтами з 21 квітня по 16 травня. Але нові проекти або підписання нових договорів, укладання угод перенесіть на період після 3го травня.

З 22 квітня у Вас буде активна сфера дому та сім’ї, період середньостроковий до 5 червня! Енергія, завзятість, поспішність, наполегливість у відносинах з рідними і питаннями сім’ї. В кінці цього періоду можуть бути скандали з рідними, але це буде в травні-червні, а поки час робити ремонт і допомагати рідним, енергії необхідний вихід, направте її поновіть будинок.

Вас чекає дуже багато новин про партнерів, членів сім’ї, багато і іншої інформації і нестандартних ідей щодо цього з 25 квітня по 14 травня. Але куди більше інформації та ідей в сфері фінансів, заробітку, накопичень та інвестування. Слухайте свою інтуїцію, вона підкаже як вдало заробити і вкласти гроші, продати або купити. Особливо після 3 травня! Хороші дні щоб взяти на себе побільше завдань.

26 травня буде останній піковий період, для Риб він триватиме плюс-мінус 3 дні, і 10 днів після – акцентує сфери навчання, новин і поїздок. Може бути потрібно буде несподівано кудись поїхати, вивчити щось або отримаєте важливі новини, а може просто маса новин. Період не особливо важливий. Але будьте готові до несподіваних новин. Дуже гарний час для перенавчання з 0 чогось, але не для початку вивчення нового. Час для перезавантаження завдань.

З 29 квітня у Вас буде повторення періоду, який був з 4 лютого по 3 квітня – активізація та успішність у фінансових питаннях. Цього разу період буде з 29 квітня по 6 червня! За місяць з гаком Ви можете поліпшити свою фінансову сферу, хоча в ній і, можуть, статися трансформації і розпорошення (бажання витрат). Період повинен поліпшити Ваше матеріальне становище, більше клієнтів, заробітку, способів вдало інвестувати і накопичити ресурси.

І останній середньостроковий період настане 30 квітня з тривалістю до 6 червня, це буде ще одне повторення, подібний період у Вас був з 9 грудня по 13 січня. Знову прискорення питань фінансів і кар’єри. Хоча в цей раз існує багато вказівок на «старі» питання і рекомендацій займатися старими завданнями. Енергії буде дуже багато, можуть бути і зміни в цих сферах, швидкі і позитивні. Постарайтеся більше концентруватися на питаннях репутації і серйозніше ставитися до фінансової сфери, заробітку грошей. Ваші гроші дозволять Вам зробити ім’я, а ім’я дозволить зробити гроші – і це все дуже швидко.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Риб

З 3 по 29 квітня – повернеться акцент на сфери відносин і заробітку грошей, період зажадає переоцінити і зміцнити, узаконити це все або може бути розчарування. Не раджу робити дорогих покупок до 3 травня.

З 6 квітня по 29 серпня – регрес в професійній сфері і переоцінка.

10 квітня піковий період, плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – кульмінація фінансових питань, психології та сексу.

З 10 квітня по 3 травня – відкладіть старт нових завдань, концентруйтеся на старих. Проблеми з бюрократією та інформацією, затримки і втрати.

З 21 по 28 квітня – хороший час для переговорів і бюрократії.

З 21 квітня по 16 травня – час обіцяє дуже багато новин про фінанси і ділове співробітництво.

З 22 квітня по 5 червня – працюйте над сімейними питаннями.

26 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – відрядження, новини, навчання.

З 30 квітня по 6 червня – прискорення питань кар’єри та репутації, зміцнення питань фінансів і заробітку.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 29 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,417