Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на липень 2017 від Марфи Бомбушкар


У цьому місяці дуже багато у Овнів буде залежати від особистого гороскопа, тому що загальний гороскоп для Овнів дуже напружений, що змінює, скандальний, емоційний, дратівливий. Найбільше негативних почуттів буде з сімейної сферою, а на другому місці кар’єра і на третьому відносини. Відносини і кар’єра – це окрема тема, буде довгий період, що вносить зміни в них. У липні найскладніші гороскопи не тільки у Овна, а й у Рака, Терезів і Козеріга. Але зате з кінця місяця у Овнів все повинно стати легше, буде приріст сил, азарту, бажання ризикувати і інтриг.

Зросте кількість скандалів з рідними або через питання нерухомості і сім’ї з 8 по 12 липня і з 15 по 23 (найсильніше), ще з 5 червня Ви стали активніше в цих темах, але в липні настане пік і енергія прямо-таки буде бушувати всередині Вас. Намагайтеся бути обережніше з 15 по 23 число з рідними. З 8-12 слід менше тиснути на сім’ю і не вступати в конфлікти з начальством і професійними питаннями.

Досить енергійний період з 4 по 9 липня, хороший для відпочинку і духовного заспокоєння. Але намагайтеся менше вимагати від партнерів, поганий час для судів і скандалів.

8 липня, пік плюс-мінус 4 дня і 10 днів після – період завершення, особливо пік найбільш напружений час, скоріш за все завершення в професійній сфері і сім’ї. Пора розібратися з цими двома сферами, а ще з рідними і репутацією, своїми бажаннями. Але розбиратися слід акуратно, Ви будете дуже емоційні і владні під час пікового періоду.

Можуть бути інтриги з 16 по 19 липня, мрії про відносини, обережніше витрачайте свої гроші. А в період з 17 по 21 – хороший час, щоб витрачати гроші (два періоди, знову, наклалися) і купувати дороге, радувати себе. З 17 по 21 час гарний і для серйозних стосунків і конфліктних питань, крім сімейної сфери.

Багато егоїзму, егоцентризму і свавілля з 19 по 23 число. Вчинків, яких Ви і самі від себе не очікували, особливо з рідними і Вашою зовнішністю, Вашою натурою.

З 21 липня по 6 вересня у Овнів буде більше сил, особливо з 21 по 3 серпня (покажіть себе в ці два тижні). Більше азарту, творчості, бажання любовних плотських романів, інтриг. Оновіть свою любов, творчість, займіться цими сферами. Займіться вихованням дітей.

З 23 по 26 липня не робіть дорогих покупок, не будьте розчаровані у відносинах, будьте серйозніше з партнерами і ворогами, відкладіть судові позови і вимоги.

З 23 липня до 17 серпня в третій раз повториться період, який був до цього з 13 листопада по 10 грудня минулого року і з 16 березня по 15 квітня в цьому. Періоду змін в професійній сфері і відносинах, філософії, бажань в цих сферах, поглядах на життя. Період негативний, можуть бути маніпуляції і скандали з партнерами і керівництвом, бережіть своє ім’я. А якщо хочете, то можете просто зруйнувати ці дві сфери або спробувати їх болісно оновити.

23 числа буде другий пік, плюс-мінус 4 дня, сам по собі він непоганий, але під час нього багато негативних трендів. Акцент на дітях, творчості, любові, інтригах, азартних захоплення. Постарайтеся почати щось нове з цими питаннями і бути обережніше в інших.

Вас чекає багато клопоту на роботі, новин, поїздок з 26 липня по 1 вересня. Добре б вивчити щось нове для роботи в цей час або перевчити.

Важливі дати і періоди в липневому гороскопі для Овна

8 липня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – сім’я і професія. Завершення.

З 16 по 21 липня – романтичний період.

З 21 липня по 6 вересня – енергія і сила для творчості, дітей, романів і азарту.

З 23 липня по 17 серпня – зміни в професії і відносинах, зміни поглядів на життя.

24 липня, плюс-мінус 4 дня пік і 10 днів після – любов, діти і творчість. Початок.

З 26 липня по 1 вересня – клопоти на роботі.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 7 липня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,384