Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Не такий вже і особливий цей місяць для Вас, багато незначних трендів, незначних періодів, пікові періоди будуть акцентувати не найважливіші сфери для Раків, хоча під час піку часто активні всі існуючі тренди, але все ж. Піки будуть акцентувати навчання, приносити новини, відправляти Вас в дорогу. Основними трендами місяці будуть фінансові питання і навчання, в кінці місяця повториться складний сімейно-кар’єрний період, який зачіпає і інші сфери в житті, він буде вже 3й і останній за цей рік.

Період заробітку і поповнення своїх накопичень, більше стали купувати, більше стали заробляти за активної праці, витрачати теж активніше з 21 липня по 6 вересня, особливо несподівано витрачати в останніх 6 днів вересня.

Були проблеми, затримки, втрати, перенесення термінів у відрядженнях і бюрократії, втрати інформації, повернення старого в цих питаннях з 13 серпня по 6 вересня. Багато фінансових новин, торгівлі, особливо несподіваних, з 1 по 10 вересня.

Вдалий фінансовий період з 26 серпня по 20 вересня, більше покупок, інвестицій, заробітків, вдалі дні для проектів, що приносять прибутки, підняття цін за послуги, покупок, особливо з 11 по 20 вересня.

З 16 серпня по 8 вересня вдалий період для роботи, здоров’я, сімейних питань, відносин, детально про нього було в гороскопі на липень.

Романтичний час з 3 по 7 число, творче. Гарний для відпочинку. Обережніше треба бути в поїздках.

Час вчитися, можуть бути скандали з сусідами, більше активності в спілкуванні з 6 вересня по 23 жовтня.

Перший пік принесе з собою завершення, кульмінації, усвідомлення, але потрібно бути обережніше, він дуже оманливий і ілюзорний. Пік 6 числа, плюс-мінус 4 дня, акцент на зарубіжжі, навчанні, судах, поїздках і поглядах на життя, 10 днів спаду. Розбирайтеся в цих сферах, чекайте новин.

Непоганий час для відносин з 8 по 12 число, для навчання, змін в цих сферах ініційованих Вами, час позбавлятися і очищатися.

Багато поїздок, навчання, спілкування, нових знайомств, торгівлі з 10 вересня до 17 жовтня.

З 11 числа почнеться найкращий період в цьому місяці до 20 вересня. З 11 по 15 вересня – робіть важливі покупки, проводьте важливі переговори, добре б зайнятися роботою і здоров’ям, відстояти свої права, вдалі дні для сім’ї та фінансів. З 14 по 18 вересня – вдалий період для покупок, сім’ї, відносин і фінансів. З 17 по 20 вересня – несподівані новини для кар’єри і фінансів, можливо старі новини, вдалий період для несподіваних покупок.

З 12 по 16 вересня може бути мало сил, варто поберегти здоров’я і не братися за складні завдання на роботі.

20 вересня буде другий пік, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, під час піку чекайте нового. Скоріш за все нових новин, поїздок, знайомств. Займіться своєю самоосвітою.

З 20 вересня повернеться період змін в професії (кар’єрі, повазі, положенні) і сім’ї (нерухомості, питань рідних), він був уже з грудня по січень і з лютого по березень, в цей раз він до 6 жовтня (може довше) і пік в кінці періоду. Несподівані і масштабні зміни, варто бути обережніше якщо боїтеся втрат або руйнувати, якщо хочете знищити.

Будьте обережніше з 22 по 28 число, час розсіювання, за складні завдання не беріться.

З 28 по 2 жовтня будьте обережніше з матеріальними і фінансовими питаннями. Романтичний період.

Хороший період для прийняття сильних рішень і дій у відносинах з 29 вересня по 5 жовтня.

З 30 вересня по 17 жовтня багато новин від рідних і спілкування з ними.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Рак

Пік 6 вересня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – завершення, скоріш за в навчанні і поїздках.

З 10 вересня по 17 жовтня – багато навчання і спілкування.

З 11 по 20 вересня – вдалі дні, особливо для сім’ї, відносин і фінансів.

Пік 20 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – починання, знову в навчанні і поїздках.

З 20 вересня по 6 жовтня (може довше) – зміни в сім’ї та кар’єрі.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,506