Все про вагістність
Все про вагістність

Овен – Гороскоп на 2015 рік – від Марфи Бомбушкар


2015 для Овнів буде настільки ж динамічний і повний енергії, як і минулий 2014 рік. Особливо активним, стрімким, що змінює все – буде кінець лютого, березень та квітень. Та й взагалі, весна буде дуже динамічною. У Вас буде багато різних можливостей в цьому році. Триває період, коли у Вас генеруються нові ідеї, інновації, плани, інтуїція на висоті. Цей рік буде простіше для Вас у фінансовому плані. Чекайте змін з кар’єрним ростом. Відносини стануть ще більш важливою темою для Овна в 2015 році. У відносинах буде ще більше динамічності, ніж було в 2014 році! Особливо навесні 2015 року та у жовтні! Будьте готові до того, що Ви станете ще емоційніше, сентиментальність і чутливіше в цьому році, так говорить гороскоп на 2015 рік. Кінець лютого і весна – один з довгих і приємних періодів в цьому році!

Кар’єра і соціальне становище

2015 принесе Овнам злети і падіння, переміни та зміни в кар’єрному плані і соціальному стані, особливо якщо Ваша кар’єра пов’язана з послугами та бізнесом. Можете очікувати не зовсім бажаних змін в цих сферах. Але не переживайте, самого дна Ви не досягнете. Допомогу можете шукати серед улюблених (коханців) і покровителів. Цей період, рік, зажадає від Вас ще більше зобов’язань, серйозності, чутливості та уважності для кар’єрного зростання. Будьте уважні у відносинах з впливовими \ авторитетними людьми та колегами. Ймовірно, що вони можуть підставити Вас, обдурити, не давати рухатися до бажаної мети. Цей рік, так само, може змусити Вас змінити свою роботу, починаючи з кінця серпня. Трансформувати її в щось інше, особливо якщо Ви відчуєте, що більше не можете терпіти сформовані зовнішні обставини. Особливо спочатку року, буде достатньо випробувань, тиску на Вас. Не чекайте результатів на початку року – урожай дозріє до кінця року, не раніше. З приходом вересня у Овнів починається довгостроковий період, до вересня 2016 року, коли у Вас буде більше клопоту на роботі. Овни, змінять місце своєї роботи за цей рік (від вересня 2015 до вересня 2016), особливо якщо вони зрозуміють, що там уже нікуди рости.

Відносини, як в любові, так і в партнерстві

Ви поглянете на відносини під новим кутом, Вам захочеться нового від партнера. Особливо в осінній період. Насправді в цьому нічого поганого немає. В цілому, 2015 рік, буде краще для відносин ніж 2014 – менше скандалів. У 2015 році Ви будете більш романтичні, у Вас буде більше романів, ніж в 2014 році, закоханостей. Як я писала спочатку, Ви можете відчути, що Ви не повністю задоволені тим, що Ваш партнер дає Вам. Та й Ваш партнер помітить, що Ви змінилися. Особливо сильні зміни у Вас відбудуться навесні. До того ж, навесні, Ви будете дуже сексуально активні, романтичні. Постарайтеся в цьому році витрачати більше часу на чоловіка і любов, ніж на роботу і особисті захоплення. А так же, постарайтеся тримати свої емоції під контролем. Останнім часом Ви стали занадто винахідливі у вираженні себе, занадто стали хотіти скуштувати чогось нового, деяким такі зміни (особливо якщо Ваш партнер Телець, Козеріг, Скорпіон) можуть прийти не до смаку.

Як я вже повідомляла, найактивнішим у любов і секс буде – весна. А після, вже просто будуть наступати періоди.

Гроші

Досить довгий період Ви відчували проблеми з позиковими / чужими коштами, складно було брати, повертати, давати і повертати борги. Зараз у цій сфері справи стануть більш успішними. Я не бачу, щоб в 2015 році, були глобальні проблеми з втратами, кредитами, інвестиціями. Так, будуть деякі періоди з проблемами, але на те вони і періоди, а не весь рік. Фінансово рік буде краще минулого 14го.

Здоров’я

У першій половині року бережіть своє здоров’я. Спочатку року у Вас буде нестача енергії, можлива депресія і підвищена втома. А от з приходом лютого і до кінця березня – підвищена енергійність, яка з собою, може, принести травми. Можу сказати, що здоров’я піде на поправку з приходом вересня. Овни можуть набрати зайву вагу цієї осені, знову ж таки, у Вас почнеться період з вересня 2015 по вересень 2016 року, коли Ви будете більш схильні до повноти.

Сім’я

Ймовірно, що цього року буде багато повторення того, що було в минулому році у Вас в сім’ї. Подружня і сімейне життя, знову, відчують проблеми і, знову, влітку. Не хочу Вас засмучувати й лякати, але в цьому році, хтось із рідних може померти, але якщо у Вас хтось вже помер в 2014 році, тоді в 2015 році нових смертей бути не повинно. Вірогідні розбіжності з чоловіком і родичами, в літній період, можливо поділ майна. Але з іншого боку, в цьому році, у Вас може з’явитися дитина. Після закінчення першого півріччя, ймовірний, переїзд, особливо якщо Ви цього хочете.

Поради Овну

Рік, як і 2014, буде дуже активний. Зараз просто такий дуже довгостроковий період у Вашого знака Зодіаку. Я не кажу, що весь рік Ви будете їздити на Американських гірках (все залежить від дати Вашого народження), але будуть відбуватися «включення» зірок, коли весь світ шкереберть. Постарайтеся не втрачати друзів і близьких в цьому році. Не підвищуйте свій голос на них. Рік хороший для захоплень і хобі, а так само творчості і діток. У цих сферах – Ваш ріг достатку! Якщо розумієте, що світ надто тисне на Вас – поринайте з головою в них. Знаєте, люди, міняються. Іноді змінюється і чоловік і дружина, а іноді один з них. Ось коли змінюється тільки один з партнерів – може бути біда, другий просто перестає розуміти першого, а перший другого. Будьте терплячі, у відносинах зі своїми рідними та близькими. Може вони не хочуть змінитися? А Ви так …

Цей гороскоп був опублікований на сайті https://goroskop2.com.ua/ тридцять першого грудня, дві тисячі чотирнадцятого року. Його російська версія – опублікована на російському сайті. Будьте людьми, ставте посилання при копіюванні на джерело!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,619