Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Початок місяця буде емоційним, пік буде в середині березня. У Риб, триває період, коли Ви можете змінити себе і своє життя, почати щось важливе і нове, але його сила слабшає з кожним днем до 10-12 березня. Весь місяць варто приділяти більше уваги фінансам, будьте акуратніше і з накопиченнями, цінним для Вас. В середині березня розберіться з відносинами, а в кінці місяця чекайте фінансових новин.

Ще з січня місяця у Риб йде період витрат-доходів, витрачаєте швидше і заробляєте, період триватиме до 10 березня. З 10 березня по 21 квітня – будете активні в навчанні і комунікації. Хоча весь березень і квітень, Ви будете більше уваги приділяти своїм грошам і цінностями.

Постарайтеся не робити дорогих покупок з 4 березня по 3 травня! Я детально описувала цей період в загальному гороскопі на місяць. І чекайте затримок і регресу фінансових питаннях. Складно буде реалізовувати завдання, повернуться старі клієнти, складніше буде працювати з новими. Постарайтеся не починати нові проекти і не міняти роботу в цей час, результати будуть із запізненням і не настільки приємні.

До 14 березня час комунікації і навчання.

По 17 березня у Вас можуть бути несподівані зміни у фінансовій сфері, постарайтеся не поспішати і будьте готові до несподіванок. Період розриває Вас в бажаннях, почався 4 лютого, в минулому гороскопі на місяць для Риб я його описувала детально.

Постарайтеся відстоювати свої цілі і бажання з 3 по 9 березня, особливо якщо це стосується кар’єри і фінансів, енергії і напору Вам вистачить. Хороший момент для серйозних розмов з керівництвом і батьками, якщо Вам потрібно відстояти своє ім’я. Непоганий період для роботи над складними завданнями.

З 3 по 9 березня – час для творчості. Будьте обережніше під час розмов, занадто багато не фантазуйте і намагайтеся фокусуватися. Вдалі 3 дні для написання книг і подібного.

З 4 березня по 15 квітня буде період регресу і затримок в сферах відносин і фінансів. Я описувала його в загальному гороскопі дуже детально. У цей час повернуться старі відносини або пам’ять про старі відносинах, бажання. Буде повернення фінансових питань, що стосуються заробітку. Відносини і фінанси будуть розвиватися повільніше і відбудеться переоцінка їх. Небажаний час для нових відносин, будь-яких. А так же для нових фінансових проектів, боргів, інвестицій. Не час міняти свій стиль.

Перший піковий період випадає на 12 березня, плюс-мінус 5 днів, і 10 днів після – час звернути увагу на відносини і розібратися з ними. Вирішити, куди йти і що робити, продовжувати або завершувати. Але нові відносини починати не раджу. Але пораджу обдзвонити старих партнерів і коханих, обговорити з ними Ваші ідеї (бізнес \ відносини). Переоцініть відносини і серйозніше поставтеся до них. Дадуться взнаки і друзі, новини від друзів і гарний час щоб присвятити себе суспільству, публічні виступи і творчість.

Багато ділового спілкування з 14 по 1 квітня, відряджень, новин про гроші.

З 16 березня буде повторення періоду, який був у Вас з 13 листопада по 10 грудня 2016 року, період трансформації себе, філософії, сексуальності, цілей і планів на майбутнє. Варто берегти свою репутацію в ці дні, кар’єру і владу, втрати можуть бути болючими. Період буде з 16 по 15 квітня. Гарний час для зміни себе, нехай і хворобливого, але позбавлення від нежиттєздатних патернів.

Вас може очікувати занепад сил з 16 по 20 березня, не беріться за складні завдання. Обережніше будьте зі своєю гордістю, не скандальте з керівництвом і важливими людьми. Судові питання, та й взагалі відстоювання прав і важливі переговори, краще відкласти.

Не беріть багато завдань і правильно плануйте свій час для ділових переговорів і відряджень з 23 березня по 1 квітня, навчання і спілкування. Вдалий період для очищення списку важливих справ, прибрати рутину, але головне не візьміться за нову. Можуть бути неприємні події з сім’єю і відносинами, скандали і слід берегти рідних і здоров’я. Чекайте багато новин, особливо що стосуються сім’ї і відносин. Намагайтеся не поспішати, слухайте свою інтуїцію і серйозно ставитися до одержуваної і надаваної Вами інформації з документами.

Дуже романтичний період з 24 по 27 березня! Обов’язково зателефонуйте старим партнерам! Можна і нові відносини почати, але вони будуть безрезультатними.

28 березня, пік плюс-мінус 3 дні, буде другий важливий період, який принесе з собою новини щодо заробітку, накопичень і цінностей. Протягом 10 днів після – відносно непоганий час, щоб почати нові завдання із заробітком і грошима. Найкраще воскресити старі проекти та ідеї, а не починати нові. Раптом Ви шукали роботу або підробіток – зателефонуйте старим роботодавцям або менеджерам з персоналу, нагадайте про себе. Можна воскресити старі проекти, почати їх з нуля. А ось зовсім нове – краще не починати.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Риб

Міняйтеся до 10-12 березня!

З 4 березня по 3 травня – не час для дорогих покупок.

З 4 березня по 15 квітня – переоцінка, затримки, регрес в фінансах і відносинах.

12 березня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – приділіть увагу відносинам.

З 16 березня по 15 квітня – трансформується і позбавляйтеся.

З 23 березня по 1 квітня – обережніше з інформацією про репутацію, кар’єри, сім’ї і відносин, заробітку.

28 березня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – реалізуйте питання роботи і грошей.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 28 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,631