Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць грошей, взагалі зараз у Раків, ще з липня, йде грошовий період. Гороскоп досить хороший, по всім трендам, особливо починаючи з середини серпня. Як і для всього Зодіаку, проблемні періоди будуть в середині і наприкінці місяця, як і для всіх, у Вас теж можуть бути проблеми з грошима і відносинами в більшій мірі, а так само в особистих сферах – в меншій, але про це потім. Намагайтеся заробити в серпні якомога більше, купити або продати. Буде час налагодити відносини і фінанси. Бережіть сім’ю, здоров’я, відносини і роботу, з липня складний період для них, а так само чекайте хороший період для них, який настане у другій декаді серпня.

Зросли Ваші витрати, легше стали інвестувати гроші в проекти і з великим бажанням здійснювати покупки, якщо працюєте, то і доходи від праці повинні зрости. Активність в ім’я грошей, енергійна фінансова сфера у Раків з 21 липня до 6 вересня. Оновіть та покращте способи заробітку, бізнес, проекти які приносять дохід. Можна до 13 серпня навіть нові проекти починати, а з 13 серпня до 6 вересня краще старі переробляти і відроджувати.

Негативні, хворобливі, зміни і трансформації можуть бути в сім’ї і відносинах, конфлікт бажань і можливостей, переоцінка сімейних цінностей і відносин, бажання управляти і пригнічувати з 23 липня до 17 серпня. Детально в гороскопі на місяць для Рака на липень. Складний час для сім’ї та відносин, обережніше з судами і скандалами. Не форсуйте зміни і переміни.

Непоганий період для навчання, торгівлі, поїздок, знайомств і контактів з 26 липня до 1 вересня. Нове в цьому до 13 серпня, старе з 13 по 6 вересня.

А тепер про нові тренди для Раків, починаючи з 1 серпня у Вас настане більш успішний період для фінансів і відносин, який буде до 26 числа. Хоча для фінансів і після 26 числа до 20 вересня буде ще кращий час, ніж зараз. З 1 по 26 серпня – працюйте над будь-якими видами важливих відносин, знаходьте нових партнерів, оновлюйте існуючі відносини, зміцнюйте стосунки, миріться. Для фінансів ці дні так само підходять добре, щоб почати нові проекти до 13 серпня або обговорити існуючі, оновити їх. Хороших 26 днів для публічної активності, привабливості у Вас буде достатньо. Вдалий час для жінок Раків, щоб оновити себе і свою зовнішність.

7 серпня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – пора підвести риску в фінансових питаннях і особистих перервах, психологічних кризах. Кульмінаційний період і завершальний. Акцент на питання і сфери: спадок, секс, психологія, смерть, окультні теми, борги і витрати. Різні завершення. Досить абстрактні сфери. Але якщо дивитися прагматично, подумайте про свої витрати і борги, скоротіть їх або вирішіть що з ними робити. Займіться психологією, сексуальними питаннями.

Займайтеся діловими переговорами або просто знайомствами, вирушайте в поїздки і відрядження, робіть покупки і продавайте товари з 8 по 12 серпня, пишіть книги і листи, виступайте на публіці. Але будьте обережніше з інформацією, а так само одержуваними новинами з 11 по 15, може бути обман.

Довгий і хороший період, точніше два періоди, для фінансової сфери. Перший з 9 по 14 число, час здійснювати покупки або піднімати ціни за Ваші послуги, продавати – заробляти гроші, та й для сімейних питань цей період підходить, хоча б для покупок чогось в будинок. З 12 по 16 число – час серйозно зайнятися завданнями на роботі, праця принесе дохід, можна і здоров’я підлікувати в ці дні.

З 11 по 14 число – романтичний і творчий час.

Будьте обережніше в поїздках, готуйтеся до запізнення, бережіть і не втрачайте документи, та й будь-який інший вид інформації. Можуть повернутися старі знайомі в Ваше життя і необхідність щось переучувати. Це все з 13 серпня по 6 вересня.

Перший складний період для відносин і фінансів буде з 14 по 17 число, особливо для відносин, намагайтеся менше тиснути на інших і вестися на провокації, остерігайтеся ревнощів і жорстокості, бережіть близьких так як можете їх втратити, а в фінансах просто не ризикуйте в ці дні . А відразу ж після нього, буде другий період з 15 по 19 число, коли знову будуть питання відносин і фінансів, але до цього додадуться і сімейні труднощі з цими питаннями, бережіть гроші і особливо не витрачайте їх на своїх рідних і будинок, не вимагайте багато чого від інших, будьте скромніше в бажаннях і остерігайтеся бажання зради.

Той самий хороший період, коли можна поліпшити свою сімейну сферу, будинок, роботу, відносини, здоров’я, погляди на ці сфери, зміцнити свою віру з 16 серпня до 8 вересня. Цей період вже був з 14 листопада до 7 лютого. Працюйте в цих сферах, зміцнюйте їх, в питаннях роботи і здоров’я можна повернутися назад, переробити проекти, знову зайнятися своїм здоров’ям і долікувати хвороби.

Можуть бути несподівані події в професійній сфері і фінансовій, вдалий час для швидких і несподіваних вчинків, покупок, прохань про підвищення заробітної плати або підвищення. Будьте більш публічними.

Енергійний час і хороший для сімейних питань, кар’єри, роботи, заробітку грошей і корисних покупок, фінансової сфери в цілому, зміцнення здоров’я з 20 по 26 число!

20 серпня буде піковий період, плюс-мінус 3 дні, посилить всі тренди, акцент на фінансовій сфері. Період піковий принесе оновлення і нове, навіть протягом 10 днів після. Знайдіть нову роботу або способи заробітку, отримаєте про це важливі звістки. Та й в сферах, можете починати щось нове: робота, здоров’я, сім’я.

Другий складний період для відносин і фінансів з 23 по 27 число, а ще постарайтеся не скандалити з керівництвом в ці дні. Відкладіть поспішні покупки і вчинки.

Питання відносин швидше будуть розвиватися після 26 серпня, до цього з квітня могли бути затримки і переоцінки у відносинах.

З 26 серпня до 20 вересня вдалий фінансовий період.

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Рака

З 1 по 26 – час харизми, привабливості, грошей. Але з 14 по 19 і 23 по 27 будьте обережніше.

7 серпня, плюс-мінус 3 дні пікових – час завершень.

З 13 серпня до 6 вересня – проблеми з документами.

З 16 серпня по 8 вересня – успішний період для роботи і сім’ї, здоров’я.

20 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – нові початки, найкраще в грошах, будинку, роботі і здоров’я.

З 26 серпня по 20 вересня – удача в матеріальних питаннях.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,412