Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Вирішення питань і усвідомлення в пошані і кар’єрі, завершальний період. Початок нових питань в домашній сфері, багато трендів буде активувати Ваші домашні питання в гороскопі на жовтень і листопад для Раків. Настане творчий і любовний період у Вас на цілий рік. Місяць емоційний.

До 23 жовтня у Вас йде активний період в навчанні, багато поїздок, активніше відстоюєте свої знання, почався період 6 вересня. До 15 жовтня час наводити контакти з сусідами і знайомими, покращувати зв’язки, почався період 20 вересня. З 30 вересня по 17 жовтня багато сімейного спілкування і новин.

З 20 вересня по 6 жовтня (можливо плюс 5 днів) період незадоволеності в сім’ї і професії, бажання більшого від рідних і кар’єри, несподівані зміни, розривання. Потрібно бути обережніше.

Романтичний період з 2 по 9 жовтня, хороший для інтимних відносин і для ділових. Хоча з діловими відносинами будьте обережніше після 7 жовтня.

6 жовтня буде перший пік, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік емоційний, багато бажань, багато планів і новин від рідних і сім’ї, ймовірно все це буде несподіваним. Пік принесе завершення і усвідомлення в питаннях професії і сім’ї, раджу завершувати проекти, переглядати свої плани в цих сферах, розібратися з проблемами, що турбують Вас. Пік час завершень.

Багато новин від сім’ї або про сім’ї з 6 до 12 жовтня.

З 7 по 15 жовтня поганий період для відносин. З 7 по 10 жовтня не робіть дорогих покупок. Дуже напружений період для відносин з партнерами та улюбленими, намагайтеся не порушувати правила і обіцянки, не чекайте багато від партнерів і не вимагайте. З 8 по 15 жовтня період агресії і скандалів, потрібно бути обережніше у відрядженнях і спілкуванні з іншими, особливо діловому спілкуванні і на роботі.

Був час, цілий рік з 10 вересня 2016 по 11 жовтня 2017, поліпшення сімейної обстановки, точніше розширення і можливості отримати нове в сім’ї. Сприятливий період, стимулюючий до зростання і змін, що дозволяє розширювати і покращувати. Були і погані періоди, що руйнували, але все одно вносили нове. Може бути купили будинок або зробили капітальний ремонт, може бути поповнили свій будинок новими членами сім’ї. В крайньому випадку, бажали більшого від домашньої сфери, ніж могли отримати. З 11 жовтня по 9 листопада 2018 року річний період нових можливостей і бажань, змін, нового, в любові і творчості, захоплення, дітей. Буде можливість завести дітей або більше часу присвячувати існуючим. У Вас буде більше любовних романів і інтриг, а може бути сильніше стане Ваша існуюча любов. Знайдете для себе нову творчість! Займайтеся новим в любові, дитячих питаннях, захопленнях. Та й в цілому Ракам частіше стане везти, більше буде психологічного спокою і віри.

Сприятливий період для сім’ї, направте свої сили на зміцнення відносин і світ, прикрасу будинку, покупку речей для дому і допомогу рідним з 15 жовтня до 8 листопада. Будуть і неприємні дні, але в основному період сприятливий.

З 17 жовтня до 6 листопада хороші дні для інтелектуальної творчості, серйозних розмов з дітьми і їх виховання. Дуже творчий період з 17 по 20 число, багато новин.

З 18 по 22 жовтня будьте стриманішими в питаннях професії, планах на майбутнє, сім’ї та кар’єри. Не варто поспішати з новими стартами, час кардинальних змін.

Другий пік 19 жовтня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Багато емоцій і бажань з приводу змін, нових починань. Можете бути схильні до нестандартних вчинків, ексцентричним, бажати змінити себе і свій будинок, свою кар’єру, почати нову професійну стезю. Найбільший акцент на сім’ю і сімейні питання, найбільше новин. Але будьте обережніше, якщо боїтеся втратити.

З 23 жовтня до 9 грудня стане більше енергії в питаннях сім’ї, активності. Більше егоїзму і бажання диктувати свої умови, більше поспішності і скандальності в стосунках з рідними, менше терпіння. Період і хороший і поганий, головне як Ви будете використовувати енергію. Можете робити ремонт або захищати рідних, а можете скандалити з рідними і руйнувати будинок. Займіться ремонтом або оформленням документів, захистом своєї власності.

З 24 по 29 жовтня багато оптимізму і хороші дні для відпочинку, романтики, захоплень.

З 26 по 30 жовтня небезпека в стосунках і сімейних питаннях, втрати, скандали, багато ревнощів і жорстокості, готовність втрачати або бажання прибрати з життя. Занадто емоційні дні, треба бути обережніше з партнерами і рідними, остерігайтеся конкурентів. Бережіть гроші.

В кінці місяця буде повторення сприятливого періоду для кар’єри, роботи, здоров’я, реалізації планів, пов’язаних з репутацією і шаною. Час зміцнювати ці сфери, швидше будуть розвиватися питання. Можете швидко змінити роботу і професію, проекти, поліпшити здоров’я. І це може бути несподівано. Період з 29 жовтня по 26 листопада (можливо довше на 10 днів), був уже з 9.12.16 по 13.01.17 та 30.04.17 по 6.06.17

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Рака

6 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – завершення і розуміння. Акцент на сім’ї та кар’єрі.

З 7 по 15 жовтня – багато проблемних трендів.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – вдалий період для нового у творчості, дітей, любові.

З 17 жовтня до 8 листопада – покращуйте будинок і відносини з сім’єю.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – початок і бажання. Акцент на сім’ї та кар’єрі.

З 23 жовтня до 9 грудня – захищайте рідних і не дуже від них вимагайте.

З 29 жовтня до 26 листопада – працюйте над професією і здоров’ям.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,164