Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик в Овні – 12 квітень 2021 року


Молодик в знаку Зодіаку Овна, пік 13 квітня плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Овна, після для Терезів, Раків і Козерогів, дасть активності і сил для дій, вітальності знакам стихії Вогню. Дасть енергію Близнюкам. Знакам Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на місяць березень 2021. Під час піку – нове, посилення для існуючих ситуацій з новими якостями. Нові: події, починання, новини, початок дій по своїм бажанням, просування себе, скандали. Хороший пік для початку дій у людей і поганий для початку воєн і подій в світі.

– Обивателі. Поганий пік для відносин, початку нових скандалів, сексуальних зрад, маніпулювання, сварок, конкуренції, ворожнечі – це все стане довгим, сильним, руйнівним, важливим. Помітно посилить егоїзм і бажання діяти, дії від своїх бажань. Хороший для початку дій, особистого розвитку, реалізації бажаного. Поганий для «довгих» грошей і покупок. Емоційний підйом для Овна, Лева, Стрільця і Близнюків, енергія, вітальність, фізичні сили. Для всіх в ці дні посилено якості холерика, імпульсивність, егоїзм, агресивність, діяльність і реалізація бажань. Настрій оптимістичний. Бажання і ідеї кардинальні, швидкий початок реалізації і швидке завершення, якщо виникнуть перешкоди. Багато бравади, завзятості і впертості спочатку, не довго. Багато новин про нове, про скандали, відносинах, важливі новини про себе (Вас). Приділіть увагу і починанням в саморозвитку і розвитку бажань, не починайте скандали і витрати. Пік хороший для початку серйозних скандалів, коли треба зруйнувати все. Гарний початок для захисту себе, навчання, поїздок, дослідження нового, показати себе. Пік не особливо хороший для відносин і бізнесу, витрат. Події в житті і починання, за якостями, кардинальні і швидкі, їх буде багато і будуть енергійними, головне почати і швидко завершити, поки не набридло.

– Світ. Важливий пік з початком нового. У світі важливі смерті і вчинки лідерів, дослідників, першопроходьців, керівників, державних діячів. Для світу пік поганий, Місяць в Овні дасть швидкі і руйнівні конфлікти і війни, які можуть завершиться за квартал, півроку, рік або триватимуть роки. Будь-які проблеми в стосунках, скандали, війни, як і будь-які дії, почнуться з більших обертів, будуть кардинальними, від егоїзму і бажань, а не обдуманості. Молодик в Овні важливий для воєн і скандалів як стартер і підсилювач. Помітно буде вплив лідерів, їх вчинки, перехід Рубікону. В 2021 році молодик в Овні буде важливим для державних лідерів, президентів і всіх, хто керує країною. Молодик дасть енергію для ворожнечі між сусідніми країнами, ворожі вчинки будуть швидкими і таємними, обмани в угодах і переговорах, підстави, містифікація в війнах, ілюзії в діях. Переговори і договори укладати складно, якщо немає спільних бажань, якщо присутня конкуренція або ворожнеча. Цей пік не має сильного прямого впливу на ринки, опосередкований вплив через дії лідерів і війни. З наступного піку, в кінці квітня 2021 року виявляться проблеми в економіці світу.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Важливості немає. Імовірність смертей важливих людей, лідерів.

Автор: A.S. – 11.04.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,413