Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць у знаку Водолія 22 серпня 2021 року


Повний місяць 22 серпня, пік плюс-мінус 3 дні, в знаку Водолія. Найбільш сильний і важливий вплив на Водолія і Лева, на другому місці Скорпіон і Телець. Енергія знакам стихії Вогню і Повітря. Детальні вказівки всім знакам Зодіаку в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для сформованих ситуацій, кульмінації, бажання і емоції, важливі відомості, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік 22 серпня поганий, посилення поганого, старого, незадоволеності, порушення правил, дурних надій, обманів, безвідповідальності. Ймовірна кульмінація, завершення або інший етап для розпочатого в перший пік 8 серпня. Важливий для всіх.

Обивателі

Емоції з крайнощами, від включеності до відстороненості, від стриманості до безконтрольності, зміни в емоціях і бажаннях. У фізичної активності нерозважливість можливостей, надриви, погіршення поганого в здоров’ї. В емоційному стані крайнощі, все роздуто. Настрій – суміш холерика з революціонером, бажання більшого і незадоволення існуючим. Бажання сильні, фанатичність, свавілля, егоїзм. Реалізація старих бажань, мрій, ідеалів. Легко порушувати правила і етику. Поганий пік для судів, боротьби і захисту істини, обманів, поїздок, навчання, громадської активності. Для обивателів це повний місяць у Водолії сильно вплине на любов, дружбу, зради, азарт, ігри, творчість, теми дітей, віру, ідеали, плани на майбутнє, надії. Розберіться з усім цим, завершуйте або починайте інший етап. Реалізувати старі цілі легше, розчарування в існуючому і старому більше. Бійтеся проблем з друзями, суспільством, громадським життям, любов’ю, ризиком. Покажіть себе з правильним розрахунком бажань та можливостей і їх наслідків. Постарайтеся дізнайтеся більше про це все.

Світ

Для світу цей повний місяць сильний. Розпочате під час молодика 8 серпня досягне кульмінації 22 серпня. Важливі події з політикою, поведінкою мас, революціями, судами, міжнародними відносинами, спортом, популярним мистецтвом і медіа. Посилення всіх поганих подій, повернення поганого старого з посиленням. Порушення правил, обмани, революції. Все велике, обіцянки, бізнес, плани, дії, без реалізації. Ринки штормить.

Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19)

Важливий пік, зростання впливу на суспільство, різкий стрибок. Пік на початку вересня дасть новий етап для Ковіда в світі.

Автор: A.S. 21.08.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167