Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на серпень 2017 від Марфи Бомбушкар


Як і для всіх вогненних знаків, так і для Овна – гороскоп на серпень буде хорошим. Тільки один старий важкий період (який завершиться) і два нових (коротких) для важливих сфер будуть складними. Зате багато хороших періодів, багато нових хороших трендів, місяць для відпочинку і любові. Багато енергії і сил, початок хороших періодів в важливих сферах. Робіть що хочете, в усьому буде успіх.

Багато енергії, найбільше в творчості, любові, Ви стали більш азартні і схильні до ризику, можливо зросла сексуальність і грайливість після 21 липня. Творіть і відпочивайте, виховуйте дітей, фліртуйте до 6 вересня цей період буде тривати. Можна і спортом зайнятися.

З 23 липня по 17 серпня складний період для кар’єри і відносин, небезпека втрат, скандалів, незадоволеності цими сферами. Відкладіть судові питання і будь-які конфлікти, бережіть свою репутацію і професійну діяльність. Детально було в минулому гороскопі для Овнів на місяць липень.

Багато робочого клопоту і турбот з 26 липня до 1 вересня, завдань на роботі, контактів з клієнтами. Можна і здоров’я зміцнити своє, особливо після 13 серпня. Потім у вересні цей період повториться знову. Після 13 серпня рекомендую переробити старі завдання.

Прикрашайте свій будинок, допомагайте рідним і просіть про допомогу у рідних (якщо треба), сприятливі дні щоб помиритися з членами сім’ї і відновити відносини, вдалий час для укладення договорів з нерухомості (правда нові до 13 числа, а ті що були відкладені після 13) , вкладайте гроші в сімейні питання і нерухомість. Це все з 1 до 26 серпня. Особливо хороші дні будуть з 8 по 14 число! Але будуть і погані періоди, з 14-19 і 23-27.

Зараз у Овнів останньої декади, особливо у тих, хто народився в останніх 5 «днів Овна» дуже вже прискорее життя, бажання змін, багато що залежить від особистих гороскопів – в хорошу чи погану сторону. Але з 3 серпня по 2 січня зміни сповільняться і, ймовірно, повернуться старі бажання.

Виникнуть, а скоріш за завершаться, питання дружби, ідей і планів на майбутнє, якихось колективних заходів, а може Вашого членства в колективах, 7 серпня, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів після «спадання» впливу. Піковий період хороший, спробуйте вступити в бажаний клуб або завести нового друга, стати комусь другом. Переоцініть свої плани на майбутнє. Займіться дружбою і колективами. Гарний час для політиків і публічних людей. У меншій мірі будуть активні питання любові, дітей та творчості.

Час для торгівлі та спілкування з 8 по 12 число.

Дуже творчий і грайливий період з 9 по 14 серпня, час успішний для стосунків, судів, навчання і спілкування з партнерами (будь-якими), для дітей, любові та інтриг. Покажіть свою любов і креативність.

Бережіться своїх хвороб з 11 по 15 число, особливо отруєнь. Уважніше будьте на роботі і з секретами.

Ще один романтичний період з 11 по 14 серпня. Дуже духовно-романтичний.

Хороші дні для кар’єри і навчання з 12 по 16 число, особливо хороші якщо Ваша кар’єра залежить від творчої діяльності, творча професія. Час показати себе.

З 13 серпня настане період затримок в проектах, бюрократії, потрібно побоюватися втратити інформацію і документи, можуть бути проблеми з відрядженнями (уважніше збирайте валізи і оформляйте документи). Повернуться старі клієнти, а нових складно буде обслуговувати. Відкладіть старти нових завдань. Можуть повернутися хронічні захворювання. Період до 6 вересня. Він не поганий, просто затримки і повернення до старого, нове краще відкласти на вересень, а розібратися зі старим.

З 14 по 19 буде два складних періоди, що йдуть паралельно. Найбільша напруга буде в сферах сім’ї, грошей і відносин, всі ці дні. З 14 по 17 обережно з відносинами і керівництвом, професійною діяльністю та репутацією, менше скандальте з батьками і бережіть гроші. З 15 по 19 будьте обережніше з відносинами і сім’єю, але тепер проблема в марнотратстві і бажанням мати більше, ніж отримуєте, будьте скромніше у вимогах і остерігайтеся інтриг.

Працюйте над відносинами, знаннями (особливо юриспруденція, медицина, філологія та філософія, та й інші гуманітарні науки), конкуренцією, судами, питаннями зарубіжжя з 16 серпня до 8 вересня (може бути на 6 \ 10 днів більше). Щасливий період для відносин і навчання, щасливий, та й для інших перерахованих сфер. Він непоганий так само для кар’єри і дружби. Працюйте над багаторічними проектами або обмірковуванням довгострокових планів, особливо якщо потрібно повернутися до старих ідей. Цей період вже був у Вас з 14 листопада до 7 лютого.

У Вас буде приплив сил, впевненості в собі і впевненості в любові, творчості, відносинах, знаннях, стосунках з іноземцями, гарний час для активної роботи в цих сферах. Налагоджувати зв’язки з улюбленими людьми, діловими партнерами, наставниками. Але головне багато сил, які можете використовувати результативно і для всіх питань і сфер. Можете робити кар’єру, а можете підлікувати здоров’я. З 17 по 26 серпня.

Можете несподівано закохатися з 19 по 23 число або почати новий творчий проект, хороший час для любові, творчості, а особливо щоб показати себе або змінити себе і свою зовнішність.

Піковий період принесе можливості нових починань або нових новин у багатьох важливих сферах життя, важливих для знака Овна, «улюблених» Вами. Найбільший акцент буде на любов, азартні захоплення і розваги з іграми, інтриги і романи, дітей та творчість. На другому місці Ваша особистість і способи самовираження, зовнішність і Ваша поведінка – можете змінити себе. Ну і після вже залишаються відносини, кар’єра, навчання. Час 20 числа, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спадання. Час для старту.

Ураган почуттів, різких змін і несподіваних бажань з 23 по 27 число. Можуть бути необдумані вчинки у відносинах і фінансах. Може бути і несподівана закоханість і необдумана інтрига на стороні, порушення партнерських правил (сімейних і ділових). Намагайтеся необдумано не витрачати гроші.

Час для кохання і творчості з 26 по 20 вересня! Особливо для любові і любовних романів!

Важливі дати і періоди в серпневому гороскопі для Овна

З 1 по 26 серпня – хороший час для допомоги рідним, покупки нерухомості, примирення з рідними, але обережніше із 14-19 і 23-27.

7 серпня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів після – вирішуватися питання дружби і любові.

З 13 серпня до 6 вересня – переоціните здоров’я і роботу, повернетеся. Бережіть документи.

З 14 по 19 серпня – обережніше з відносинами, рідними, грошима, репутацією.

З 16 серпня по 8 вересня – успіх для відносин і навчання, в меншій мірі для кар’єри, планів на майбутнє і дружби.

З 17 по 26 серпня – багато енергії.

20 серпня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – нове у багатьох сферах, шанси на успіх.

З 26 серпня по 20 вересня – вдалий час для кохання і творчості.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 4 серпня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,394