Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на травень 2017 від Марфи Бомбушкар


Місяць вкрай активний і енергійний, але при цьому більш стабілізуючий і рушійний вперед. Все ж квітень був місяцем повернення для Овнів, багато повернень і переосмислень або затримок, а травень буде місяцем руху. Найкраще працювати над своїми знаннями, контактами і відносинами, фінансами в цьому місяці! Багато харизми і привабливості, покажіть себе. Можете сміливо налагоджувати серйозні відносини або вступати в конфлікти з суперниками.

Почну гороскоп на травень з квітневих трендів, які почалися тоді і все ще актуальні будуть в травні.

З 10 квітня по 3 травня у Вас були проблеми з інформацією і документами, особливо це стало помітно після 21 квітня. Після 21 квітня стало більше новин та розмов, але про старе, старі завдання. Хоча з 25 квітня буде і прискорення по 14 травня, багато несподіванок в знайомствах, спілкуванні, новин, переговорах, а всього цього буде до 16 травня. Вчіться поки є час, розвивайте свої знання і контакти до 16 травня.

З 21 квітня Ви стали більш привабливі та харизматичними, час подумати про свій вигляд і гардероб, оновити себе до 6 червня. Час покращувати відносини і оновлювати їх. Багато любові і романтики. Багато привабливості у жінок Овнів, час для косметичних процедур.

З 30 квітня по 6 червня – час покращувати себе, особливо на духовному рівні. Час будувати нові плани або відновлювати старі, час розвивати себе і кар’єру. Багато енергії.

Для всього Зодіаку, включаючи і Вас з 8 по 15 травня час для важливих розмов і укладення угод. Для Овнів час і для інтелектуального навантаження.

З 8 по 12 травня вдалий час для лікування.

9 травня, плюс-мінус 3 дні буде перший піковий період, акцент на витратах, спадщині та боргах. Скоріш за все що він буде пов’язаний із завершенням, усвідомленням і кульмінацією. Розберіться зі своїми боргами, проведіть остаточні ділові переговори, приділіть увагу спадку. Після пікового періоду тема грошей буде активна протягом 10 днів. Можуть зрости витрати або пошук підтримки.

Цікавий період буде з 9 по 15 травня, з одного боку Ви можете сміливо відпочивати або займатися духовними практиками. А з іншого з 10 по 15 травня буде багато енергії у Вас, гарний час вчитися і приділити увагу відносинам, навіть повоювати з ворогами, вдалий період для судів і скандалів. Вирішуйте самі, але в період з 9 по 15 травня остерігайтеся отруєнь і прихованих хвороб.

Час великого оптимізму, романтики, великих бажань і дорогих покупок з 17 по 22 травня! Дуже енергійний час, особливо в стосунках і фінансах, багато бажань і можливостей. Але постарайтеся не роздмухувати багаття з вугілля. Судові справи та скандали в ці дні не бажані.

А з 24 по 28 травня, навпаки, час негативний для відносин і фінансів, бережіть свою репутацію і намагайтеся не скандалити з важливими людьми. Менше ревнощів і вимог! Можуть бути зміни в доходах або накопичення, негативні, краще не ризикувати.

25 травня буде останній піковий період, для Вас він плюс-мінус 3 дні і особливої важливості не несе. У дні піку будуть посилені всі тренди. Сам піковий період принесе шанси на нові починання, в будь-яких сферах. Але для Овнів найкраще в навчанні і поїздках, вступайте на курси або починайте щось вивчати, заводьте нові знайомства.

Ну дуже багато енергії з 27 по 3 червня! Знайдіть куди її застосувати і направити, а найкраще на навчання і поїздки.

Важливі дати і періоди в травневому гороскопі для Овна

З 8 по 15 травня – хороший час для важливих розмов, багато енергії для задач, але і ліні теж багато.

9 травня, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – завершення і кульмінації. Основний акцент на витратах.

З 17 по 22 травня – вдалий час для дорогих покупок, які Ви так бажаєте.

З 24 по 28 травня – бережіть гроші і відносини, репутацію.

25 травня, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів після – старти і нове. Основний акцент на знаннях.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 травня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 23 T. 0,164