Все про вагістність
Все про вагістність

Повний місяць – 30 грудня 2020


Пік, повний місяць 30 грудня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий і помітний для Рака і Козерога, на другому місці Терези і Овен. Детальні вказівки всім знакам в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для сформованих ситуацій, кульмінації, важливі новини, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік нормальний, нейтральний, кардинальні рішення і результати з подіями. Для обивателів мале значення, важливіше для держав і влади.

– Обивателі. Перепади емоційності, сильні емоції і чутливість будуть змінюватися стриманістю і відстороненістю. Сильні і серйозні бажання. Настрій не оптимістичній, більше меланхолії і флегматичності, песимізму. Займіться вирішенням питань, розглядом, в сімейній сфері і кар’єрі. Підведіть підсумки року і подумайте про серйозні плани на наступний рік. Важливі рішення в ці дні.

– Світ. Для світу лунаціі важлива, акцентує і посилить питання політики, влади, впливу держави на народ. Саме повно луня нейтральне, буде посилення того, що вже існує. Напевно, в ці дні політики, правителі, повідомлять важливу інформацію про державних ситуаціях. Усвідомлення для світу, що відбувається в державах і світі. Імовірність завершення якихось важливих політичних і державних проектів або новий етап. Кардинальне завершення політичної кар’єри у керівників країн або новий етап.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Всього лише посилення трендів. Більше заражень, більше впливу коронавіруса на держави. В середині січня новий етап для держав в боротьбі з коронавірусом, новий етап впливу коронавіруса на держави. А в кінці січня і лютому – зміна самої хвороби, новий етап для хвороби, якась серйозна мутація.

Автор: A.S. 30.12.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,436