Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Багато духовних сил, поліпшення здоров’я і фізичного стану, шанси поліпшити становище в суспільстві і роботу, багато бажань пов’язаних з кар’єрою і сім’єю, дуже багато дружби і романтики, творчості та питань дітей. Досить хороший місяць для Раків, як для тих хто любить публіку, так і для тих хто любить самотність. Намагайтеся більше приділяти уваги своєму здоров’ю і роботі протягом травня. А можна і просто відпочивати або побути наодинці.

З 30 квітня по 6 червня йде хороший період для здоров’я, роботи, кар’єри, репутації, відносин. Покращуйте ці сфери.

З 21 квітня по 16 травня час новин і спілкування, багато новин і розмов пов’язаних з положенням в суспільстві і кар’єрою, а в період з 25 квітня по 14 травня вони будуть ще несподіваними!

Час налагодити важливі контакти з віп-персонами з 29 квітня по 6 червня, показати себе.

Дуже гарний час для роботи над роботою, складними завданнями і проектами, ймовірність успіху висока і за це Ви отримаєте повагу інших з 8 по 15 травня, головне поборіть свою лінь і почніть працювати! До того ж з 8 по 12 травня гарний час для серйозних розмов з друзями та партнерами, пошуку підтримки від них і колективів, очоліть відносини.

Перший піковий період 9 травня, плюс-мінус 4 дня, принесе новини і кульмінації в питаннях дружби, дітей, планів на майбутнє, любові і творчості. Час вирішувати і усвідомлювати, розібратися. Багато енергії і сил для цих сфер, та й для інших тем в житті також, під час піку будуть посилені всі тренди і скоріш за все із завершенням. Навіть 10 днів після пікового періоду будуть активні питання любові, дітей та творчості.

Бійтеся брехні і обману з лінню з 9 по 15 травня. Хоча з 10 по 15 травня буде багато енергії, але головне її направити і найкраще в домашні питання.

Багато розмов з друзями з 16 травня по 7 червня.

І хороший і роздмухуючий період буде з 17 по 22 травня, що впливає на відносини, покупки, репутацію, будинок і кар’єру. Хороший в тому, що Ви будете оптимістичні і бажати більшого, хотіти більше купити, допомогти родині, похвалитися репутацією. Багато романтики. Поганий тим, що Ви можете перегнути палицю, занадто роздмухати все. Шукайте баланс і не впадайте в крайнощі. До того ж через 2 дня, з 24 по 28 травня, буде ще один період і вже негативний, коли Ви можете втратити партнера або репутацію, фінанси – остерігайтеся маніпуляцій і авантюр в ці дні, та не будьте дуже ревниві і вимогливі.

25 травня, другий піковий період в 3 дня плюс-мінус, слід берегти здоров’я і секрети. Час подумати про життя і зайнятися якимись духовними практиками, а може і отримаєте важливі натяки від всесвіту. Під час піку будуть посилені всі тренди. Можете побути наодинці і відпочити від усіх протягом 10 днів після піку.

Ви будете сповнені енергії з 27 по 3 червня в питаннях здоров’я, роботи і кар’єри. Реалізуйте складні завдання, хоча з 21 по 1 червня можете і поскандалити з керівництвом.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Рака

З 8 по 15 травня – приділіть увагу кар’єрі та сім’ї, дуже хороший період для цих питань.

9 травня, плюс-мінус 4 дня пікових і 10 днів після – питання любові і творчості, під час піку багато сил.

З 17 травня по 28 – будьте обережніше з репутацією і партнерами, не вимагайте багато чого.

25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – духовний світ.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,481