Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць у знаку Козерога – 24 червень 2021 року


Повний місяць 24 червня, пік плюс-мінус 3 дні, в знаку Козерога. Найбільш сильний і важливий вплив на Козерога і Рака, на другому місці Овен і Терези, на третьому, в 2021 році, Риби. Енергія знакам стихії Води і Землі. Детальні вказівки всім знакам Зодіаку в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для сформованих ситуацій, кульмінації, бажання і емоції, важливі відомості, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік добрий, хороший, віри і надій, великого. Краще завершувати або рестартить велике старе. Кардинальні швидкі події. Важливий світу для влади, держав, націоналізму, таємного, благодійності. Людям важливий для кар’єри і сім’ї, таємного, духовного.

Обивателі

Емоції з перепадами, від стриманості до безконтрольності, кардинальні зміни в емоціях і бажаннях. Пік хороший. Велика активність фізична і емоційна. Настрій меланхолійний, добрий, м’який або стриманий. Бажання сильні, не всі будуть реалізовані, мрії, сподівання і віра. Реалізація старих бажань, мрій, ідеалів. Для обивателів цей повний місяць в Козерозі вплине на кар’єру, професію, репутацію, статус, цілі, духовне, ізоляції, вигнання, таємниці, відпочинок, усамітнення, родину, місце життя. Розберіться з усім цим, завершуйте або починайте інший етап. Реалізувати старі цілі легше. Покажіть себе в сімейній сфері, дійте, захищайте, допомагайте. Постарайтеся дізнайтеся більше про кар’єру і сім’ю, духовне, таємне.

Світ

Для світу цей повний місяць хороший. Важливі події з владою, політиками, національним. Зростання впливу народу на авторитетів, владу. Важливі дії у народу. Благодійність і допомога від влади до народу. Все погане буде ослаблено. Після завершення терміну піку чреда поганих вказівок. Ринки будуть в хорошому стані і рости. Важливий пік для нафти, зростання. Важливий пік для корпорацій і дуже великих організацій, державних чи приватних, наділених владою.

Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19)

Важливий пік, непомітно-кардинально посилить Ковід.

Автор: A.S. 23.06.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,416