Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар


Відмінний місяць для фінансових питань, здійснення масштабних інвестицій і покупок, прохань про масштабну матеріальну безоплатну підтримку і кредитів, отримання винагород та відсотків. Хороший місяць для лікування своєї душі і психіки, та й інших духовно-езотеричних питань. Позитивний місяць, негативні періоди тільки в кінці листопада.

У листопаді з жовтня у Овнів триває 4 періоди, важливих, про які було детально описано в гороскопі на минулий місяць. Більш вдалий час для відносин, більше уваги відносинам і компромісів до 8 листопада. Більше психологічного самокопання, фінансових новин до 6 листопада. Більше активності у відносинах до 9 грудня, а в листопаді і скандальності! Успішний період, стабілізуючий Вас і Ваші бажання, Ваші знання і поїздки, навчання і зарубіжні питання, зміни в житті, прискорює і зміцнює до 26 листопада.

Час відпочивати і психологічно відновлюватися, вдалий час для духовних практик з 2 по 6 листопада. Хоча можете похвилюватися за партнерів або поспішити в прийнятті рішень з відносинами і покупками.

На самому початку місяця буде перший пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні, посилить питання фінансів, покупок, інвестування і заробітку грошей, дасть можливості розібратися і завершити питання пов’язані з матеріальним. Знайти нову роботу або завершити проект, дізнатися щось важливе. Сам пік підсилює всі тренди і завершує, кульмінації.

Вчіться з 6 листопада до 11 січня, вчіться новому і подорожуйте. У грудні будете можливість переучуватися. З подорожами варто бути обережніше з 26 листопада по 9 грудня, більше відповідальності потрібно докласти для успішної подорожі, здач іспитів, питань публіцистики.

Час просити про допомогу і брати кредити з 8 листопада до 1 грудня. Зросте еротизм і бажання сподобатися. Гармонія в психологічному стані. Буде два поспіль романтично-пристрасних періодів, хороших для любові, психології, фінансових питань стосовно позик і боргів, отримання прибутку за гроші інших. Перший період з 12 по 15 листопада – дуже хороший для нового і розширення питань сексу, психології, заробітку за допомогою «чужих» грошей. Другий період з 15 по 18 листопада – дуже хороший для благодійності (карма все поверне) і духовних завзяттям.

Обережніше з керівництвом і партнерами, особливо якщо боїтеся втратити їх, а ще з батьками і ворогами. Конфліктні дні, що тиснуть, що усувають з 16 по 23 листопада, підвищена жорстокість у всього Зодіаку. Бійтеся операцій.

Другий пік для Овнів в гороскопі буде з акцентом на секс, психологію, фінансові питання боргів і отримання виплат, підтримки від інших людей. Пік 18 листопада, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад, пік посилить всі тренди в гороскопі і принесе нове, нові бажання і нові новини, переломний момент. Стартуйте.

Найкращий період для духовного зростання, окультних знань, різних секретів і таємниць, зцілювати свою психіку, душу і тіло, розвиватися духовно з 23 листопада до 14 грудня. Час розвитку сексуальності і емоційності, інтуїції і бажань. Час успішний для благодійності та підтримки інших, прохань про допомогу для себе. Період розширення і розмиття кордонів, період оновлення і заспокоєння в цих сферах.

Останній період вказує на скандали з партнерами, ворогами, керівництвом і батьками. Поспішні рішення, агресивність, нестримність і неконтрольованість в бажаннях, як снігова куля з гір. Бійтеся травм і ексцесів. Період з 28 листопада по 5 грудня. Можете ексцентрично змінити себе або відносини, професійний шлях, несподівано навіть для самих себе.

Важливі дати і періоди в листопадовому гороскопі для Овнів

4 листопада, плюс-мінус 3 дні пікових і 10 днів спад – усвідомлення і завершення. Акцент на матеріальні питання.

З 6 листопада до 11 січня – вчіться і розширюйте свої знання із знайомствами.

З 8 листопада до 1 грудня – легше вирішувати питання боргів і більше способів заробітку, психологічна гармонія. Особливо з 12 по 18 число, серія успішних і романтичних періодів.

З 16 по 23 листопада – будьте м’якше.

18 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад – старт і бажання. Акцент на грошах.

З 23 листопада до 14 грудня – хороший період, духовний і психологічний.

З 28 листопада до 5 грудня – стримуйте себе.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 5 листопада 2017 року, тільки для цього сайту.

 1. 2 коментарі до “Овен – гороскоп на листопад 2017 від Марфи Бомбушкар”

 2. Анна в 06.11.2017 | Відповісти

  Доброго вечора . Марфа.
  Я так чекала цього гороскопу . Недавно найшла ваш сайт . І в захваті так все чітко класно написано.
  В мене є постійне питання якщо в гороскопі є якійсь негвтив про якій попереджуєте . Його можна якось уникнути . Чи простіше змиритись?

 3. Марфа Бомбушкар в 12.11.2017 | Відповісти

  Потрібно уникати негатив! Хіба що Ви бажаєте щось зруйнувати, наприклад, або розумієте, що для реалізації бажання потрібно отримати негативний опит.
  Просто, якщо я буду описувати всі шляхи вирішення проблем… всі шляхи розвитку, то гороскопи занадто будуть роздуті. Тому тільки факти як я їх розумію.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,177