Все про вагістність
Все про вагістність

Період з 11 до 28 травня 2020 року


З 11 до 28 травня посилення інтелекту для знаків стихії землі, період найсильніше за впливом Близнюкам, знакам стихії повітря легко буде вчитися, вивчати нове, поверхневі і базові знання найкраще, легко виступати на публіці і спілкуватися, несерйозні переговори і несерйозні знайомства.

– Обивателям. Для всіх людей, знаків Зодіаку, в цей час легше навчатися, спілкуватися, заводити знайомства. Але і серйозності буде менше і важливості для цього. Робота з великими обсягами будь-якої інформації, але не глибоко і без особливого аналізу. Велика кількість спілкування і переговорів, близьких поїздок і відряджень. Можете пройти курси, почитати книги, дізнатися щось нове. Період дасть багато новин і різної інформації, може і не зовсім корисної, але цікавої, без певного напряму. Спілкування буде легким. Ідей і знань буде багато і легко між ними можна буде перемикатися, а після, якщо не використовувати, легко забути. Використовуйте потенціал інтелектуальний, щоб навчатися і спілкуватися. Використовуйте свої знання для виступів, поділіться своїми знаннями. Під час періоду будуть погані і хороші тренди, але всі вони швидкоплинні, особливої значущості не мають. Та й сам період буде важливий не всім. Серйозне краще просто не планувати на цей час.

– Світ. Період для світу має мало значення. Буде багато новин, переговорів, угод, торгівлі. Комерційне та договори під час цього періоду не дадуть результати. Новини та інформація будуть поверхневими, можуть бути правдивими і можуть бути з обманами, але важливість у них буде нульова. Та й змін в новинах, інформаційних потоках, переговорах буде дуже багато.

A.S. 11.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,170