Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на лютий 2017 від Марфи Бомбушкар


Заздалегідь плануйте графік так, щоб було якомога безпечніше в кінці місяця, з 20 по 2 березня найскладніший період. Увагу будете приділяти творчим питань, творчості, ігор, розваг, любові і дітям. В кінці місяця раджу вирушати в подорож або втекти від навколишнього, відпочити, бійтеся втратити репутацію або таємниці. Весь місяць надактивний, станете дуже пристрасними і закохуватися, повинні порадувати фінанси і відносини, у всякому разі захочете звернути увагу на себе. Багато питань відносин і співробітництва.

Закінчитися хороший період, який почався в листопаді і тривав до 7 лютого, позитивно впливаючий на Ваші знання, віру, впевненість в собі, відносини. Зміцнював, оновлював, поліпшував. Був час розширити свої горизонти, партнерські відносини, та й поліпшити самих себе.

З 28 січня по 10 березня у Вас дуже багато сил, енергія прямо-таки вирує всередині Вас. Але намагайтеся менше скандалити і вимагати від інших, використовуйте енергію для розвитку себе і планів. Є сили – працюйте, не на часі відпочивати, літо скоро тоді і відпочините. Потрібно бути обережніше з 20 лютого по 2 березня, це найбільш напружений період в цьому місяці. Спочатку у Вас можуть бути скандали з керівництвом з 20 по 25 лютого. Бійтеся тиску на себе і примусу. А з 24 лютого по 2 березня з партнерами і ворогами, занадто поспішні вчинки, занадто необдумані рішення. Можете з друзів і партнерів зробити собі ворогів, стримуйте агресію і образливість. З 24 по 2 березня намагайтеся не братися за багато, концентруйтеся.

У Вас буде дуже тривалий період, з такою тривалістю яка буває раз на два-три десятиліття (наскільки я пам’ятаю, останній раз був в 85 році), який орієнтує Вас на відносини і фінансовий світ – з 4 лютого по 3 березня і з повторенням з третьої декади квітня. Час заробляти гроші. Час налагоджувати відносини і розбиратися з відносинами, оновлювати їх або остигати. Розривів зараз бути не повинно, якщо вони і будуть, то ближче до кінця березня і в квітні, вересні-жовтні, та й серйозні нові відносини почати так само не зможете. Але можете закохатися, а якщо вже закохані – ще більше або почати остигати. Час харизми і привабливості, вміння відчути партнерів і суперників, налагодити відносини або зіграти на слабкостях. Хороший період змінити гардероб і попрацювати над зовнішністю. Правда міняти гардероб і зовнішність по-новому краще до березня місяця. Фінанси так само повинні порадувати. Жінки Овни – це Ваш час! Всі Овни стануть ще більш напористі у відносинах, активні і більше бажати уваги.

З 4 лютого по 17 березня повториться період змін, прагнення, бунтарства, бажання нового. Я назвала його періодом бурі в загальному гороскопі, в чомусь це підходить і для Овнів. Він уже був у Вас з 13 грудня по 23 січня, особливо помітним був з 13 січня. Знову Вас буде штормити, багато бажань, багато ідей. Буде ламатися все, що слабке і стримує Вас (утримує). Небезпечний період для відносин, особливо якщо партнер деспот або бажає керувати Вами. Але можете так само раптово і закохатися! Особливо в стару любов. Повернутися до старих відносин, партнерів або повернуться вороги. Час змінюватися! Міняти те що є. Нові починання залиште на кінець березня-квітень. Знайдіть куди направити енергію і бажання, щоб не було безсоння і емоційного зриву.

З 6 лютого по 10 червня – буде період стимулюючий реорганізувати відносини, повернутися до старих, переосмислити існуючі відносини і почати порівнювати нинішніх партнерів з минулими, переоцінювати партнерів. Будь-які відносини, любов, бізнес, дружбу, близькі зв’язки, шлюб. Поганий період для нових початків і нових етапів у відносинах, можуть бути затримки, нерозуміння «правил», незадоволення розпочатим. Наприклад, Ви хотіли б одружитися в ці дні, але весілля, вчасно зіграти не встигнете, потрібно буде відкласти або переглянути. Поганий час для заручин, укладення договорів, юридичних питань.

Багато розмов з друзями з 7 по 26 лютого, новин від них. А з 26 лютого по 14 березня більше «інформаційних» таємниць і пліток.

Постарайтеся вирішити питання любові, творчості, дітей, планів на майбутнє, друзів і колективів і розібратися з інтрижками і іграми – 10 лютого, пік плюс мінус 4 дня і 10 днів після. Гарний час для відпочинку і розваг, багато несподіваних подій з цими темами, а також Вашими відносинами і ворожнечею, Вашої особистістю. Змін і завершень, остаточного усвідомлення. У всіх цих сферах Ви можете як завершити, так і почати, усвідомити. Усвідомити, що закохані або почуття пройшли. Почати дружити з кимось або розірвати дружбу. Прийняти нові плани або творчість або змінити їх. Кульмінація для багатьох сфер.

Досить успішний період з 10 по 14 лютого, хороший для друзів і планування на майбутнє, поліпшення відносин з партнерами. Найкраще приділити увагу старим питань відносин і дружби, зателефонуйте старим друзям або партнерам. Гарний час для переговорів.

Не поспішайте і не зліться з 20 по 2 березня, не розривайтеся на багато.

26 лютого, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – конфіденційні справи, бережіть свої таємниці, вони можуть дати тріщини, все 14 днів буде багатими на секрети і таємниці. Можете зайнятися благодійністю. Буде бажання самотності, ізолюватися від інших або будете ізольовані зовнішніми обставинами, слід берегти здоров’я. Час підходить для духовного зростання і саморозвитку, вивчайте психологію, розбирайтеся з комплексами. Можна лягти в лікарню, але операції краще не проводити до травня місяця. До 2 березня скандальний період, так що потрібно бути гранично обережними з репутацією і законом, правилами, бережіть свої секрети. По можливості краще відпочивайте. З 28 лютого по 4 березня остерігайтеся отруєнь, алкоголізму, спотворення реальності і фанатизму, можете бути вкрай чутливі до питань віри і цим можуть скористатися.

Важливі дати і періоди в лютневому гороскопі для Овна

З січня по 10 березня – багато енергії, але потрібно бути обережніше з 20 по 2 березня.

З 4 лютого по 3 березня – харизма, відносини, фінанси, зовнішність.

З 4 лютого по 17 березня – швидкі і сильні зміни у відносинах і Вашої особистості.

З 6 лютого по 10 червня – реорганізація відносин, повернення і перегляд. Любов, дружба, бізнес, ворожнеча.

10 лютого, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – дружба, любов, ризик і азарт, плани на майбутнє і колективи.

26 лютого, плюс-мінус 3 дні пік і 10 днів після – конфіденційні справи, багато пліток до 14 березня. Обережніше будьте з питаннями релігії і віри з 28-4 березня.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 лютого 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,162