Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на жовтень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць результатів і нових стартів. Багато енергії, особливо для роботи і здоров’я. Багато несподіванок і бажань, особливо щодо себе і відносин. Гороскоп непоганий, особливо якщо Ви любите зміни, не боїтеся ламати і вмієте тримати себе в руках. Багато акцентів зміститься на відносини. Дуже сильний і довгий період настане в сексуальній, духовної, фінансової, езотерічній – сферах.

Багато питань роботи, активності з обов’язками, боргами, здоров’ям, завданнями з 6 з вересня до 23 жовтня. Можуть бути скандали з 8 по 15 жовтня з товаришами по службі і клієнтами, занепад сил так що не напружуйте себе занадто багато. Гарний час для косметичних процедур з 20 вересня до 15 жовтня, тільки з 7 по 10 потрібно бути обережніше.

З 20 вересня до 6 жовтня (можливо плюс пару днів) – конфлікт бажань і можливостей в сфері відносин і Вашого Я. Хочете більше, хочете швидше, здатні легко руйнувати і вимагати занадто багато чого. Небезпечний період для відносин. Особливо 6 жовтня, коли буде перший пік 4 дня плюс-мінус і 10 днів спад, всі тренди будуть посилені, багато емоцій і активності. Буде бажання завершувати, можуть бути і просто кульмінації. Час зрозуміти себе, завершити щось пов’язане з собою і відносинами. Багато новин і розмов, інформації з 6 до 12 числа. Під час піку постарайтеся розібратися зі своїми бажаннями і своїм Я, відносинами.

З 30 вересня по 17 жовтня – багато спілкування, новин, ділових переговорів або спілкування з близькими партнерами. Варто бути обережніше з 8 по 11 число в діловому спілкуванні, можуть бути конфлікти з керівництвом, поганий період для бізнесу, так і з рідними можете поскандалити. З 14 по 17 жовтня – багато ірраціональності в спілкуванні і складно концентруватися, егоцентризм ідей, час не підходить для важливих переговорів.

З 2 по 9 жовтня прилив сил, еротичності, сексуальності, активності у фінансовій сфері і відносинах, покупок. Але обережніше будьте з відносинами і фінансами з 7 по 10 число, краще відкласти покупки.

З 8 по 12 число не варто скандалити з керівництвом і відстоювати свої права, можуть бути втрати в кар’єрі і репутації, підтримки.

Завершиться період нового у стосунках, який почався 10 вересня 2016 року. Період відновлювальний, що приносить нове і нові бажання у відносинах. Могли знайти чоловіка або дружину, нового ділового партнера, було пару напружених періодів в році, коли могли знайти нових ворогів і втратити старих партнерів. Завершиться він 11 жовтня, і з 11 жовтня настає час нового у фінансовій сфері, езотерики, сексу, питаннях духовного світу і смерті. Час вдалий для кредитних питань, повернення боргів, прохань про допомогу. Більше сексу і нового досвіду в сексі. Більше нового досвіду в духовному світі, питаннях смерті. Отримайте спадок. Період буде до 9 листопада 2018 року.

З 15 жовтня буде час налагодити відносини і відновити їх, більше бажання бути з кимось, пошуки партнерів. Час і для бізнесу підходящей і пошуку компромісів, боротьби з конкурентами. Період до 8 листопада. Небезпечний він буде з 26 по 30 число, багато ревнощів, недовіри, емоцій і бажання контролювати або втрат.

З 18 по 22 жовтня буде нервовий період, багато егоїзму і егоцентризму, навіть екстремізму, розривання в своїх прагненнях і бажаннях. Особливо під час піку, пік 19 жовтня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад. Пік принесе нові бажання і нове, багато емоцій. Найбільший акцент буде на відносинах, конкурентів, ворожнечі. Будьте обережніше з починаннями під час піку, зі своїми бажаннями.

З 23 жовтня до 9 грудня буде багато активності у відносинах, Ви станете агресивніше. Приділіть увагу ворогам і конкурентам, повоюйте з ними, можуть бути масштабні скандали. Обережніше будьте з рідними і близькими.

Вдалі дні з 24 по 29 жовтня, особливо для духовних питань.

З 29 жовтня до 26 листопада буде той же період, що був з 9.12.16 до 13.01.17 і 30.04.17 до 6.06.17. У тих гороскопах він детально був описаний. Час зміцнити себе, швидко планувати і реалізовувати довгострокові завдання. Розібратися зі своїми прагненнями на майбутнє.

Важливі дати і періоди в жовтневому гороскопі для Овнів

6 жовтня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – кульмінації. Ваше Я і відносини.

З 11 жовтня до 9 листопада 2018 року – фінанси, секс, духовне зростання.

З 15 жовтня до 8 листопада – відносини.

19 жовтня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів спад – початок. Відносини і несподіванки.

З 23 жовтня до 9 грудня – відносини.

З 29 жовтня до 26 листопада – зміцните і обновіть себе, дивіться в далечінь.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 жовтня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168