Все про вагістність
Все про вагістність

Обмеження соціальних мереж. Безкоштовні консультації та допомога


В загальному гороскопі на травень була інформація, трішки, про безкоштовні консультації від Марфи Бомбушкар. Крім того, будуть і зміни з соціальними мережами, починаючи з травня місяця, а точніше в групах цього сайту і профілів Бомбушкар в соціальних мережах – ВКонтакте, Однокласники (ОК) і Facebook. Про все по порядку.

Безкоштовні консультації на сайті – 2018

Знову доступні безкоштовні консультації, одне питання – одна відповідь, від Марфи Бомбушкар. В цьому році я попросила знайомого астролога допомагати мені. Він буде відповідати під ніком A.S., відповіді даватимемо ми удвох в міру можливості, відповіді взаємозамінні.

Мені дуже шкода, що в минулому році (2017) я могла дати відповідь через 3-4 місяці … Після того, як було поставлено питання. На жаль, це моє зовнішнє обмеження – зайнятість, немає часу приділяти уваги роботі на сайті. А так же моє внутрішнє бажання робити якомога більше, я використовую відразу ж кілька методик / гороскопів, ось приклади:

– передбачення – транзит, соляр, прогресія і дирекція + аналіз натальному гороскопу до схильності людини до чогось – 5 гороскопів для 1 відповіді;
– сумісність – транзит, соляр, прогресія і дирекція (для вказівки готовності, на даний момент або найближчі терміни, людини до відносин та тимчасової сумісності) – це для кожного з партнерів, плюс характер кожного з партнерів (це ще 2 гороскопи), плюс сумісність 2х людей (ще один гороскоп). А ось до композиту я ставлюся вкрай нейтрально … Але це вже виходить 11 карт гороскопів, плюс мінус одна карта, якщо не вказано час де останній раз відзначався день народження і проживання!
– професія – це часто номіналізація у людей, іноді навіть при спілкуванні в живу люди не знають, чого вони хочуть, що мають на увазі під Я хочу хорошу професію – це спосіб збагачення? Зручна \ комфортна \ бажана робота? Шлях прославитися, мати владу і повагу? – так що для цього питання я теж намагаюся робити кілька гороскопів: збагачення, робота, кар’єра, передбачувальні гороскопи вказують на зміни в цих сферах – соляри, прогресії, дирекції та транзити.

Навіть в нинішній технологічне століття, коли координати селища можна взяти в Вікіпедії, а розрахувати положення зірок у спеціалізованих ресурсах і програмах, часу на аналіз йде дуже багато.

Тому я вирішила попросити про допомогу, бажаючі будуть безоплатно отримувати відповіді від A.S.

Одна я не впораюся.

Соціальні мережі

Були плани відкривати Telegram канал і консультації анонімні в Телеграмі, але в зв’язку з блокуваннями його, поки що ці плани відкладені до кращих часів.

Я припиняю підтримувати свій профіль в Однокласниках (ОК.ру). Я буду відповідати на повідомлення в ньому, приймати заявки, але я не буду туди заходити без потреби публікувати.

Буде частково припинена підтримка сторінки сайту в ВКонтакте, прибраний код віджету. Сама сторінка буде якийсь час підтримуватися, будуть публікуватися новини сайту і посилання на місячні та інші гороскопи. Так само буде продовжувати жити особиста сторінка Марфи Бомбушкар. Але все основне буде в Facebook.

Різні думки, домисли, попередження, коментарі подій і подібне, будуть публікуватися на сторінці Марфи Бомбушкар в Facebook.

На даний момент у мене немає часу підтримувати ВКонтакте, Однокласники, G + і Facebook. Facebook був обраний як основна соціальна мережа, тому що вона більш міжнародна, глобальна.

Найсвіжіші контакти Марфи Бомбушкар, можливо інші способи вам зручніше.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,415