Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – гороскоп на березень 2017 від Марфи Бомбушкар


Все той же місяць бурь, багато емоцій, бажань, прагнень, переживань – і все це дуже масштабно і швидко. Все так же буде активна сфера відносин, яка активна у Овнів вже з минулого року, але була невелика перерва з кінця січня до початку лютого. Все так же Ви будете планувати одне, а що отримаєте – вже більше залежить від особистого гороскопа, але зміни будуть сильними. Місяць буде мати різні тональності спочатку і в кінці, в кінці він буде більш яскравий і егоїстичний, спочатку березня більше питань здоров’я і роботи. А в кінці місяця тільки Я, Я, Я. Березень поміняє тренд у відносинах і грошах, змусить вчитися і принесе багато новин. Багато старих питань, березень і квітень будуть місяцями подорожі в часі, всі тренди розпочаті в березні будуть тривати і в квітні. Весь місяць буде багато енергії, хоча контролювати її стане простіше тільки після 17 квітня, дуже багато внутрішніх (духовних) сил і бажань.

З 4 лютого по 17 березня – у Вас маса сил, енергії і бажань, складно фокусуватись на чомусь одному, розриваєтеся між своїм Я і відносинами. Це змінюючий сферу відносин період, він уже був з 13 грудня по 23 січня, а так же міняє Вас і Ваші плани на життя і філософію, раптові зміни або бажання змінити себе і відносини, більше вимог до відносин. Він детально був описаний в гороскопах за грудень, січень і лютий, і він ще раз повториться в цьому році. Нинішня його «версія» інтровертна і активує старе, наступна буде сильнішою.

З 4 березня по 15 квітня у всього Зодіаку буде повернення в стосунках, переоцінка відносин і порівняння з минулими, бажання старих відносин. Крім цих повернень, буде якась затримка в стосунках, бажання відкласти все на потім і нічого не робити або, навпаки, велика активність з безрезультатністю. І це стосується не тільки інтимних відносин, а всіх видів близьких відносин – шлюбних, ділових, юридичних, ворожнечі (може, повернуться старі конфлікти або конкуренти). Є шанс повернути старі відносини або переоцінити їх. Не найкращий час для укладення важливих договорів, шлюбних і ділових. Але пораджу переглянути існуючі договори. Фінанси так само зажадають перегляду та переоцінки, повернення до старого, як позикові фінанси так і ті що Ви заробляєте самі, підтримка від інших. Можна повернутися до старих фінансових проектів, старій роботі і способам заробітку, а може просто повернуться старі питання. Нові фінансові проекти (будь-які) не починайте до 15 квітня. З лютого жінки Овни і деякі чоловіки, можуть бути стурбовані своєю зовнішністю і гардеробом – не раджу займати покупками нових речей або міняти зовнішність, Вас ці зміни не задовольнять, а може і засмутять. Можна зайнятися тільки тим, що робили до цього, наприклад, якщо Ви робили пластичну операцію – переробіть її, якщо міняли колір волосся – поверніться до старого кольору і тд.тп. Дуже детально цей період був мною описаний в загальному гороскопі.

В кінці лютого і початку березня складно було Овнам направляти свою енергію, поспішність, агресивність, запальність і багато бажань. Була якась неуважність та імпульсивність, скандальність. З 3 по 9 березня управляти нею стане легше, направляти в потрібне русло. Займіться своєю творчістю, дітьми, професією, допоможіть рідним і друзям. Будь-який складний проект зможете реалізувати.

До 14 березня у Вас буде купа інформації, не зовсім надійної, але все ж інформації і таємниць, пліток і секретів. Особливо багато пліток буде спочатку місяця, з 3 по 9 березня, не довіряйте всьому, що чуєте, але варто звертати увагу на ці плітки.

Після 10 березня у Вас зменшиться сил і напору, період почався ще 28 січня, приніс Вам активності, цілеспрямованості, бажань, сексуальності, нетерпимості і агресивності. Багато сил. Але ось він і підійшов до кінця.

У Вас зростуть витрати з 10 березня по 21 квітня, хоча я і не раджу робити дорогі покупки або інвестиції до 15 квітня. Цей період можна використовувати і для заробітку грошей, просто намагайтеся більше працювати, сил і прагнень вистачить.

Перший піковий період в березні буде 12 числа, пік плюс-мінус 3 дні, і 10 днів після – активація питань і завдань роботи, домашніх вихованців, звичок, здоров’я. Кульмінаційний період, приймайте рішення, усвідомлюйте, починайте реалізовувати або завершувати завдання. Приділіть увагу роботі, є ймовірність прославитися і підняти свою репутацію. Але обережніше з плітками, особливо з 12 по 14 березня.

Море інформації і гарний час для навчання з 14 березня по 1 квітня, хоча з 23 по 28 і буде складний період. Можу бути відрядження або поїздки в ці дні. З 23 по 26 число – намагайтеся менше грубити керівництву і не бути настільки впертими, можете бути навіть безжалісними в мисленні. До того ж хотіти більшого, більше спілкування, більше інформації і завдань – не варто братися за багато і не тисніть на партнерів. З 26 по 28 березня – можете бути розсіяними і занадто імпульсивними, гарний час для прозрінь, але занадто імпульсивно. Не плануйте серйозні переговори з 23 по 28. А ось все важливе і серйозне, що стосується спілкування та інформації – плануйте на період з 28 по 1 квітня – дуже структурований час, концентрація, серйозність і відповідальність, зможете все правильно спланувати і обдумати.

З 16 березня по 15 квітня буде повторення ще одного періоду, який був з 13 листопада по 10 грудня, трансформації і втрати або усунення в стосунках і професії, поглядах на життя. Ще один період, вже третій, який вказує на зміни у відносинах. Можете спробувати змінити свої відносини, професію в ці дні. Будете розриватися від бажань трансформацій, станете більш грубими і безжальними в професійній сфері і відносинах. Можуть бути і терзання, не приємний період, якщо не хочете змін – будьте обережніше.

Побережіть своє здоров’я, любов і вагітність з 16 по 20 березня, до того ж це дні депресивні і розчаровуючі. Не падайте духом.

А ось з 24 по 27 березня, навпаки, час для сяйва, харизми, публіки, уваги до себе і коханим, творчості і романтики! Прийде спокій.

Останній піковий, і найсильніший в цьому році та приносячий нове щодо Вас, Вашої особистості, Вашого Я, уявлення себе, самобутності, Ваших бажань, у Вашому житті, період буде 28 березня, пік плюс-мінус 5 днів (скоріш за все плюс 5), і 10 днів після. Пік посилить всі бажання, всі тренди і всі прагнення. Овни хлопці активні, так що не чекайте, що доля щось принесе Вам або поміняє Вас, а працюйте над собою самі! Зараз багато сфер мають ретроградність, повернення до старого, спробуйте в ці дні почати все по-новому, відродити старе. Ну і звичайно, змінюйтесь самі. Та й життя підкине зміни.

Важливі дати і періоди в березневому гороскопі для Овна

З 4 березня по 15 квітня – повернення і переоцінка фінансів і відносин.

З 10 березня по 21 квітня – активація сфери доходів, збільшення витрат.

12 березня, плюс-мінус 3 пікових дня і 10 днів після – здоров’я і робота.

З 16 березня по 15 квітня – усунення і трансформації на роботі і стосунках.

З 23 березня по 1 квітня – новини, несподівані і багато завдань.

28 березня, пік 5 днів плюс-мінус і 10 днів після – новий етап.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 1 березня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,176