Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик – 15 листопада 2020


Молодик, пік 15 листопада плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Скорпіонів, після для Тельця, Лева, Водолія. Для знаків Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на листопад. Під час піку – нове, посилення для існуючих ситуацій з новими якостями. Нові: події, починання, новини, бажання. Хороший пік для людей і для світу. Час для нових масштабних починань і масштабних змін, позбавлятися, розвивати, прагнути до нових бажань, братися за нові можливості.

– Обивателі. Хороші дні, емоційний підйом для Скорпіонів, Риб, Раків, трохи менше для інших знаків Зодіаку. Підйом сил. Настрій флегматичний, добрий смуток, велика чутливість до емоцій інших і бажання чужих емоцій. Можна легко змінити свої емоції, головне знайти джерело гарного настрою. Легше міняти емоції інших. Масштабні бажання і ідеї, масштабні зміни в бажаннях і ідеях. Час важливих новин і вчинків. Приділіть увагу сексуальним темам, психології, містиці, впливу на інших. Приділіть увагу борговими темам, використання і отримання чужих коштів, спадщини, початок нових кредитів, початок погашення та витребування боргів. Пік хороший для особистого і бізнесу. Події в житті і починання, за вказівками, масштабні, що змінюють багато, реалізація своїх ідей і бажань. Слабкі вказівки на розтрати, дурні вчинки в бізнесі, проблем з судами, обманів і бажання більшого в стосунках.

– Світ. Важливий пік, стабілізуючий, хороший для нового, хороші новини. Важливий для фінансових систем, державних інститутів і держав, політики, міжнародних відносин. Події, які почнуться під час піку, якщо вони стосуються державності, фінансових систем, міжнародних відносин, зададуть нові тренди, які будуть розвивати і змінювати існуюче. Отримання допомоги від держав для населення. Отримання міжнародної допомоги. Початок важливих судів, переговорів, підтримки населення. Для ринків пік має сильний вплив на фінансовий напрямок (новини про борги, зміни в корпораціях, міжнародна підтримка), у ринків буде велике зростання до середини грудня або січня. Але зростання не буде впливати на сировинні ринки. Ще пік стосуватиметься досліджень, сексу та сексології, психології мас, про це будуть важливі новини. Масштабні зміни свідомості соціуму.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Коли я описував пік 31 жовтня, я вказав, що після піку 15 листопада будуть нові локдауни. Починаючи з цього піку зросте смертність (на жаль, до лютого буде наростати, короткостроковий спад в кінці грудня – початку січня). Пік хороший на емоційному рівні, тому суспільство, поки що, не буде з негативом все це усвідомлювати. З січня переломні часи, корекція, коли люди усвідомлюють ті проблеми, які приніс коронавірус.

Автор: A.S. – 14.11.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,381