Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Емоційний місяць, егоїстичний, сил буде багато і завзяття, хоча в кінці січня може бути і брак їх. Намагайтеся навантажувати себе побільше до середини місяця, а з 16-23 січня відпочивати. Раптові події і результати в середині січня, багато спілкування протягом усього місяця, багато новин, поїздок. Намагайтеся завершити, реалізувати, обдумати, обговорити якомога більше проектів і планів. Не падайте духом, місяць начебто і не поганий, але кардинальний і дуже витратний. До середини січня Ви будете більше уваги приділяти іншим, з середини станете егоїстичні, а в кінці можуть бути несподівані зміни пов’язані з фінансами і духовним світом.

Інформація та документи – втрати і затримки до 8 січня, це триває ще з грудня. З 13 січня по 7 лютого багато спілкування, переговорів, знайомств, новин від партнерів, гарний час для бізнесу. Хоча угоди з 25-30 краще не укладати.

Перечитайте мої гороскопи на листопад і грудень, якщо забули, в них більш детально розказано про два періоди. Перший – з листопада по 7 лютого – покращуйте і зміцнюйте здоров’я, сім’ю, будинок, роботу, відносини і гарний час для професії, репутації. Другий – з грудня по 23 січня – несподівані кар’єрні зміни, репутації і вдома, масштабні. Особливо це буде помітно після 13 січня по 23 січня. Потрібно бути обережніше, час не прогнозований з піком 12 січня, плюс мінус.

З грудня по 28 січня – час вчитися і приріст енергії. А з 28 січня до 10 березня настане період вливаючий енергію в Вашу кар’єру, професію, питання репутації і поваги, честолюбства. Більше активності з цими питаннями, більше честолюбства, завзяття та наполегливості. Але можуть бути і скандали з в’язані з репутацією і кар’єрою, особливо в березні місяці.

З 5-9 січня – трансформуйте відносини, відродіть або позбудьтеся. Дуже «силовий» період, безжальний, хороший для серйозних переговорів як ділових, так і з коханими.

12 січня, плюс мінус 5 днів пікових, а так само 10 днів після (може і до кінця січня) емоційний час. Найпомітніше буде під час піку і для Раків народжених «навпаки» цих дат. Час розібратися в собі, підвести риску, очікувати і почати зміни. Багато емоцій і кардинальних змін. Гороскоп досить напружений і я не можу його витлумачити… Будуть кульмінації і завершення, нові етапи і велике прискорення в багатьох сферах життя. Найпомітніше буде сфера відносин, сім’ї, кар’єри ну і звичайно все, що стосується Вас. Приймайте рішення і усвідомлюйте ці сфери.

Романтично любовний період з 11-15 січня.

Може бути занепад сил з 16-23 січня, скандали з керівництвом і партнерами, «завал» на роботі.

З 25 по 30 січня, так само можуть бути проблеми з партнерами, розчарування в них, необхідність переосмислити їх. Намагайтеся економити гроші. Відкладіть косметичні процедури. Бережіть репутацію.

27 січня, пік плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – займіться своїми витратами, боргами і кредитами, платежами. Час шукати підтримку у інших, просити про допомогу. Але в кредит гроші краще не брати, все ж час не підходящий, так само не давайте в борг нікому. Питання спадщини, смерті, психології. Добре б в ці дні більше уваги приділити психічному стану. Це дні оновлення та нового напряму для цих питань.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Рака

12 січня, плюс мінус 5 днів пікових, а так само 10 днів після – вся увага до себе, приймайте рішення.

З 16 по 23 і 25-30 січня – погані періоди для фінансів і відносин, бережіть здоров’я.

З 28 січня по 10 березня – більше активності в кар’єрних питаннях.

27 січня, пік плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – психологія, секс, фінанси.

М. Бомбушкар. Гороскоп опубліковано 5 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,374