Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на червень 2017 від Марфи Бомбушкар


Як і в загальному гороскопі на червень, перша половина місяця буде хорошою, а друга напруженою. Особливо для Раків, адже планета, що відповідає за: наполегливість, сексуальність, агресивність, активність, енергійність і дещо інше «входить» в Ваш знак – всього цього у Вас буде дуже багато, так багато не було вже два роки мінімум. Особливо це буде помітно після 22 червня! Коли це стане масштабним і роздутим. Перші акценти на питання роботи, обов’язків, здоров’я, а в кінці місяця, другий піковий період, акцент на Вас і Вашому житті. Місяць дуже хороший для дружби! Багато новин, розмов, пліток. Але в той же час в кінці місяця треба бути обережніше з ворогами і партнерами, берегти рідних і будинок.

У квітні почалося багато помітних періодів, які закінчаться на початку червня. З 22 квітня по 5 (6) червня у Вас поменшало енергії, Ви активно почали діяти наодинці, а не в групі. З 29 квітня по 6 червня – час поліпшення відносин з керівництвом і рідними, скандали та проблемні питання легше стало вирішувати, більше гармонії на роботі, були шанси на відносини по вигоді. З 30 квітня по 6 червня, може навіть до 10-11, у Вас був хороший період, який прискорював питання роботи, здоров’я, кар’єри та репутації, дозволяв зміцнити пов’язані з цим сфери, був активний і продуктивний час.

Можуть бути несподівані новини, зміни, доходи і витрати, знайомства в питаннях професії, відносин, будинку. Просто дуже несподіваний період, який багато в чому залежить від того, який у Вас особистий гороскоп. Період з 1 по 6 червня. Досить хороший час, щоб витрачати гроші.

Багато романтики і кохання у Вас з 1 по 13 червня, налагоджувати стосунки з коханими, домагайтеся визнання, висловлюйте свої почуття. Цей же період хороший для відносин з членами сім’ї, друзями. Навіть для судових питань він Вам підходить.

Багато духовних сил і гарний час для сімейних питань з 2 по 7 червня.

Великий приплив сил, найбільший за останні два роки, саме сил – фізичної енергії, а не духовної, напористості, агресивності, сексуальності, бажання діяти і керувати, ініціативності – буде у Вас з 5 червня до 21 липня! Займіться спортом, займіться здоров’ям, займіться тим що вимагає від Вас фізичного навантаження. Період середньострокової тривалості, але помітний, хороший для поновлення себе. Він буде хорошим і поганим. Поганий він тим що зросте Ваша скандальність, поспішність, агресія, свавілля і в червні це стане помітно з 22-29 і 30-6 липня! Зростуть шанси на травми. Хороший тим, що Ви почнете діяти, додасться сил, буде шанс відновити і укріпити себе, реалізувати бажання.

З 6 червня по 6 липня – більше харизми і успіху в колективах, проведіть ці дні з друзями.

Перший пік, хороший, з акцентом на здоров’я та роботу – 9 червня, плюс-мінус 3 дні пік, 10 днів по тому все одно активність в цих питаннях. Час підвести підсумки, завершити проекти, вирішити зберігати роботу або втратити. Теж і щодо здоров’я. Кульмінації, усвідомлення, рішення.

З лютого у Вас, могли бути, затримки в сімейній сфері, повернення до старого, складність просування до нового і зациклення – це все закінчиться 10 червня.

Варто берегти здоров’я з 14 по 17 червня, не падати духом.

Перший конфліктний період, про який я вже писала, буде з 22 по 29 червня. Конфліктів найбільше буде з рідними, з сімейних питань. Взагалі слід притримати свої емоції і агресію в ці дні, не роздувати.

Час поїздок, новин, навчання, відряджень, спілкування, нових знайомств з 22 червня по 6 липня.

Гарний час для відносин, конфліктів з конкурентами і ворогами, час оновити будь-які види важливих відносин або розірвати (все залежить від Ваших бажань) з 23 по 26 число, але Вам вирішувати. Цей період підходить для бізнесу, любові, ворожнечі, підходить щоб миритися і відстоювати свою позицію. До того ж для бізнесу він підходить до 29 числа! З 23 по 29 час романтики.

Новий етап в житті у Раків, важливі новини, важливі рішення, важливі початки. Найважливіший період для Вашої особистості і самобутності в 2017 році – 24 липня, пік плюс-мінус 5 днів, особливо помітний для Раків народжених в ці дні. Новий етап в житті, в перебігу 10 днів після піку у Вас є можливість почати щось важливе і нове у Вашому житті, змінити себе. До того ж Вас чекає маса новин! Слухайте всесвіт.

З 30 червня настане найнебезпечніший період в червні, агресивний, що трансформує і усуває, конфліктний. Він буде до 6 липня, може бути на 1-2 дні довше. Він впливає на весь Зодіак. Для Раків найбільше небезпеки він буде представляти в сферах відносин і стосовно Вашого Я. Ви можете поскандалити серйозно з партнерами, слід побоюватися ворогів. Є схильність до суїциду або серйозних травм. Відкладіть операції і важливі переговори.

Важливі дати і періоди в червневому гороскопі для Рака

З 1 по 15 червня – успішний період для відносин, дружби, фінансів, любові.

З 5 червня по 21 липня – прилив сил.

З 6 червня по 5 липня – харизма в суспільстві.

9 червня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – підсумки в роботі і здоров’я.

З 22-29 червня – не роздувати скандали з дрібниць, тримайтеся курсу.

24 липня, плюс-мінус 5 днів пік і 10 днів після – починайте нове.

З 30 червня по 6 липня – небезпечний час.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 червня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,384