Все про вагістність
Все про вагістність

Обмеження публічної інформації у ВКонтакті


Ця замітка буде корисна тільки тим, хто читає мою сторінку в соціальній мережі «ВКонтакті» – marfa.bombushkar, вона про обмеження публічної інформації у ВКонтакті. Всім іншим можна її проігнорувати.

Сьогодні у мене в третій раз запитали про сторінку в ВКонтакті. Коли про тебе говорять або запитують 3 людини – це вже тенденція. Тому я вирішила написати цю замітку.

Я обмежила доступ до цієї сторінки для чужинців, назавжди це чи ні, поки не ясно.

Я видалила більше 200 чоловік з друзів, людей яких я не знаю, але стикалася з ними, людей у яких підозрілі анкети. Залишила лише знайомих.

Зараз настав такий час, що за коментар в російських соціальних мережах, можуть бути проблеми, навіть за лайк. В однокласниках (ok.ru) ситуація подібна до ВКонтакті. Мало лі, куди дорога приведе. У Facebook все більш просто, так, їх система автоматично мітить порушуючі правила коментарі або видаляє їх, але власник сторінки не відповідає за це.

Раніше я видаляла чужі коментарі про деякі речі. А тепер у мене не завжди є можливість стежити за тим, хто мене коментує або лайкає у ВКонтакті.

Сторінку я цю буду розвивати. На повідомлення відповідати. Але доступ залишила тільки для тих, з ким знайома. І поки планую давати доступ, додавати в друзі, тільки тих, з ким знайома.

Якщо Вам цікаві мої новини і коли виходять нові гороскопи, підписуйтесь на товариство сайту ВКонтакті, а краще на сторінку в Facebook. У Facebook я буду публікувати все.

Посилання на сторінки, де можна дізнатися останні новини і гороскопи:

https://www.facebook.com/m.bombushkar – Facebook

Є й інші місця: https://goroskop2.com.ua/bezkoshtovni-konsultacziyi/

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,408