Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на січень 2017 від Марфи Бомбушкар


Надактивний місяць, готуйтеся до безсоння і амбівалентності, будете весь місяць з крайності в крайність, від одного до іншого, то вся увага до себе, то до сім’ї, то до кар’єри, то до партнерів, то до друзів (вже в кінці січня). Багато енергії, хоча і несфокусованої і навіть прихованої. Постарайтеся бути обережніше, з середини січня гороскоп не особливо приємний. Дуже емоційний місяць. Буде порушено дуже багато сфер, так що відпочити не вийти.

Січень продовжить багато старих трендів, почне парочку нових. Почну з того, що почалося раніше, не особливо вдаючись у деталі, а посилаючись на попередні гороскопи.

З 20 грудня по 8 січня – затримки, втрати, різні проблеми з бюрократією та інформацією. Обережніше з документами, не починайте нові проект, переоцініть і завершите старі.

З листопада місяця по 7 лютого – зміцнюйте і покращуйте відносини і знання, судові питання, філософію і погляди на життя (хоча можете бути навіть косні в січні щодо цього). Можуть бути кардинальні зміни у відносинах, розширення їх і новий рівень.

З 13 грудня по 23 січня (а можливо і до лютого, навіть середини лютого) – багато імпульсивності, бунтарства, свободи, зміни цінностей і філософії, ексцентричності, енергії, безсоння, бажання нового і більшого, егоїзму змініючогося альтруїзмом. Взагалі все що стосується Вас і партнерів, стане занадто активним, мінливим, несподіваним. Будете розриватися між собою і відносинами. Період буде на піку після 13 січня до 23 числа, коли можуть бути масштабні зміни! Може навіть татуювання зробите, але остерігайтеся травм. Можете почати порушувати правила, ламати підвалини.

З 19 грудня по 28 січня можете відчувати нестачу сил, остерігайтеся захворювань (будуть дуже «яскравими»). Обережніше з порушенням суспільних норм.

Можливі таємні романи і багато невизначеності в стосунках і фінансах з 3 січня по 4 лютого. Гарний час для благодійності, та й Вам можуть потай допомогти або буде секретне джерело доходів. Дуже романтичний час з 11-15 січня, скоріш за все пов’язаний з інтригою, так що будьте обережніше. Період так само дасть якусь психологічну гармонію, віру у вищі сили, хоча будуть і «перепади».

З 5 по 9 січня – «силовий період», можете схилити на свою сторону сім’ю або керівництво, але можете і поскандалити. Обновіть свої професійні пріоритети.

Перший піковий період випадає на 12 січня, плюс мінус 4 дня, дуже емоційний час! Бережіть свої нерви і здоров’я, сім’ю та кар’єру, репутацію, намагайтеся занадто не скандалити. Піковий період торкнеться майже всі сфери життя, так що гороскоп не прогнозований, але ймовірно усвідомлення і кульмінації в сімейних питаннях, кар’єрі, професії, планах на майбутнє, освіті і зарубіжжі, судах, наставництві, відносинах (з ворогами і конкурентами особливо, а може масштабний скандал), ну і щодо Вашої особистості. Ви будете дуже ексцентричні, революційні в ці дні, можете вирішити ламати дані сфери, кардинально міняти їх. Змінити місце проживання, роботи, відносини і тд.тп. Дуже насичені дні, багаті на новини. Найпомітніше ти, хто народився з 8-16 квітня. Але навіть 10 днів по тому буду виникати питання сім’ї та кар’єри, остаточні.

Знову у Вас буде багато ділового співробітництва з 13 січня по 7 лютого, ділових переговорів. Знаходьте нові контакти з керівництвом, заводьте контакти з віп-персонами. Хваліться своїми знаннями, проводите переговори, пишіть книги. Інтелект допоможе Вам стати більш шанованими.

Великий занепад сил з 16-23 січня, але так само і підвищена, прихована, агресивність. Хронічні хвороби.

З 25 по 30 січня – серйозніше ставлення до грошей і відносин, не смітіть грошима і не скандальте з партнерами. Розчарування і обмеження в цих сферах, особливо відносинах і любові. Але цей період дозволяє тверезіше поглянути на сфери. Можуть бути корекції.

27 січня, плюс мінус 3 дні, буде другий піковий період з посиленням всіх трендів. Цього разу він буде легшим і кращим, дозволить перейти на нові сфери. Плани на майбутнє, дружба, колективні інтереси – увагу до цього, новини і нове – це все в перебігу пікового періоду і 10 днів після. Заводите друзів, будуйте плани на майбутнє і слухайте свою інтуїцію.

Сильний і важливий тренд настане 28 січня з тривалістю до 10 березня – великий приплив сил, впевненості в собі, активності, цілеспрямованості. Ви станете Овном в «квадраті». Займіться чимось складним, знайдіть куди направити енергію, поновіть себе. Зменшиться Ваша терпимість і терплячість, так що намагайтеся менше скандалити, рівень агресивності зросте. Це і досить сексуальний час. Чоловіки Овни будуть сяяти в ці дні.

Акуратніше з переговорами, скандальний період з 28 січня по 3 лютого, а з 31 січня по 3 лютого – намагайтеся тримати свій рот на замку, щоб не бовкни зайвого.

Важливі дати і періоди в січневому гороскопі для Овна

З 3 січня по 4 лютого – таємні романи, психологічна гармонія.

12 січня, плюс мінус 4 дня і 10 днів після – емоції і завершення в багатьох сферах.

З 13 січня по 7 лютого – багато ділових новин.

З 16 по 23 січня – будьте обережніше.

З 25 по 30 січня – економте гроші і бережіть відносини.

27 січня, плюс мінус 3 дні і 10 днів після – друзі.

З 28 січня по 10 березня – сила, сексуальність, впевненість.

М. Бомбушкар. Гороскоп Опубліковано 6 січня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,430