Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Вирішення фінансових питань і нові знання, багато соціально-кар’єрних тем і суєти, все це чекає Вас в лютому. Довгий період бурь в кар’єрі і домашній сфері, перший складний пік в кінці місяця, в сім’ї і будинку повернуться старі питання, нові скандали з керівництвом і професійні конфлікти. Протягом усього місяця підвищена Ваша агресивність і, імовірний, занепад сил.

Був гарний час поліпшити здоров’я, роботу, сім’ю і будинок, кар’єру (хоч і багато несподіваних змін в цій сфері з 13 по 23 січня) з листопада по 7 лютого.

З 28 січня розпочався активний період в професійно-кар’єрно-соціальних справах і статусі. Більше прагнень, зусиль, цілей, завзятості, а ще скандалів, розборок, нетерпіння. Період буде до 10 березня. Але в кінці місяця будьте обережніше, з 20 лютого по 2 березня, можуть бути величезні скандали і зміни. Будьте терплячі і не поспішайте. З 4 лютого по 3 квітня використовуйте свою харизму для вирішення кар’єрних питань, постарайтеся сподобатися керівництву і клієнтам. Можуть бути відносини з розрахунку, не обов’язково інтимні. Налагоджуйте відносини з членами сім’ї.

У Вас був період змін в домашній сфері і кар’єрних з 13 грудня по 23 січня, особливо з 13 по 23 січня. Зараз цей період повториться з 4 лютого по 17 березня! Знову будьте обережніше зі своєю репутацією, посадою, цілями. Порушена буде і домашня сфера, з тими ж якостями.

Краще не починати нових ремонтів і не робити дорогих покупок для дому, і в тому числі нерухомість, не купувати і не продавати в цей період. Не чекайте, що зможете швидко і вигідно продати бажане, почекайте до літа. Не варто чекати і швидкої покупки бажаного, будуть затримки і, ймовірно, результати що розчаровують. Доробіть старий ремонт або почніть робити запланований, але відкладений раніше. Але не починайте планувати новий і реалізовувати його. Теж стосується і всіх тем і питань сім’ї та будинки, затримки, проблеми в реалізації, а може і просто «мрії» і байдикування. Цей період буде з 6 лютого по 10 червня.

Перший піковий період буде 10 лютого, плюс мінус 3 дні, і 10 днів після – акцент на фінансові питання, доходи і витрати – рішення їх і кульмінація. Несподівані події, що призводять до вирішення питань накопичень, заробітку грошей, звільнення, рішень з роботою і дорогими покупками. Є шанс одужати, так що бережіть своє здоров’я і лікуєтеся.

Чекають несподівані агресивні скандали, зовсім вже безконтрольні, перший пік з 20 лютого по 2 березня, навряд чи вони ініціюють зміни, але можуть призвести до проблем. З 20-24 лютого – скандали з партнерами і керівництвом, а з 24 лютого по 2 березня – з керівництвом (співробітниками) і батьками. Постарайтеся концентрувати свої сили і стримувати себе з 24 по 2 березня.

26 лютого розпочнеться період придатний для навчання, поліпшення світогляду, а особливо духовного світу. Пік буде плюс-мінус 4 дня, а й 10 днів після – підходять для початку вивчення чогось важливого, найкраще пов’язаного з духовним, філософією, містикою. Підходить період і для поїздки, можуть бути новини з-за кордону або інші важливі звістки. Можливо вступ до університету. Постарайтеся бути обережніше з 28 лютого по 4 березня, може бути обман або нерозуміння, омана. Ці дні, 28-4, добре підходять для зростання віри. З 26 лютого по 14 березня – час вчитися.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Рака

З 4 лютого по 17 березня – не поспішайте з сім’єю і бережіть репутацію.

10 лютого, плюс мінус 3 дні пікових і 10 днів після – вирішуватися фінансові питання.

З 20 лютого по 2 березня – бережіть репутацію.

26 лютого, плюс мінус 4 дня і 10 днів після – вчіться новому, вирушайте за кордон.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 80 T. 0,185