Все про вагістність
Все про вагістність

Рак – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


Цього року Ракам буде вистачати енергії та бадьорості. В цілому рік буде схожий на попередній. Вірогідні зміни в кар’єрі, дуже несподівані і раптові, кілька разів на рік. Хочу порадувати, скандалів вдома буде менше. Цього року, у першому півріччі, Раків чекає пошук джерел для заробітку і прибуток, до настання осені. А восени – маса поїздок, ймовірно навчання чогось нового (не вища освіта, а щось на зразок курсів), маса знайомств. В цілому, весь 2015 рік, буде біль публічний, ніж попередній. Буде багато нових знайомств, зв’язків і спілкування, особливо багато восени. Вас чекає багато роботи і мало часу для відпочинку. А зараз детальніше, гороскоп за сферами на 2015 рік.

Кар’єра і соціальне становище

У кар’єрному плані і соціальному зростанні Ви будете більш активні в цьому році, ніж в 2014. Особливо починаючи з лютого і по травень місяць – це дуже активний період, у соціальному та кар’єрному зростанні. Хочу Вас попередити, що в 2015 році починається довгостроковий період, який сильно вплине на Вашу роботу (саме роботу, а не кар’єрний ріст). З 2015 до 2017 року, Ракам варто очікувати більшої відповідальності на роботі, ймовірно, що на Ваші плечі покладуть якийсь новий вантаж, хоча і підвищення Вам не дадуть. Так само, в цей період, якщо до цього Ви часто міняли своє робоче місце, зараз так легко роботу міняти не зможете. Чекайте обмежень на роботі, збільшення кількості довгострокових проектів, навіть короткострокові плани в підсумку будуть реалізовуватися довше, ніж Ви розраховували. Я думаю, що багато в ці роки не будуть вирішуватися змінити свою роботу, але її змінять всі ті Раки, які не вважають свою роботу «серйозної». Так що, тим хто не серйозно ставиться до своєї роботи, а так само вважає що вона «не серйозна» і не буде кар’єрного росту, якою б вона не була у Вас – Ви її зміните! Зараз Ви будете бажати від роботи стабільності, а не веселощів і задоволення. Це не особливо приємний період для тих Раків, які зайняті у творчих сферах (пошиття одягу, художники, мультиплікатори і тд. тп), так як Ви можете зважитися кинути свою роботу і піти шукати щось більш «серйозне».

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Я хочу розділити сферу відносин на 3 сфери: друзі, партнери (улюблені і по бізнесу) та знайомі. Зима – найактивніший період у відносинах, з партнерами і коханими. Вас чекають нові можливості, нові партнери. Взимку буде час і для відпочинку і для задоволення. Романтику варто чекати в другій половині року. Друзі – тут нічого нового, нові друзі та події пов’язані з друзями та колективом – квітень – червень. Знайомства – в першій половині року, навряд чи, у Вас буде багато нових знайомств. Але це в порівнянні з другою, точніше з серпня вересня і до вересня 2016! З кінця серпня 2015 і до вересня 2016 року – у Раків настає період, за час якого Ви будете багато їздити, багато спілкуватися, багато вчитися (але не вища освіта, а різні курси і тд. тп), а так само Вас чекає безліч нових знайомств.

Гроші

Кінець січня і частина лютого – важливий фінансовий період, вірогідні великі фінансові розтрати. В цілому рік, більша його частина, дуже успішний для Раків у фінансовому плані. До серпня місяця у Вас буде багато можливостей і способів знайти нові джерела доходів, заробити гроші. Дуже важливий буде кінець липня і серпень в фінансовому плані, в другому півріччі. З приходом вересня кількість джерел доходів, а так само кількість зароблених грошей зменшиться. Постарайтеся знайти дійсно хороші і великі джерела в першому півріччі, збираєте гроші, поки є можливість – це дозволить зробити бюджет більш стабільним, інакше Вас чекає нестача грошей восени.

Здоров’я

Хочу Вас порадувати або засмутити, стан Вашого здоров’я буде залежати від того, яким воно буде на початок року. Якщо все добре – весь рік зі здоров’ям буде все добре. Якщо ні – ні. Але я думаю, що у більшості Раків на початок року здоров’я має бути хорошим або піти на поправку. Ще хочу додати, що зараз настає важливий період у здоров’ї з 2015 по 2017 роки, коли Раків частіше будуть турбувати хронічні захворювання, а так само спадкові. Якщо у Ваших батьків були проблеми зі здоров’ям, то ймовірно, що в цей період вони проявляться і у Вас. Варто більше приділяти увагу своїм хронічним захворюванням. Так само, тепер одужувати стане складніше, хвороби будуть тривати довше.

Сім’я

Можете розраховувати на сприятливе сімейне життя в цьому році. Важливі зміни під дахом будинку відбудуться в кінці березня – квітні, а так само, у вересні – до кінця жовтня. Особливо написати про сімейній обстановці більше нічого, основна тенденція – обстановка буде сприятливою. Спостерігайте за гороскопами на місяць.

Поради Раку

Зірки дають Вам можливість заробити і накопичити статки до серпня місяця – використовуйте цей подарунок долі, з вересня чекайте зменшення доходів. Слідкуйте за своїм здоров’ям, особливо якщо у Вас є хронічні недуги – вони загостряться.

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ тридцять першого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

  1. Один комментар до “Рак – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар”

  2. Ляна в 11.01.2015 | Відповісти

    дуже правдиві гороскопи. А коли буде місячний гороскоп на січень?

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,387