Все про вагістність
Все про вагістність

Народжені в середу


Що народилися в цей день знаходяться під заступництвом Меркурія, бога торгівлі. Діти торгівлі завжди там, де щось відбувається. Нудьга для них – ворог номер один. У таких людей – вроджений талант до торгівлі та вдалому висновку різного роду угод. Вони здатні зробити блискучу кар’єру банкіра, фінансиста. Губить їх, проте, легковажність.

ВОНА: Роль господині будинку, з ранку до вечора зайнятої готуванням вишукувань для домашніх і між справою в’язанням гачком, – не для неї. Жінка, народжена в середу, за всіма ознаками зобов’язана бути в центрі уваги оточуючих. Схожа на яскравого метелика, вона прагнути блищати, бути на будь-яких заходах. Обожнює загравати і розбивати чоловічі серця, і робить за всіма правилами мистецтва флірту, щоб переконатися в силі своїх чарів чи … прискорити важливу справу. Володіє гарячим темпераментом і любить змінні, але при цьому шукає міцний союз на все життя. Мріє про чоловіка, який здатний влаштувати для неї блискуче майбутнє.

ВІН: Улюбленець жінок. Його чоловіче начало проявляється всюди. Нелегко утримати його на одному місці. Якщо зважитися на одруження, його обраниця через якийсь час здивується, що її кумир в життєвих ситуаціях – вічний хлопчик. Любить, щоб останнє слово в суперечках було за ним, однак може легко дати себе умовити.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,174