Все про вагістність
Все про вагістність

Молодик – 14 грудня 2020


Молодик, пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні. Найсильніше вплив і важливість для Стрільців, після для Близнюків, Діви і Риб. Для знаків Зодіаку додаткова інформація в гороскопах на грудень. Під час піку – нове, посилення для існуючих ситуацій з новими якостями. Нові: події, починання, новини, бажання. Хороший пік для людей і для світу, але важливості мало, хіба що новин більше.

– Обивателі. Хороші дні, емоційний підйом для Стрільців, Львів і Овнів, цим знакам більше віри, сил, енергії. Для всіх настрій буде трішки більш оптимістичний, зміниться на оптимізм. Масштабні бажання і ідеї, масштабні швидкі зміни в бажаннях і ідеях. Багато новин, не всі серйозні. Приділіть увагу отриманню високих знань, закордонним поїздкам і всьому закордонному, своїм ідеалам, пропаганді своїх ідей. Пік хороший для особистого і бізнесу. Події в житті і починання, за вказівками, масштабні, багато енергії для реалізація своїх ідей і бажань, але тільки для швидкореалізованих, пік не для довгострокового.

– Світ. Для світу пік має більше важливості, ніж для людей, проте важливість у нього мало. У світі ймовірність важливих стартів в міжнародних відносинах, старт важливих міжнародних подій. Для світу в цей пік буде багато новин, про міжнародні відносини, торгівлю, конфлікти. Крім міжнародних тем пік буде впливати на релігію, інститути релігійні, важливі новини від них. Зачепить він систему освіти, нововведення і зміни. Конфлікти в ці дні тимчасово посиляться. Хороший пік для ринків. Важливі новини про державні інститути, влада, державному управлінні.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Важливості не має.

Автор: A.S. – 14.11.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,167