Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик у Тельці – 11 травня 2021 року


Молодик в знаку Зодіаку Тельця, пік 11 травня плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Тельця, після для Скорпіона, Лева і Водолія, дасть завзятість, творіння і сил для дій, вітальності знакам стихії Землі. Дасть енергію і емоційність Рибам, цьому знаку в цей раз він сильний. Знакам Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на місяць травень 2021. Під час піку нові: події, починання, новини, початок дій по своїм бажанням, багатство, цінності, допомогу і благодійність. Хороший пік для людей і світу, події будуть сприйматися легко, без повного усвідомлення, допомога, таємниці, багатство.

Обивателі

Пік хороший для початку нового з багатством, цінностям, допомогою, духовним, таємним. Для всіх в ці дні посилено якості флегматика і меланхоліка, спокій, впертість, відстороненість, повільність реакцій і вчинків. Посилить впертість, творчі здібності, інтуїцію, чутливість і фантазію. Настрій оптимістичний з вірою. Бажання і ідеї постійні, стабільні, повільний початок і розвиток їх, дадуть результати, немає перешкод і відмов для бажань. Багато новин про багатство, таємниці, духовному. Упертість для досягнення цілей, для початку фундаментального в багатстві і цінностях. Хороший для того, щоб почати цінувати нове, знайти собі нові цінності в житті, новий бізнес, нове завдання, нове заощадження і накопичення, колекцію. Допомагати іншим і отримувати допомогу при старанності. При старанності створити таємницю, духовно розвинутися. Важливою і результативною буде синергія таємниць і багатства. Приділіть увагу і починанням в збагаченні, допомозі, благодійності, духовності і таємності.

Світ

Важливий пік з початком нового для економіки, духовного, таємниць, ізоляцій, морів і океанів. Найсильніше вплив на економіки, багатства, накопичення, після вже інше перераховане. Це новий етап для світової економіки. Важливі події, які зададуть нові тренди для розвитку світової економіки. Важливі новини про світову економіку. Пік хороший за вказівками. Всі події будуть сприйматися спокійно і з надією на краще. Нові духовні і матеріальні цінності для світу. Економічна допомога і підтримка. Переговори і угоди будуть проходити повільно, без скандалів. Цей пік має сильний вплив на ринки.

Інша важлива

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Новий етап, варіант, таємний і поки не усвідомлений масово. Після 14 травня важливий період для коронавірусів до 29 липня. Про це все повідомляв в гороскопі вказівок на 2021 рік.

Автор: A.S. – 11.04.2021 для сайтів goroskop2. сom \ com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,389