Все про вагістність
Все про вагістність

Питання-відповіді від Марфи Бомбушкар – 2016 рік – з травня по грудень


Попередня сторінка з моїми консультаціями – «Питання-Відповіді з травня 2015 по квітень 2016». Коментарі до неї відключені, вона існувала рівно рік. Тому я зробила цей новий запис, запис для безоплатного консультування. Задавайте свої особисті питання в цьому записі, а не в будь-яких інших.

Бескоштовні консультації лише на сайті, в цьому записі! Не потрібно задавати мені питання в інших записах, що до Вашої персони. Особливо в різноманітних гороскопах (які не я писала). Мої контакти для приватної консультації.

Важливі правила

Незнання їх не звільняє від відповідальності.

 • Якщо Ви задаєте питання – не чекайте, що я відповім, а просто сподівайтеся – я відповідаю за бажанням.
 • Мені пишуть в коментарях на цьому сайті і на інших сайтах, де я консультую, мені пишуть на електронну пошту з питаннями, мені пишуть в ВКонтакте і в G+, в Skype і Facebook … В середньому у мене одне прохання про безкоштовну консультацію на добу. А я одна… І я не можу відповідати ВСІМ.

  Я ставлюся до цих консультацій, як до приватних, аж ніяк не халтурю. Лише більш коротко відповідаю, але використовую ті ж астрологічні механіки. А, отже, часу йде майже так само, різниця тільки в розмірі відповіді, в приватній консультації він від 2 сторінок. Так, я люблю писати детально, прискіпливо.

 • Не провокуйте мене на відповідь, якщо я Вам не відповіла.
 • Часто люди провокують мене на відповіді, звинувачуючи в расизмі, ліні, некомпетентності, європейності, капіталізмі. Я демократка і публікую їх коментарі, але тепер я буду ігнорувати їх, а так само вести базу даних «нетерплячих» людей.

 • Будьте добрішими і пам’ятайте, що це були найголовніші правила, незнання правил не звільняє від відповідальності.
 • Ймовірно, в майбутньому будуть ще правила, та й я хочу зробити окрему сторінку з ними, а так само влітку запустити форум.

  Важлива інформація

 • Терміни відповіді на коментар
 • Не заходьте кожен день, в перший же день я не встигну (тільки якщо абсолютно вільна) – мінімум мені треба 5-7 днів і без урахування вихідних. Якщо за довгий період від мене нічого не було написано, можете нагадати про себе – бажано послатися на старий Ваш коментар, а не дублювати його.

  Я перевіряю коментарі в середині тижня, у вихідні я відпочиваю, скільки часу потрібно я не можу сказати..

  Найчастіше, мені найскладніше відповідати в перші і останні 5 днів місяця, якщо я ще не опублікувала гороскопи на місяць.

 • А якщо не відповіла …
 • А якщо я Вам не відповіла … Перепрошую, заздалегідь.

 • Приватні консультації важливіше?
 • Так, вони вище в пріоритеті.

  Часті питання

  Тут будуть розташовуватися питання, які часто задають мені.

 • Чому спізнюєтеся з гороскопами на місяць?
 • Тому що я така, пишу в своєму ритмі і темпі. Гороскопи детальні, детальніше багатьох інших на просторах Інтернету від інших астрологів, займають багато часу. У пріоритеті у мене сім’я і особисте життя, а потім приватні консультації.

 • Як знайти Марту Бомбушкар?
 • Всі мої контакти написані, розписані детально, на сторінці контакти Марфи Бомбушкар.

  Вимоги до питань про гороскопи

 • Мені потрібні Ваші дані, все разом
 • – Час народження (без нього в деяких випадках я відмовляюся консультувати, точне до +/- 5 хвилин);
  – Місце народження (якщо Ви народилися в маленькому селі – напишіть найближче містечко);
  – Число, місяць і рік народження;
  – Де Ви зараз проживаєте.

  Прізвище, ім’я, по батькові – мені не потрібно!

 • Про що я не консультую взагалі
 • Я не хірург, онколог, терапевт і педіатр … Я дійсно не хочу консультувати про здоров’я, особливо про онкологію та інші небезпечні захворювання. Я можу дати відповідь, коли енергії додасться, але не можу назвати лікування від хвороби. Краще зверніться до фахівців.

  Смерть і все що пов’язано зі смертю – так само, це не до мене.

 • Про що я можу не проконсультувати в коментарях
 • Гороскопи сумісності – для мене гороскоп сумісності – це побудова мінімум 3, а максимум 7 карт, до того ж пару з них я роблю на різні роки … Це займає дуже-дуже багато часу. Тому, я навряд чи буду давати відповіді на такі коментарі. Або це буде просто коментар про Вашу сумісності, короткий (без вказівки майбутнього).

  1 клієнт – 1 питання. Не зачіпайте відразу ж все своє життя, я розумію, що Вам може бути погано. Люди до астрологів ходять як до лікарів – коли погано, часто так… Але я не буду описувати весь Ваш гороскоп. 1 питання про 1 сферу. Багато питань – спробую відповісти або коротко по всім, або сама виберу щось одне.

  Пророцтва на 3-4-5 років вперед про одну сферу життя. У деяких випадках я на 1 рік роблю відразу ж 3-4 гороскопи, щоб порівнювати вказівки, або роблю 1-2 гороскопу для загальних тенденцій на рік, без точних періодів. Так що, 1 рік – це 3-4 \ 1-2 гороскопу, а 2 роки вже 6-8 \ 2-4 … Все залежить від схильності людини до чогось, у когось зміни бувають частіше, у когось рідше.

  Якщо Вас цікавить якийсь певний період – так і питайте, не «підвішуйте» питання на довгі терміни.

  Ось начебто і все.

  Сподіваюся, що написала все чітко і ясно.

  1. 25 коментарів до “Питання-відповіді від Марфи Бомбушкар – 2016 рік – з травня по грудень”

  2. Наталія в 10.05.2016 | Відповісти

   Добрий день.в мене зараз дуже важкий період в житті,хотіла б знати що принесе мені 2016 рік.я народилась 10 грудня 1974 о 21.год 50 мін в смт.Чемерівці зараз проживаю Великій Британії місто Данді.Дуже буду вдячна за відповідь.

  3. Наталія в 13.05.2016 | Відповісти

   Доброго дня! в житті все заплуталось! Криза добиває, в сімї роздори! Хотіла б знати чи настануть зміни в житті і в тому числі в фінансовому плані! Я народилася 28.12.1988р. в місті івано-Франківськ о 5:20 ранку! Проживаю з сімєю в рідному місті біля івано-франківська!Щиро дякую за відповідь!

  4. Марфа Бомбушкар в 14.05.2016 | Відповісти

   Наталія в 13.05.2016, мені важко відповідати на такі питання. Тому що я вважаю, що родина – це відносини – відносини це ставлення двух людей один до одного… Це сумісність. І лише по Вашій даті народження я нічого конкретного повідомити не можу.

   Щодо фінансів, цей період розпочався ще в кінці минулого року? Листопад-грудень?

   Якщо так – то фінансові проблеми ще будуть у Вас до осені, перший пік буде у серпні, другий в листопаді. Вірогідно за все, що роботу ви зміните… І постарайтесь серйозніше ставитись до фінансів, наступні декілька років будут роками зміни, становлення. Але саме важке – спочатку, тому до грудня кріпіться. Потім стане зрозуміліше куди йти.

  5. Марфа Бомбушкар в 14.05.2016 | Відповісти

   Наталія в 10.05.2016, він принесе Вам багато чого. Будьте серйозніше, цілеспрямованіше, економніше, бережіть здоров’я та приділяйте йому увагу. Рік цей та наступний – дійсно важкі, це роки, коли Ви будете отримувати те, що заробили… Час платити за свою діяльність чи бездіяльність.

   Уважніше ставтесь до дітей та творчості, різних інтрижок і романів. Намагайтеся менше ризикувати.

   В кінці цього року бережіть здоров”я. Кінець року – піковий період.

   В наступному році бережіть свій шлюб та фінанси.

  6. Юрій в 12.07.2016 | Відповісти

   Добрий день а можна в вас спитатися які в мене будуть зміни в житті . Я народився 21.04.1998 о 6.00 село Вістря Монастириський район Тернопільська обл я хочу поступати в семінарію і незнаю чи в мене вийде Дуже буду вдячний за відповідь

  7. Христина в 18.07.2016 | Відповісти

   Я народилася 04.12.1990 р. Вівторок о 01.50 м. Львів , Україна , мене цікавить мої теперішні стосунки, а також які перспективи в роботі( банківська справа) чи дана професія мені підходить чи можливо потрібно себе реалізувати у іншому напрямку, якщо іншому то в якому, дякую Вам.

  8. Андрій в 22.07.2016 | Відповісти

   Добрий день, я народився 20 січня 1993 року о 18.00 в Івано-Франківську. Зараз проживаю в Торонто Канада. Важкий період, не можу знайти роботу. Чи варто міняти спеціальність і місце проживання? Дякую Вам.

  9. Світлана в 22.07.2016 | Відповісти

   Доброго дня. Я народилась в Івано-Франківську 30.10.1974 в 18.45. Мене цікавить чи відбудуться найближчим часом в моєму житті зміни пов’язані з вагітністю та народженням дитини.

  10. Марфа Бомбушкар в 23.07.2016 | Відповісти

   Юрій в 12.07.2016, вийде! В цьому році повино вийти. Багато чого залежить від дня, коли Ви будете поступати, але загальний тренд досить гарний. До того ж семінарія та релігія Вам підходять.

  11. Марфа Бомбушкар в 23.07.2016 | Відповісти

   Христина в 18.07.2016, мені шкода, проте я не можу дати відповідь на Ваше питання про банківську справу. В Вашому гороскопі не має значних вказівок так протипоказань для цієї професії. Головне, щоб Вам було цікаво та сімейна обстановка в колективі.

   На часі у Вас іде період переоцінки себе, своїх можливостей, устремлінь. Тому Ви і переживаєте так сильно. Проте він скоро закінчиться, ближче до жовтня місяця.

   Про стосунки я нічого конкретного відповісти не можу, тому що це сумісність двох людей, а її я не роблю в безкоштовних консультаціях. На часі цією зимою у Вас буде перевірка їх на міцність, якщо партнер буде зневажено до них відноситись – буде розрив, але якщо партнер буде доволі серйозно ставитись до вас – можливий навіть шлюб (або рішення щодо шлюбу).

   Бережіть своє здоров’я. На разі, до жовтня місяця у Вас є шанс схуднути, вірогідно Ви ще з червня почали худнути… Але намагайтесь не перенавантажувати себе, в гороскопі є вказівки на нехватку сил, особливо фізичних та песимізм.

  12. Леся в 24.07.2016 | Відповісти

   Доброго ранку) Я народилась в Івано-Франківську 22.06.1973 приблизно від 01 до 02.30 год. Мене цікавить чи відбудуться в моєму житті зміни пов’язані з вагітністю та народженням дитини, в особистому житті.Вдалого тижня Вам!

  13. Ляна в 23.08.2016 | Відповісти

   Марфо,добрий день! Читала, що у вас з 25 відпустка. Гарно Вам провести час))) чи правильно я зрозуміла, що вересневі гороскопи варто очікувати після 7 вересня?))))

  14. Марфа Бомбушкар в 24.08.2016 | Відповісти

   Буду намагатися швидше, до 5 крайнє число. Проте відпустка і рідня… беруть своє.

  15. Марфа Бомбушкар в 17.09.2016 | Відповісти

   Леся (24.07.2016) та Надія (24.07.2016), перепрошую. Але без часу народження я не можу надати Вам консультацію.

   У Лесі доволі величезне “вікно” народження. А Ви, Надія, навіть не вказали його.

   Час народження дуже збільшує вірність гороскопів і працювати стає легше.

  16. Анна в 08.10.2016 | Відповісти

   Доброго дня! Уже дуже багато років мрію зробити пластичну операцію по корекції форми грудей (яскраво виражені нагативні зміни в результаті спочатку різкого набору ваги, а потім різкого схудення). Це чи не єдиний комплекс, який так і не змогла подолати. Скоріше навпаки – з роками ситуація тільки погіршується. Планую провести операцію ще цього року, попередньо 24 листопада.Скажіть будь-ласка, чи вдалий це час, чи вдало пройдуть усі маніпуляції, як не як це все таки хірургічне втручання? Наперед дякую за відповідь! Дата народження 20.12.1983 р., місце – смт. Войнилів, Калуського р-ну, Івано-Франківської обл. Час народження – 10.35-10.45

  17. Світлана в 28.10.2016 | Відповісти

   Марфа, добрий день. Підкажіть, будь-ласка, чи буде продовження вашого любовного гороскопу про кожен знак зодіаку. Дуже б хотілося прочитати про овна та лева. Дякую.

  18. Мирослава в 01.11.2016 | Відповісти

   Доброго дня, Марфо! Мої дані:
   – Час народження: 1:00
   – Місце народження: Україна, м. Володимир-Волинський (Волинська область).
   – Дата народження: 22.07.1991 р.
   – Проживаю зараз: м. Луцьк (Волинська область).
   У мене питання про особисте життя, коли я зустріну свого коханого чоловіка і вийду заміж? Дякую.

  19. Марфа Бомбушкар в 10.11.2016 | Відповісти

   Світлана в 28.10.2016, не знаю. Уже вродовж, майже, двух років не писала нічого. Часу не має. Матеріалу для аналізу достатньо, співбесід з людьми, але не часу на написання…

  20. Марфа Бомбушкар в 10.11.2016 | Відповісти

   Мирослава в 01.11.2016, доброго дня.
   2018 рік – січень, почне період, коли Ви можете зустріти своє серйозне кохання, проте можливо що воно буде і не одне. Пік буде в жовтні листопаді 2018 року, восени, можливо навіть з вересня по грудень. Не зовсім й скоро, але й не так уже багато часу. Це час коли Ви можете зустріти свою любов. Характер у Вас доволі емоційний та не зовсім вже легкий. Судячи по карті, дівчина ви страсна і закохувались нерідко та завжди міцно, тому для Вас велику роль грає і сумісність з партнером, а не лише пророкування.

  21. Владислава в 23.11.2016 | Відповісти

   Доброго дня, Марфо!
   Ми з чоловіком одружені понад 8 років, але на жаль діток у нас ще немає. Тому, дуже хвилює чи станемо ми батьками найближчим часом, ..бо так мріємо про наше дитятко. Мої дані:
   — Час народження: 11:45
   — Місце народження: Україна, м.Луцьк
   — Дата народження: 31.03.1987 р.
   — Проживаю зараз: м. Луцьк (Волинська область).
   Дані чоловіка:
   — Час народження: орієнтовно 7-9 год ранку
   — Місце народження: Україна, м.Луцьк
   — Дата народження: 32.01.1981 р.
   Щиро дякую!

  22. Владислава в 23.11.2016 | Відповісти

   ані чоловіка:
   — Час народження: орієнтовно 7-9 год ранку
   — Місце народження: Україна, м.Луцьк
   — Дата народження: 21.01.1981 р.

  23. Катя в 23.11.2016 | Відповісти

   Добрий день, Марфо! Для кращого прогнозування пропонують гороскоп по асценденту. А якщо асцендент наприклад є в 25 градусах Скорпіона. То ж перший дім (а отже і перша сфера) повністю знаходиться в Стрільці. Можливо тоді варто переглядати гороскоп для Стрільців і він буде правдивішим?

  24. Марфа Бомбушкар в 25.11.2016 | Відповісти

   Катя в 23.11.2016, ні. Все рівно управитель гороскопа буде Марс чи то Плутон. І те що “продовження” в Стрільці матиме якесь значення, лише якщо там є якісь планети (в Стрільці), але не таке вже й серйозне. І це стосується навіть останнього градусу, а не лише 25го. Це дійсно добре помітно в гороскопах характеру.
   А от в тлумаччині майбутнього, та нехай як приклад лунації – що лунація в Скорпіоні, що лунація в Стрільці – матимуть якусь роль, але в Скорпіоні все рівно вона буде мати сильніше значення. Тому можу сказати, що для передбачення можна використовувати і «Стрільця». Але все рівно Dominus Genitura не буде Юпітером, а він, як Ви можливо знаєте, має дуже велике значення на гороскоп. Це на практиці доказано, тому “продовження” дому потрібно кожен раз окремо розглядати, та якщо там немає планет, то можна і не звертати увагу.
   Для “включенных знаков” (не знаю як українською) інші правила…

  25. Катя в 28.11.2016 | Відповісти

   Дуже Вам дякую! я власне мала на увазі прогнозуючі щомісячні гороскопи))) і ще більше запуталась))))))))) так буває))) гарного Вам грудня 🙂

  26. Марфа Бомбушкар в 19.12.2016 | Відповісти

   Коментарі закриті. Постараюся дати відповіді на свіжі питання.
   Прошу в інших записах питання не ставити.

  Вибачте, додавати коментарі тимчасово заборонено.

  Соціальні мережі та пошук

  Гороскопи для всіх в Facebook
  Марфа Бомбушкар в Facebook
  2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
  Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

  Q: 22 T. 0,183