Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на вересень 2017 від Марфи Бомбушкар


Закінчується період відпочинку і починається час працювати. Але спочатку місяця у Вас є можливість відпочити і подумати про себе, навіть бажано відпочивати в першу декаду вересня для Овнів. Основними акцентами місяці буде відпочинок, духовне зростання, здоров’я і робота. Завершаться періоди підвищеної сексуальності, творчості та азарту. Перших дві декади вересня в гороскопі хороші, в основному, а ось в кінці місяця багато напружених періодів, особливо з роботою і здоров’ям. А так же повернеться період змін Вас і Ваших відносин.

6 вересня завершиться період активності у творчості, любові, азарті, відносин з дітьми. Він розпочався 21 липня, Ви стали більш сексуальні, творчі, частіше стали вимагати від дітей і звичайно більше почали ризикувати, грати. Але останніх 6 днів будуть багатими для цих питань.

До 6 вересня будуть затримки з поїздками, навчанням, виконанням планів по проектам в термін, може треба переробляти буде, і повертатися в цих питаннях. Бережіть хронічні захворювання. Період почався 13 серпня.

З 16 серпня по 8 вересня повторювався в 3й раз період, який поліпшував і зміцнював Ваші відносини, судові справи, ділові переговори, питання зарубіжжя, духовний світ, погляди на життя. Був сприятливий період, я про нього вже багато писала в попередніх гороскопах, коли він починався і закінчувався. Думаю, що в третій раз немає сенсу повторюватися, кому цікаво перечитайте старі гороскопи для Овна на місяць.

До 20 вересня у Вас йде період любовно-романтичний, багато бажань в цій сфері, багато харизми і схильностей до нової любові, оновлення любові, зміцнення любові. Період зачіпає творчість і дитячі питання. Позитивний час, почався він 26 серпня і «пік» буде з 11-20 число.

Повернення інтелектуальної творчості, багато новин про кохання і дітей, розмов з ними з 1 по 10 вересня. А з 10-30 вересня – знову багато роботи, завдань, суєти, переговорів, питань здоров’я.

Бережіть своє здоров’я, не беріться за нові завдання на роботі, період розмитий і невизначений в роботі і здоров’ї з 3 по 7 вересня.

Більше активності на роботі, час братися за складні завдання або приступати до нових обов’язків, оновити свою роботу з 6 вересня до 23 жовтня. Це ж і щодо здоров’я. Можуть зрости конфлікти з керівництвом, клієнтами та колегами, поспішність у роботі, особливо це буде помітно в кінці вересня з 22 по 28 число, коли варто навпаки намагатися концентруватися і не поспішати! З 22 по 28 число будете занадто енергійно розсіяні, можете наламати дров з необережності або неуважності, навіть ходити намагайтеся акуратніше (а то ще в вітрину магазину чолом влетите).

Перший пік принесе самотність, можливо далеку поїздку, можливо усамітнення в якихось місцях від інших, бережіть здоров’я (можете потрапити в лікарню), будьте слухняні (в’язниця або ізоляція від інших), питання релігії і віри. Акцент на таємниці, багато брехні може бути і самообману або обману. Пік 6 вересня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів.

Гарний час для змін, лише контрольованих і ініційованих Вами, в сферах роботи і професійного шляху, здоров’я. Завершальних змін з 8 до 12 вересня, вольових рішень.

Гарний час для любові, творчості, фінансів, покупок, відносин протягом усього періоду з 11 по 20 вересня. А крім того, з 11-15 час зміцнювати відносини, творчість і любов, хороші дні для судів і серйозних розмов. З 14 по 18 – час для відносин і любові, дорогих покупок. З 17 по 20 – багато харизми у Вас, несподівані вчинки в любові, фінансах, відносинах, благополучні.

Варто поберегти здоров’я з 12 по 16 вересня.

З 14 по 19 вересня будете дуже товариські, скандальні.

Бійтеся будь-яких обманів і спотворень з 19 по 21 вересня, укладання угод краще перенести і поїздки.

Займіться здоров’ям з 20 вересня по 15 жовтня, зовнішнім виглядом особливо. Можете поліпшити відносини з клієнтами і колегами, підняти ціни на свої послуги.

Другий пік принесе новий старт, новий початок або нові події і новини в питаннях роботи і здоров’я, хоча під час піку будуть активні всі тренди. Пік – час починати. Піковий період 20 вересня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Знаходьте роботу, займіться здоров’ям, шукайте нові обов’язки і чекайте новин про це все.

З 20 вересня по 6 жовтня буде повторення ще одне періоду, знову в 3й раз і вже останній, період сильний з піком в кінці, можливо днів на 5 довше. Період, який приносить зміни і можливо руйнування в відносини, Вашу особу і само сприйняття, звички, характер, все що стосується Вашого Я. період несподіваних вчинків, несподіваних змін, бажань більшого. Багато енергії, поспішності, егоїзму. Про нього було детально написано в гороскопі на грудень (період з 13 грудня по 23 січня) і в гороскопі на лютий (період з 4 лютого по 17 березня). Чекайте кардинальних змін чи вчинків у відносинах і собі.

Поганий час для ділових переговорів і поїздок з 25 по 27 вересня, для торгівлі і бережіть здоров’я.

Багато романтики з 29 вересня по 2 жовтня, можуть бути зради або помилкові фантазії щодо відносин. Бійтеся обману в фінансових питаннях і на роботі.

Силовий час, як у фізичному, психологічному, духовному, рівнях з 29 вересня до 5 жовтня. Час здійснювати активні дії в питаннях здоров’я, роботи, професії, пробивати собі шлях до сонця. Усувати те, що заважає Вам зробити ім’я. Вдалий час вимагати про допомогу, повернення старих боргів.

Багато спілкування з 30 вересня по 17 жовтня, особливо з партнерами діловими, а так само улюбленими людьми. Новин про суди і спільні проекти, про партнерів.

Важливі дати і періоди в вересневому гороскопі для Овна

З 6 вересня по 23 жовтня – активність в роботі і здоров’я.

6 вересня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів спаду – завершення. Самота і таємниці.

З 10 по 30 вересня – завантаженість з роботою і здоров’ям.

З 11 по 20 вересня – вдалий період для всього Зодіаку.

З 20 вересня до 15 жовтня – проводите косметичні процедури. Працюйте над діловими відносинами.

З 20 вересня до 6 жовтня – зміни Вас і у Вашому житті, особливо відносинах.

20 вересня, пік плюс-мінус 3 дні – починання. Робота і здоров’я.

З 22 вересня до 2 жовтня – будьте обережніше зі здоров’ям і роботою.

З 30 вересня до 17 жовтня – інформація в стосунках.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 6 вересня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,177