Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці і наступному, тому що тренди розпочаті в березні триватимуть і в квітні, Раків чекає масивне повторення питань кар’єри та сім’ї, завдань і «подій», які вже були у Вас в минулому. Буде і новий виток у професійній діяльності, а може інші питання соціальної репутації. У березні активізується Ваше соціальне життя, більше будете на публіці. Буде перегляд відносин, дружби і сімейних питань з фінансами. Місяць важливих сфер. Дуже багато ділових контактів та інформації.

Як я вже писала, буде багато старих питань в сімейній сфері і кар’єрі, нові вітру в сім’ї і будинку подують не скоро.

У Раків з 4 лютого по 17 березня повторення періоду (був 13 грудня до 23 січня) несподіваних і масштабних змін в роботі і сім’ї, багато прагнень і поспіху, бажань. Потрібно берегти репутацію і професію, родину і відносини з рідними. Поки в родині будуть затримки, а з березня вони тільки посиляться, не починайте нового. З 16 березня по 15 квітня буде повторення ще одного періоду, який вже був у Раків з 13 листопада до 10 грудня, трансформацій і позбавлення, втрат, в сімейній сфері і відносинах – знову ж таки, не варто поспішати, може і є бажання все поміняти і прибрати, але не поспішайте. А може події будуть і повністю зовнішніми, що не залежать від Вас. У старих гороскопах все було детально описано, прочитайте їх, найчастіше під час «таких» повернень повертаються і тенденції, згадайте що було тоді, зрозумієте, що чекати зараз.

З 4 березня по 15 квітня буде ще один період, який тільки посилить затримки в сімейній сфері і повернення до старих питань, переоцінку сім’ї. Для Раків не раджу в цей час робити нові ремонти або прикрашати будинок, крім сім’ї такі ж проблеми будуть чекати і в кар’єрних сфері – не час для нових договорів. Цей період з 4-15 впливатиме на весь Зодіак в сферах фінансів і відносин, я детально описала його в загальному гороскопі. Не раджу заводити нові стосунки, поверніться до старих, переоцініть відносини. Теж і щодо фінансових питань.

У Вас був енергійний період для просування по кар’єрних сходах і скандалів «з» професією і репутацією з 28 січня по 10 березня. З 10 березня по 21 квітня – буде більше енергії на дружбу і соціальні заходи – працюйте над цим.

У Вас ще є шанс попрацювати над своєю професією і репутацією з 3 по 9 березня, взятися за щось складне та потребує зусиль. Якщо треба поскандалити з рідними або керівництвом – ці дні найкращий час!

12 березня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – результати навчання або нарешті підете в заплановане відрядження, та й самі можете запланувати на ці дні якусь поїздку або здачу іспитів. Багато спілкування і новин.

Дуже багато ділового спілкування і новин, публічних виступів, необхідності вивчати щось заради професії або вчити когось з 14 березня до 1 квітня.

А ось з 16 по 20 березня – потрібно берегти професію і репутацію. Не провокуйте скандали з керівництвом. Бійтеся навантажень, але і від завдань не ухиляйтеся. Занепад сил.

Ураган інформації, яка може поміняти Ваші погляди на професію, кар’єру, плани на майбутнє буде з 23 березня по 1 квітня. З 23 по 28 – намагайтеся не особливо «роздувати» ситуацію і інформаційну хвилю, не поспішайте, не найкращий час для серйозних розмов та інформації. А з 28 по 1 – вже починайте реалізовувати завдання і братися за нові.

Хороший період і для кар’єри, час показати себе, налагодити відносини з рідними і партнерами з 24 по 27 березня. Хороші дні.

28 березня, пік 4 дня плюс-мінус, та й 10 днів після – активація професійної і соціальної сфери. Переломний період, новий етап. На жаль, дуже багато трендів вказують на застій і повернення в цій сфері, так що новий етап буде пов’язаний з чимось старим. Я б не рекомендувала міняти роботу в ці дні або нову посаду. Є сенс спробувати отримати підвищення повторно, але не нова ініціатива. Просто новий етап для положення.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Рака

З 4 березня по 15 квітня – регрес в фінансах, відносинах, кар’єрі і затримки.

12 березня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів пікових – питання навчання і поїздок.

З 16 березня по 15 квітня – напруга в стосунках і сім’ї.

28 березня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – питання професії і положення.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,418