Все про вагістність
Все про вагістність

Риби – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


У Риб настає важливий, довгостроковий, більше двох років, період у житті. Ви відчуєте його на собі вже в 2015 році, коли у Вас зростуть вимоги до кар’єри і соціального стану, а також вимоги у інших до Вас. Найімовірніше, що Ви станете жорсткіше, занімите свої рожеві окуляри і поглянете на кар’єру і своє становище в суспільстві – як є. Ви станете більш практичні відносно кар’єри, виберете більш реальну реалізацію себе. Якщо ні, і Ви будете і далі продовжувати літати в хмарах – Вас чекає провал. Так що, знімайте свої рожеві окуляри. Вам потрібно буде виробити і правильний ритм, не поспішати, але і не відкладати все на потім, я знаю, як Риби люблять тікати від зобов’язань. Особливо постарайтеся менше затягувати і відкладати вирішення пов’язані з відносинами. При серйозному підході, цього року можна досягти великих успіхів в особистому та професійному житті, але без мрій і сподівань чуда. Дійте самі – не чекайте. А якщо ні … Повірте, у Вас вистачить часу для падіння. І знайте, що на протязі всього року – Ви можете покластися на батьків.

Кар’єра і соціальне становище

Як я вже писала Вище. Щоб домогтися кар’єрного росту, а саме кар’єра буде болючою темою для Вас протягом двох з половиною років, починаючи з 2015 року, Вам потрібно бути серйозніше. Інакше Вас може очікувати довге падіння. Тільки прагматизм і обачність, переставайте мріяти про кар’єру моделі або принцеси. Чекайте багато рутини на роботі, та й взагалі, роботи цього року додасться. Навряд чи у Вас будуть порожні періоди без клієнтів. Підвищена удача буде очікувати тих Риб, які працюють в команді. Збільшення стресів пов’язаних з кар’єрою і соціальним становищем, Ви дійсно почнете турбуватися за них, це й на краще, більше уваги будете приділяти їм.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Цього року любові у Вас буде більше, ніж було в попередньому. Особливо спочатку року. Я думаю, що за 2015 у Риб буде кілька любовних партнерів. Вам буде простіше висловлювати свої почуття та емоції. До того ж, Вам буде простіше розібратися в собі і зрозуміти, який Вам партнер потрібен. З іншого боку, коли любов літає в повітрі, навіть Риби, які в шлюбі, можуть зважитися знайти собі ще одну половинку.

Гроші

Фінанси, доходи і витрати – чекайте нестабільності. Протягом року у Вас буде кілька можливостей, періодів, коли Ви будете отримувати прибуток і будуть зростати витрати. Доходи у Вас зростуть спочатку року, а витрати ближче до кінця. Але, на жаль, не чекайте стабільних доходів. Зірки ополчилися на Ваші фінанси в цьому році. Намагайтеся багато не витрачати з настанням кінця весни. Цього року, потрібно бути більш розсудливими у використанні своїх фінансів. Зараз не час смітити грошима. Для того, щоб заробляти гроші – потрібно буде докласти немало зусиль.

Здоров’я

Незважаючи на все, хочу Вас порадувати. Здоров’я – це одна з кращих сфер в 2015 році, здоров’я буде задовільним. Хоча, можливо, Ви почнете набирати зайву вагу. Цього року, з Вашим здоров’ям, особливих проблем бути не повинно. Якщо Ви чимось хворієте – здоров’я піде на поправку. Можете купити собі річний абонемент в спортивному залі. У Вас вистачить сил і енергії для походів туди.

Сім’я

Сім’я – це ще одна вдала сфера для Риб в гороскопі на 2015 рік. Хоча й не варто сподіватися на занадто велику підтримку від рідних. Якщо Ваш шлюб тріщав по швах, цього року відносини з чоловіком \ дружиною повинні налагодитися. Чекайте домашнього процвітання і благополучних подій вдома. Хороший рік для планування і покупки машини або ж будинку.

Поради Рибам

Постарайтеся уважніше ставитися до кар’єри і своєї репутації. Чи не мрійте про високий і швидкий злет і не міняйте часто своїм плани щодо кар’єри, дивіться прагматично вперед, з розрахунком на рік-два. Цього року, якщо Ви працюєте – у Вас буде багато роботи і клієнтів, так що правильно плануйте свій час. Рік дуже хороший для творчих натур.

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ дев’ятнадцятого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

  1. Один комментар до “Риби – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар”

  2. Наталія в 23.12.2014 | Відповісти

    Дякую за гороскоп! Багато чого співпадає з моїм життям. Зазвичай гороскопи загальні, а у вас конктетика.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 88 T. 0,422