Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Навантажений і трохи складний місяць, у всякому разі перша половина так точно і дуже емоційна. Багато питань сім’ї, кар’єри, положення в суспільстві, планів на майбутнє, дружби і колективів протягом усього місяця. У сімейній сфері і дружбі будуть переломні періоди. З середини квітня зменшиться сил, більше буде бажання самотності. Слід економити гроші протягом усього місяця, а також берегти стосунки і не вимагати багато чого від партнерів. У квітні буде багато повторення і повернення, у багатьох сферах, затримок і переосмислення. Квітень останній складний місяць, після настане довгий період затишшя, ніяких складних зіркових аспектів до середини \ кінця літа.

Я почну гороскоп для Раків з опису дійових трендів, періодів які почалися раніше, які повертають в минуле і затримують розвиток нинішнього. Але в цьому місяці, таких періодів повернення буде ще більше. Місяць більше підходить для роботи над минулим, ніж прагненню до нового.

З лютого місяця по 10 червня у Вас йдуть затримки, повернення і переоцінка в домашній сфері, в питаннях пов’язаних з рідними і нерухомістю. Може бути Ви повернулися до старого ремонту, час підходящий, а ось нові масштабні ремонти я б не радила починати до червня місяця. Особливо сильні ці затримки і переоцінки будуть до 15 квітня.

З 4 березня по 15 квітня триває період, який дозволяє і стимулює (штовхає) весь Зодіак переоцінити відносини і фінансові питання, способи заробітку грошей, джерела, витрати. Це саме можна сказати і Ракам, зараз у Вас є шанс повернутися до старих відносин, відкоригувати існуючі відносини, питання пов’язані зі старими відносинами будуть частіше виникати. Так само і з фінансами, можете спробувати повернутися на старе місце роботи або отримати назад свій старий оклад, гроші. Будуть проблеми з розвитком існуючих відносин і нових, а також з розвитком нових способів заробітку і фінансових питань. Нові відносини і фінансові заробітки краще не починати до кінця місяця, мінімум до 15 числа, нова робота \ підробіток може Вас не задовольнити або принесе менше ніж розраховували. Нові відносини будуть розвиватися довго і можуть бути безрезультативні, а в гіршому випадку і швидко руйнуватися. Відкладіть заручин, укладення нових важливих договорів (підписання), суди, конфліктні переговори.

З 16 березня по 15 квітня триває напружений період який стосується Ваших поглядів на життя, домашню сферу, відносин з партнерами та ворожнечі. Ви стали більш конфліктні і безжальні, емоційні і вразливі. Період складний, другий раз повторюється (перший раз був в минулому році) і буде ще один раз в кінці літа. Слід берегти рідних і відносини, сім’ю. І про нього теж детально в минулому гороскопі для Раків. Просто бережіть себе, сім’ю і партнерів, можуть бути болючі втрати (та й любі втрати для Вас болючі зараз в цих сферах), бажання усунути щось або трансформувати, тиск і схильність з мухи робити слона.

З 10 березня по 22 квітня у Вас йде соціальний період, активні та енергійні в сфері дружби, більше бажаєте керувати колом спілкування, відстоюєте свої права і заявляєте про себе і свої бажання. 22 квітня він зміниться на інший тренд по 5 червня, коли Ви станете більш усамітнені, менше енергії на показ, але зате дуже активно зможете працювати в поодинці. Гарний час буде для роботи над секретами і таємницями, чимось духовним і прихованим, роботи над собою і проникнення в таємниці інших. Але сил буде менше і треба буде берегти здоров’я.

Багато спілкування з друзями буде з 1 квітня по 21 число, багато новин від друзів, різної інформації і нових знайомств, а з 10 квітня і новин від старих друзів. Крім друзів багато спілкування буде з колективами в яких Ви перебуваєте, клубах.

Варто берегти гроші і не здійснювати покупки до 3 травня, але пік коли потрібно бути більш економними, навіть скаредними буде з 4 травня по 27 квітня. Хоча Раки і так досить економні люди, так що в цей період станете ще більш економними, переживати за гроші. Час цугцванга, не чекайте багато чого, краще просто перечекати, ні купувати, ні продавати, ні просити про допомогу ні давати. Не просіть і про підвищення заробітної плати, та й не чекайте багато від клієнтів. Бережіть і свої відносини, репутацію відносин до кінця цього періоду. Вас можуть розчаровувати партнери в цей час, їх прохолодність, жадібність, стриманість. Не чекайте і не вимагайте багато від партнерів. Постарайтеся зміцнити відносини, крихкі відносини можуть зруйнуватися. Слід берегти і своє здоров’я, особливо хронічні хвороби. Судові розгляди краще відкласти.

Можливо у Вас буде приплив сил з 3 по 9 квітня, але не факт. Якщо він буде, то краще за все його направити на питання відносин і дружбу. Час натиснути на партнерів і друзів, щоб домогтися бажаного.

Перший довгий період, який матиме не великий вплив на Раків і більш фоновий, настане 6 квітня і до 26 серпня. Він сповільнить питання розвитку відносин, здоров’я, роботи (завдань і проектів) «персонально» для Раків, а також кар’єрний ріст. У цей час все нове даватиметься найскладніше, пов’язане з цими сферами. І буде повернення до старого. Наприклад, повернуться старі хронічні захворювання. Буде повернення старих завдань і обов’язків на роботі. Теми в стосунках. Період фоновий, значить не особливо помітний.

10 квітня перший піковий період, для Раків тривалістю плюс-мінус 3 дні, пікові дні посилять всі тренди, дуже напружений і жорстокий час, для Вашого знака Зодіаку акцент буде на сім’ї і відносинах. Бережіть рідних і партнерів, остерігайтеся конфліктів і судових розглядів. Це час кульмінації – результату. Сміливо можете завершувати сімейні питання, сімейна сфера буде самою акцентованою в ці дні, завершення буде остаточним. Період не підходить для усвідомлення сімейної обстановки, відносин і кар’єри, Ви будете занадто прискіпливі, підозрілі і бачити багато в сірих тони. Просто викривлене бачення. Не приємні дні для всього Зодіаку. Через 10 днів після піку – все одно сім’я буде в центрі уваги. Під час піку може бути активна і сфера професії, кар’єри і репутації, так само завершення.

З 10 квітня по 3 травня – бюрократичні проблеми, теж загальний тренд для всього Зодіаку, проблеми з документами, інформацією, відрядженнями. Не втратьте нічого, всі документи перевіряйте, не поспішайте, складання нових договорів відкладіть. З 21 квітня у Вас буде багато ділового спілкування і новин, в період з 21 по 3 квітня – новин старих, повторення або про старі кар’єрні питання, роботу. А ось з 3 квітня по 16 травня – нових, нових знайомств і спілкування. При цьому з 25 квітня по 14 травня – несподіваних! Складно буде фокусуватися довго на чомусь одному з 25-14, не беріть складні завдання в роботу, будете дуже імпульсивні. Краще братися за дрібні, які швидко вирішуються. Багато нових несподіваних знайомств.

Час показати себе на роботі з несподіваного боку, та може будуть і несподівані кар’єрні зміни, і події в перебігу періоду з 12 по 17 квітня, новини. Нічого не плануйте, все одно не зможете реалізувати, дійте по натхненню, слухайте інтуїцію. Гарний час щоб прославитися, ексцентрично.

З 17 по 20 квітня – період втихомирить буйство, час для складних завдань і проектів.

З 21 по 28 квітня – період для конструктивної роботи і важливих переговорів і завдань що вимагають увагу, бажано відродження старих переговорів або завдань, а не нових. Крім роботи, можна приділити увагу і здоров’ю, підлікувати старі хвороби.

Другий піковий період буде 26 квітня, плюс-мінус 3 дні, пік посилить всі тренди, принесе оновлення і нові починання. Найбільш це буде помітно в Вашому соціальному житті, навіть протягом 10 днів після завершення пікового періоду, у Вас буде можливість вступити в нові колективи, знайти нових друзів. Та й існуючі друзі і колективи дадуть про себе знати. Час почати нову дружбу.

З 29 квітня по 6 червня використовуйте свою харизму для кар’єри, Вам легше буде сподобатися керівництву і клієнтам. Можливі відносини і навіть бажання шлюбу за розрахунком. Період подібний до того, що був з 4 лютого по 3 квітня. Працюйте над своєю репутацією. Відмінний час для ділових переговорів і укладення договорів, зможете знайти компроміси вигідні Вам.

І ще один період повернеться в гороскопі з 30 квітня по 6 червня, той що був з 9 грудня по 13 січня. Прискорення і зміцнення роботи, здоров’я, кар’єрного зростання, репутації. Так, багато з цих сфер в гороскопі на квітень я вже описувала, як «поворотні» назад, до минулого. Ймовірно, що так і буде, просто старі питання в них реалізувати можна буде легше і швидше. Досить хороший період для цих сфер. До того ж, в меншій мірі, він торкнеться і сферу фінансів з відносинами. Зміцнюйте і оновлюйте, відроджуйте питання в цих сферах, у Вас буде сила, впевненість, енергія, ідеї та бажання нових результатів, все у Ваших руках. Слухайте свою інтуїцію!

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Рака

З 4 по 27 квітня – бережіть гроші і стосунки, не будьте занадто вимогливі і марнотратні.

З 6 квітня по 29 серпня – регрес і затримки в кар’єрі, здоров’ї, роботі, стосунках, період не сильний.

З 10 квітня по 3 травня – інформація і документація – можуть бути проблеми.

10 квітня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – кульмінація під час піку, активація сімейних і кар’єрних питань, відносин.

З 21 по 28 квітня – хороший період для роботи, здоров’я і переговорів.

З 22 квітня по 5 червня – нестача сил, одиночна і таємна активність.

26 квітня другий піковий період, плюс-мінус 3 дні – друзі і плани, нові початки.

З 29 квітня по 6 червня – харизма і час для ділових переговорів.

З 30 квітня по 6 червня – прискорення і зміцнення відносин, кар’єри, здоров’я і завдань.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,165