Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на квітень 2017 від Марфи Бомбушкар


Почну з хорошого, в кінці місяця у Вас настане дуже хороший період, в квітні закінчаться всі погані сильні тренди \ періоди, які дуже впливають на Овнів, так що Вам стане простіше. Багато що залежить від особистих гороскопів, але якщо Ви не Овен останньої декади – життя стане простіше, більше ясності, конкретики і цілей, стабілізація і енергійність. А ось якщо останньої декади, то стане трохи легше, але все одно аж надто сильне бажання змін і звільнення від тягаря, яке може конфліктувати з реальністю. Головними темами будуть відносини і заробіток грошей, а побічними дуже багато інших питань в різних сферах, насичений місяць, багато старих питань, багато новин і багато всього старого і нового.

Почну зі старого.

З 6 лютого по 10 червня у Вас йде внутрішнє зростання в сфері відносин, духовного світу, поглядів на життя і філософію, кажучи простими словами, багато мрій і роздумів, надій на відносини, посилення віри, але мало дій. До того ж і не сильний, але все ж регрес у відносинах і їх переосмислення. Фоновий тренд, не зовсім помітний.

З 4 березня по 15 квітня триває загальний, важливий і сильний, період переоцінки відносин, повернення старих питань і партнерів, може і ворогів, любові. Затримки з існуючими відносинами, в підписанні договорів (ймовірно до 3 травня), обговорення весільних питань і подібного. Час переоцінити партнерів і відносини, час не поспішати з вчинками і почекати, перевірити ще раз. Крім відносин, ймовірно, будуть подібні якості і в фінансовій сфері. Переоцінка джерел доходів, повернення до старих способів заробітків. При цьому з 4 по 27 квітня слід серйозніше ставитися до грошей і відносинам, бути більш відповідальними, менш вимогливими. Поганий період для підняття цін, дорогих покупок, високі вимоги до партнерів з 4 по 27 число, можуть бути проблеми з проблемними питаннями в цих сферах, крихкими. Може наступити тимчасове розчарування в фінансах і відносинах, але не слід їх руйнувати, перечекайте цей період. Дорогі покупки не робіть до 3 травня, бажано.

З 16 березня по 15 квітня йде негативний період, що трансформує, що змушує Вас переживати про втрати в стосунках, в меншій мірі питаннях кар’єри. В цей час, можливо, Ви стали більш грубі і владні до партнерів або вони до Вас. Детально про період в попередньому гороскопі, це його 2е повторення, будете ще раз в кінці літа. Час міняє сферу важливих відносин, усуває їх, можливі грубі і підлі конфлікти, остерігайтеся ворогів.

З 3 по 29 квітня у Вас зростає можливість таємних романів або таємних договорів, дуже гарний час для цього, секретних переговорів і спілкування. Але потрібно бути обережніше з репутацією.

Більше впевненості в собі, сил, сили волі з 2 по 10 квітня. Працюйте над собою, здоров’ям, фінансами і репутацією, відстоюйте свої бажання.

Перший довгий період розпочнеться 6 квітня, він буде фоновим, а значить не особливо помітним але з «піковими» періодами, з тривалістю до 26 серпня. Сповільнить питання кар’єри, навчання, зарубіжжя, далеких поїздок, змусить переоцінити ці сфери і повернутися в них назад. Гарний час для зміцнення свого соціального стану, роботи над вадами, переоцінки професійних якостей і навчання новим.

Перший і найсильніший в цьому місяці, та й один з 4х найсильніших в році для Овнів, піковий період буде 10 квітня плюс-мінус 5 днів, особливо для тих, хто народився в ці дні. Це грубий час, з можливими скандалами, нервами, ревнощами, переживаннями, великими бажаннями, які складно реалізувати, він вимагає приділити увагу відносинам, акцентує увагу на відносинах. Сам піковий період – кульмінаційний, завершальний, переломні моменти з необхідністю приймати рішення або отримувати результати. Важливі звістки від партнерів. Потрібно бути обережніше з судами, скандалами, конфліктні ситуації занадто некеровані будуть в ці дні. Ви будете уразливі і емоційні. У кращому випадку це буде просто кульмінаційний, завершальний, період у відносинах і інших сферах. Вирішуйте, що робити з відносинами, працювати над ними або прибрати їх. У меншій мірі, але теж з рішеннями і кульмінацією, буде акцентована сфера професії, можуть бути новини про Вашу кар’єру і результати.

З 10 квітня по 3 травня – більше затримок в бюрократичних питаннях і всім що стосується інформації (документів, новин, листування, навчання, технологій), переговорів і відряджень, щоденних або постійних завдань на роботі і обов’язків. Уважніше будьте з документами і поїздками, щоб не загубити нічого. Переробіть старі проекти, нові краще не починайте.

У Вас буде маса несподіваних новин, бажань показати себе, егоцентризму і ексцентричності, бунтарства і бажання ламати правила, все переробляти по-своєму з 12 по 17 квітня. Дуже сильна буде інтуїція, та й взагалі починаючи з 12 квітня по 14 травня у Овнів буде багато прозрінь, нестандартних ідей і новин. Слідуйте своїм раптовим ідеям. Ви будете вкрай цілеспрямовані і імпульсивні в ці дні, швидко заводитися. Час показати себе. А ось з 17 по 20 квітня Ви вже станете трішки більш серйозними, менш імпульсивними і це хороші дні для серйозних розмов з керівництвом і важливими людьми, навіть з 17 по 28 квітня – час робити собі репутацію, покажіть свій інтелект. Хороший період для обговорення договорів, проведення переговорів, інтелектуальної праці, перероблення. Але не для початку нового, краще відкоригувати старі.

З 21 квітня по 16 травня на Вас чекає маса поїздок, новин, спілкування і всього що було пов’язано з роботою, спілкуванням і новинами в період з 14 березня по 1 квітня, це буде повторення. Дуже гарний час для перенавчання до 3 травня і навчання новому з 25 квітня по 14 травня. Складно буде довго концентруватися на чомусь одному, зате в короткі або середні проміжки часу будете дуже активно працювати, краще братися за питання які швидко вирішуються і складні, які Вас будуть поглинати повністю і намагатися не відволікатися на перешкоди або інші проекти. Або беріться тільки за короткострокові завдання, які з легкістю зможете швидко виконати, якої б складності вони не були.

22 квітня закінчується Ваш період витрат, який почався 10 березня.

Другий піковий період в квітні буде 26 числа, з піком для Вас в плюс-мінус 3 дні, посилить всі тренди, принесе нове. Але найбільше значення він буде мати для фінансової сфери, питань заробітку грошей, Ваших банківських накопичень, Вашої роботи. Це період новизни, нових стартів, можете почати якийсь старий проект по-новому, а можете спробувати і знайти нову роботу, нагадати знову про себе керівництву про підвищення заробітної плати або подібне. Час для нових починань в старому. Є шанс знайти роботу, в тому місці, де Вам раніше вже відмовили. Обставини можуть бути як зовнішніми, так і від Вас. Через 3 дні після пікового періоду, протягом 10 днів, все одно буде активна сфера фінансів і заробітку.

Ще одне повторення недавнього періоду, який був у Вас з 4 лютого по 3 квітня, буде з 29 квітня по 6 червня. Ви будете знову більш харизматичними і привабливі. Особливо жінки Овни, чудовий час для жінок подумати і поворожити над своєю зовнішністю і гардеробом, оновити себе. Так само Овни будуть більш успішні в стосунках і фінансових питаннях, може багато і не заробите, точніше не заробите \ не збережете, але доходи зростуть і можливості заробітків. У відносинах так само відбудуться зміни на краще, Ви напрочуд партнерам станете більш орієнтовані на відносини, хоча і більш примхливі і більше вимагати уваги. Гарний час оновити почуття або знайти нову любов, точніше закохатися сильніше. Але можна і забути старі, що не склалися стосунки. Крім любовних відносин період поліпшить і ділові відносини, особливо після 3 травня. Навіть з ворогами Вам скандалити стане простіше і приємніше. Протягом цих днів будуть і не особливо позитивні періоди, але дуже швидкоплинні (пару днів) і не такі помітні. Як я люблю писати – працюйте над відносинами і заробітком.

І останній, що повторюється період настане 30 квітня по 6 червня, він уже був у Вас з 9 грудня по 13 січня. Тоді він повинен був допомогти Вам сфокусуватися на кар’єрі, планах на майбутнє, цілі, почати це все реалізовувати. У Вас було багато сил, енергії, завзяття і бажань зробити собі ім’я. Ваша енергія змішалася з відповідальністю і вийшов коктейль ділової людини, здатної перевернути гори на своєму шляху. І це не кажучи про те, наскільки енергійні Ви були в цей час. Особливо помітний цей період для Овнів останньої декади. Зараз він повториться, працюйте над ім’ям, знаннями, кар’єрою і своїм майбутнім, садіть зерна, які проростуть і дадуть результати. Найкраще розібратися зі старими питаннями, проблемами, завданнями в цих сферах, поліпшити себе. Скоро цей період повториться ще один раз, в цьому ж році.

Важливі дати і періоди в квітневому гороскопі для Овна

З 6 квітня по 29 серпня – фоновий період переоцінки і затримки навчання, кар’єри.

10 квітня, плюс-мінус 5 днів – піковий період з акцентом на відносини, результати і новини у відносинах. Багато емоцій.

З 10 квітня по 3 травня – проблеми з документами і завданнями.

З 12 по 20 квітня – час показати себе.

З 21 квітня по 16 травня – багато поїздок, новин, навчання.

26 квітня, плюс-мінус 3 дні – активація фінансової сфери, заробітку.

З 29 квітня по 6 червня – більше харизми, відносин і грошей.

З 30 квітня по 6 червня – покращуйте швидко своє ім’я, знання, самих себе, працюйте над старими питаннями.

М. Бомбушкар. Гороскоп був Опубліковано 6 квітня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,198