Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик в Діві – 7 вересня 2021 року


Молодик в знаку Зодіаку Діви, пік 7 вересня плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Дів, після для Риб, Стрільця і Близнюків, в цьому році важливий для Тельця, дасть прискорення всьому старому і новому, аналіз, сил для дій, вітальності знакам стихії Землі. Знакам Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на місяць вересень 2021. Під час піку нові: події, починання, новини, початок дій по своїм бажанням в багатстві, роботі, здоров’ї. Хороший пік для людей, світу руйнівний.

Обивателі

Пік хороший для початку нового, ще краще почати те, що не наважувалися раніше, з багатством, завданнями, здоров’ям, улюбленцями, звичками, роботою, клієнтами, колегами, цінностями, ЗСЖ, колекціями, інвестиціями, капітальними покупками, обов’язками, служінням. Багато новин про це. Для всіх в ці дні посилено якості меланхоліка, сангвініка, реакції швидкі, не показні, нервозність, мінливість. Посилить метушливість, аналіз, відповідальність, матеріалізм, прагматизм. Настрій нормальний. Бажання і ідеї маленькі, легко реалізовані, швидкий початок. Повернення старих задумів і бажань, старих змін, перезапусків. Хороший для того, щоб почати нове в роботі і здоров’ї. Пере почати старі зміни, зміни, реформи, на які раніше не вирішувалися в багатстві, колекціях, цінностях, ідеях про багатство, швидка оцінка і аналіз багатства і джерел доходів.

Світ

Для світу пік гірше, реформи для людей, для світу – руйнування. Важливий пік з початком нового для економіки, здоров’я, роботи. Сильний вплив на ділову активність, права працівників, профспілки, виробництво, сферу послуг. Пік дасть прискорення економіці, ривок, який дуже різко спаде близько 21 вересня. Пік дасть прискорення темам здоров’я, медицини, коронавірусам. Це новий етап для роботи і сфери послуг, здоров’я. Важливі події, які зададуть нові тренди для розвитку. В економіці рестарт старих подій, початок гарний, самі результати стануть поганими. Можливо в економіці рестарт руйнувань. Для світу пік нейтральний чи гірше, новини про проблеми в економіці, сферах роботи і здоров’я будуть тверезо оцінені, а події руйнівні. Переговори і угоди будуть проходити швидко, без скандалів. Цей пік має сильний вплив на ринки через роботу, працю.

Інша важлива

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Новий етап. Різке прискорення.

Автор: A.S. – 07.09.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,390