Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Приділяйте увагу більше сім’ї та кар’єрі в першій половині червня. Намагайтеся менше ризикувати в кінці місяця і скандалити з улюбленими і друзями. Місяць романтичний, багатий на сімейні новини і спілкування з близькими, зросте бажання азарту і готовності до ризику, більше буде сил у Вас і менше конфліктів, крім можливих в кінці місяця. В кінці червня можете закохатися або відправитись у відпустку, а може зважитися на нове захоплення. Весь місяць дуже енергійний.

Коротко про триваюче. З 30 квітня у Вас час зміцнити і поліпшити фінанси і професію, домогтися поваги і положення в суспільстві до 6 червня. З 22 квітня зросла домашня активність, скандальність і наполегливість до 5 \ 6 червня. З 29 квітня зросли Ваші доходи, хоча з середини квітня були і витрати або трансформації, а на початку червня можуть бути несподівані доходи або покупки з 1 до 6 червня.

Багато романтики у Риб, як і у решти Зодіаку, сексуальності, активності у відносинах з 1 по 6 червня, можуть бути несподівані події, так що особливо нічого не плануйте і слухайте інтуїцію. До того ж з 1 по 13 червня романтичний період, приділяйте увагу коханим, а можна і захопленням, хобі, а для ділових Риб – час робити гроші або проводити переговори.

Позитивний час, багато сил і можливостей розібратися з проблемами в сім’ї і боргами в період з 2 по 6 червня. Але потрібно намагатися менше фантазувати, особливо щодо сімейних питань з 3 по 7 число, побороти свою лінь. З 3 по 7 Ви можете бути брехливі, схильні до обману.

З 5 червня по 21 липня час азарту і любові, активного проведення часу та ігор. Багато енергії в творчих питаннях і гарний час оновити свою творчість! Поліпшити її. Зросте енергія у водних знаків.

З 7 червня у Вас буде багато новин про будинок і рідних, поїздок, пов’язаних з сім’єю і відряджень, розмов з рідними. Гарний час для оформлення документів, що стосуються нерухомості або пошуку нерухомості. Період буде до 22 червня. Будуть погані періоди, як з 18 по 20 червня, коли потрібно більш серйозно ставитися до сімейного інформації. Але і хороші, з 20-23.

Перший піковий період для Риб найбільше впливу матиме на кар’єру і становище в суспільстві, а на другому місці сімейні питання. Пік буде 9 червня, плюс-мінус 4 дня, час кульмінаційний і результативний, завершальний. Рекомендую приймати рішення і завершувати, розбиратися з хвилюючими Вас питаннями. Гороскоп хороший, так що і незадовільні новини або події будуть для Вас безпечні.

10 червня завершиться старий період, що триває з лютого, коли Ви стали більш інтровертні, виник регрес до старих звичок і ідей, особливо повернення було помітно в фінансових питаннях, боргах і кредитах, допомоги від інших людей. Могли бути і затримки або зупинка в питаннях щодо цього.

З 14 до 17 бережіть своє здоров’я і нерви, може бути занепад сил. Бережіть свою репутацію, можуть бути розчарування в професії і положенні, розчарування в рідних. Період негативний, слід серйозніше поставитися до професійних і сімейних питань. Вже з 18 по 20 червня можуть бути важливі новини про рідних і кар’єру, теж необхідно серйозніше до них поставитися і не пускати все на самоплив. Можна сказати, що період з 14 по 23 буде новинним для Риб щодо сім’ї і професії, всі важливі переговори або виступу плануйте на 20-23 число, не раніше!

З 17 червня до 23 листопада Ви станете інтровертні, знову, і регресні. Особливо в мріях і ідеалах, бажаннях, фантазіях, ілюзіях, романтику і допомоги іншим.

Великий приплив енергії з 22 по 29 число! Але зросте і агресія, схильність до ризику і азарту, з якими потрібно бути обережніше і стриманіше. Риби навіть стануть скандальніше і сексуальніше в цей час. Бійтеся травм і збереження вагітності.

З 22 червня до 6 липня – час для розумового творчості, пишіть книги і вірші, малюйте.

Ще один любовно-романтичний період буде з 23 по 29 число, особливо з 23 по 26. Час змінити свою любов. А у кого немає любові – працюйте над творчістю. Можна приділити увагу дітям. Якщо хочете то можете розірвати любов в ці дні або припинити творчість, зручний час для легкого позбавлення.

Другий піковий період для Риб буде впливовим для любові, дитячих запитань, творчості. 24 червня, плюс-мінус 4 дня пік, і 10 днів по тому – рекомендую нові старти. Почніть щось творити і заведіть нове хобі, спробуйте завести дитину або обговорити цю тему з партнером. Якщо немає бажання починати, то можна покращувати або оновлювати. Можете закохатися або почати інтригу. Дуже веселий і енергійний час.

Самий агресивний і небезпечний час з 30 червня по 6 липня (може бути ще два дні), загальні вказівки на агресію і жорстокість, схильність до травм у всього Зодіаку. Для Риб акцент на дружбу, планах на майбутнє, хобі, дітей, інтригах і любові. Можете посваритися з коханими або друзями, дітьми або через плани на майбутнє. Обережніше з вагітністю. Поганий період для скандалів, якщо боїтеся втратити. Якщо ж хочете втратити, то можна і поскандалити. Час дуже сексуально-агресивний.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Риб

З 1 по 13 (15) червня – багато романтики і кохання, гарний час для справ.

З 1 по 6 червня – непередбачені новини і вчинки у відносинах і фінансах.

З 5 червня по 21 липня – активніше в любові і хобі, азарті і з дітьми, більше енергії у Риб.

З 7 по 22 червня – сімейні новини.

9 червня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – питання сім’ї та професії, вирішуйте на завершення, кульмінації.

З 14 по 23 червня – багато новин і подій репутації і сім’ї, професії, слід бути обережніше і тримати все під контролем.

З 22 по 29 червня – багато енергії.

З 22 червня по 6 липня – інтелектуальна енергія.

З 23 по 29 червня – романтично-любовний період, але хороший і для справ.

24 червня, пік плюс-мінус 4 дня, і 10 днів після – увага хобі, інтриг, азарту, дітям, любові. Нові можливості.

З 30 червня по 6 липня – будьте обережніше.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 31 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,169