Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць багатий на події і напружений, активний і скандальний, Вам вистачить сил і буде багато бажання поскандалити і відстояти свої бажання, багато поспішності і нетерпіння. Потрібно побоюватися травм. З липня у Раків почнеться фінансовий період, зростуть витрати і доходи. Буде ще один трансформуючий період для сім’ї та відносин.

Енергійний, динамічний, емоційний, сексуальний, напористий, поспішний, агресивний, егоїстичний, що дає більше фізичних сил – цей період почався у Раків 5 червня та до 21 липня. Оновлюйте себе і працюйте над складними завданнями. Але і будьте готові до скандалів і можливим травмам. Скандальний період буде до 6 липня, а потім з 8 по 12 (в основному з партнерами), а найпомітніший з 15 по 21 липня (в основному з професією і керівництвом) буде найменше терпіння у Вас і багато поспішності у всьому перерахованому. Виходить, що майже місяць потрібно бути обережніше або просто боріться за себе і свої інтереси – золотої середини годі й шукати.

Намагайтеся бути скромнішим в бажання пов’язаних з будинком і роботою з 4 по 9 липня, менше вимагайте від себе і рідних, на менше сподівайтеся. Час хороший для творчості і відпочинку.

Ви більше будете задоволення отримувати від самотності з 5 липня по 1 серпня, хороший період подумати над відносинами, що склалися і їх таємницями. Можуть бути і скритні відносини, намагайтеся бути обережніше з 23 по 26 липня і не робити дорогих покупок.

Для Раків найбільш напружений і сильний період буде 8 липня, пік плюс-мінус 5 днів. Виникнуть питання Вашої особистості і репутації, Вашого Я і Вашого життя, питання важливих відносин, ворожнечі, шлюбних зв’язків, судів, конкуренції. Час насичений, кульмінаційний і результативний. Не зовсім приємний, емоційний. Можуть бути розриви або тиск з боку оточуючих на Вас або від Вас.

Перший мрійливий і романтичний період з 16 по 19, обережніше з зарубіжжям і угодами, покупками. Хоча вдаліше період для покупок буде з 17 по 21, особливо для сімейної сфери і дорогих покупок. Так само з 17 по 21 буде ще один романтичний період, раджу зайнятися сімейними питаннями.

Постарайтеся бути менш егоїстичні і схильні до руйнування себе і професійної сфери з 15 по 23 липня, особливо з 19 по 23 число. Багато бажань руйнувати і екстремізму, нетерпіння.

З 21 липня у Вас зростуть витрати і доходи, час заробляти і намагатися поменше витрачати до 6 вересня. Пік з 21 по 3 серпня.

З 23 липня по 17 серпня, можуть бути хворобливі втрати або зміни в сім’ї і відносинах, але скоріш за все буде більше хвилювання, переживання, бажання змін в цих сферах. Можливо повернуться старі питання, цей період повторюється вже 3й раз, останній раз був з 16 березня по 15 квітня, а до цього в 2016 році з 13 листопада до 10 грудня. Так само, куди вірогідніше, просто переоцінка цих сфер, Ви переоціните домашню сферу і її питання, важливі відносини, шлюб, суди, ворожнечу. Потрібно бути обережніше і менш грубими. Період хороший щоб ламати, хоч буде і боляче.

23 липня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – нове в роботі і доходи, акцент уваги на гроші та накопичення. Піковий період буде складним, але все одно варто напружитися і щось почати робити, щоб поліпшити своє матеріальне становище. Та й взагалі цей час для нових починань.

А з 26 липня по 1 вересня – час вчитися, подорожувати і знайомитися, багато нової та старої інформації.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Рака

З 5 липня по 1 серпня – якщо є можливість – відпочивайте.

8 липня, пік плюс-мінус 5 днів і 10 днів після – подумайте про себе і відносинах, завершіть розпочате в життя.

З 15 по 23 липня – будьте обережніше, особливо в професійній сфері.

З 16 по 19 липня – трохи романтики і грошових витрат.

З 21 липня по 6 вересня – енергія для заробляння і витрачання грошей.

З 23 липня по 17 серпня – зміни в сім’ї і відносинах, бажання змін.

23 липня, плюс-мінус 3 пікових і 10 днів після – акцент на грошах, нове.

З 26 липня до 1 вересня – вчіться і знайомтеся.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169