Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць – 30 листопада 2020


Пік, повний місяць, 30 листопада, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий і помітний для Стрільця і Близнюків, на другому місці Діви і Риби. Детальні вказівки всім знакам в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для розвиваються ситуацій, кульмінації, важливі новини, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік 30 нормальний, нейтральний, багато новин і суєти. Зовсім вже мало важності у цього повного місяця.

– Обивателі. Метушливість, товариськість, скороминущість, швидкі перепади настрою і бажань. Настрій буде оптимістичним. Займіться навчанням себе і навчанням інших, поїздками. Багато новин і спілкування в ці дні, але не серйозного. Буде бажання вчитися, спілкуватися, розвиватися інтелектуально і коло знайомих. Розберіться з усім цим. Зовнішні події хороші.

– Світ. Важливості для світу лунація не має. Результати для міжнародних переговорів, результати для бізнесу та угод. Багато різних новин і комунікацій. Імовірність якихось важливих судів, тем освіти, релігійних подій. Активний пік для торгівлі, ринки будуть рости. Ралі перед січневий-лютневим падінням.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Наступні важливі лунаціі для Ковіда будуть лише в січні.

Автор: A. S. 30.11.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,483