Все про вагістність
Все про вагістність

Любов та знаки Зодіаку та ставлення до дітей


Що значить любов для знаків Зодіаку

Вільям Шекспір, коли то, сказав: “Любов – над бурею піднятий маяк,
Сяючий в мороці і тумані,
Любов – зірка, якою моряк
Визначає місце в океані.

Любов – не лялька жалюгідна в руках,
У часі, що стирає троянди
На полум’яних вустах і на щоках,
І не страшні їй часу загрози.

А якщо я не правий, і бреше мій вірш –
То немає любові і немає віршів моїх! ”

< /TR>
Овен Телець Близнюки Рак
Лев Діва Терези Скорпіон
Стрілець Козеріг Водолій Риби

Овен і любов
У любові панує пристрасність; партнер повинен бути завойований! Темпераментність перетворює весняну в літній жар. В порочних зв’язках проявляється деспотизм. Тривала любов можлива, якщо партнера не вдається повністю завоювати, інтерес постійно цим підтримується. Любов сповнена вогненної, еротичної пристрасності, слабкість неприпустима. Це відноситься і до дітей: їх люблять гаряче, але слабкостей не допускають.
Такій жінці недостатньо бути господинею дому. Вона підстьобує чоловіка, спонукає його енергію. Часто зв’язок виявляється засобом завоювати сцену, не обтяжуючи себе. З іншого боку, можна бути захопленим поривом Овена і прокотитися на хвилі його успіху.

Телець і любов
Цей знак любить любов, любов і насолоду. Йому не до довгих листів і знищених подарунків: йому потрібні обійми і насолоди. Він може бути ніжним. Він привертає до себе і хоче взяти у короткому житті всі її радості. Він легко спокушається і легко спокушає. Телець не розрізняє еротику і сексуальність, витончена еротика також мало потрібна йому, як постійна гра пристрасті. Його любов здається пристрасної, але це сексуальний потяг, а не духовна пристрасть.
Він шукає не тільки, хто міг би розділити з ним його фантазії, не принца або фею, йому потрібно постійно зрозуміле і доступне. Перевіривши партнера і переконавшись в тому, що двоє підходять один одному, він укладає союз, міцний як шлюб. Якщо при цьому у партнера виявляться слабкості, – то хіба і в мене їх немає?
Він любить догляд, але не потребує клац, – досить бавовни, лише б білизна була чистим. Але якщо чоловік неголений, якщо жінка погано зачесана – це вбиває любов, це руйнує гармонію! Його любов ревнива; якщо партнер спійманий на зраді, прощення йому не буде. Але зазвичай шлюбна вірність дотримується, потомство вирощується і виховується, взагалі сімейне життя сприймається як найменше з можливих зол, як кращий вихід з положення.

Близнюки і любов
Близнюки легко зачаровувати. Близнюки легко спалахують, і легко збуджують відповідну спалах.
Зав’язування зв’язків – не проблема, але проблема – знайти справжнє кохання. Тому що вони ніколи не знають, чи справжня вона. Вони настільки многосторонни, і викликають настільки багатостороннє луна, і завжди їм цікаво дізнатися, який та чи інша людина. Партнер цікавий, поки він пропонує щось на передньому плані, поки щось відбувається.
Освідчення в коханні Близнюкам даються легко; ніхто не здатний так повно виразити любов словами, – втім, часто не без штампів. У разі потреби вони легко одружуються (або виходять заміж); це сприймається в основному в аспекті весільної подорожі і того враження, яке справить ця подія на знайомих.
Близнюки постійно залишаються цікавими, і постійно шукають. Шлюб не зупиняє їх у жадобі пригод. Партнер завжди перебуває під наглядом і горе, якщо він стає нудним. Тоді вони вступають у другий шлюб, потім в наступний, – поки не виявляють, що відмінності не настільки вже й великі! Однак якщо Близнюк запалав, якщо його подвійність перетворюється на єдність, він стає надійним партнером. Зрозуміло, це рідко трапляється.
Діти виховуються ліберально.

Рак і любов
Тривалі зв’язки грунтуються тільки на почутті. Хоча Рака легко спокусити, без сильного почуття він на довго не прив’язується. Вони сприйнятливі до краси, сексуально привабливі, але якщо все зводиться до цього, справа не виходить за рамки афери.
Дім і потім сім’я – надійним притулком, як, втім, і всяка справжня зв’язок. Бути разом – це все. З очей геть – з серця геть: вони знаходять нові зв’язки.
Їм властива схильність до домашньої тиранії – як чоловікам, так і жінкам. Будинок ведеться за їх смаку, вони встановлюють розпорядок дня і у всьому беруть гору.
В основі вони схильні до вірності, хоча не завжди уникають побічних зв’язків; втім, більше фліртують, ніж дійсно змінюють. Короткочасна зрада тільки поглиблює прихильність.
Рак також разюче вірний у дружбі, яку вони знають ціну. Вони вміють зберігати таємниці. Взагалі все внутрішнє не слід виявляти, – якщо партнер порушує цю заповідь, партнерство швидко розривається.
Діти виховуються з батьківською строгістю і материнської дбайливістю. Від них вимагається послух – адже все робиться заради їхнього ж блага!

Лев і любов
Любов спалахує швидко. Точніше – вона швидко спалахує у відповідь на заклик. Ясно, що вони улюблені. Леви скорі в реченні шлюбу, але партнерові не слід зволікати – адже недоліку в шанувальниках у них не буває. Не слід також зачіпати їх гордість і самолюбство. Відразу: так чи ні, – і справу вирішено.
Леви насолоджуються усім, що доставляє радість почуттів. Партнер повинен бути блискучим, повинен сяяти, – тоді сяють вони самі, носять партнера на руках, обдаровують і одягають його. Але навряд чи партнером виявиться аспект або вегетаріанець!
У шлюбі не виникає спору з приводу лідерства. Але ось зовнішнє представництво повинно існувати Лев! Він відчуває себе завжди кілька як би в джунглях: углядівши привабливу здобич, він відразу кидається на неї, а потім приносить до ніг партнера добуту шкуру.
Подружня вірність може порушуватися, але це не повинно вести до розриву. Шлюб повинен бути міцним. Якщо ж розриву з ініціативи партнера не вдається уникнути, то на прощання послідує або небачений подарунок, або смертельний укус, – втім, нічого, чого можна було б соромитися.
Діти виховуються по – батьківськи, від них вимагається належні повагу, – тоді вони можуть мати все, чого хочуть.

Діва і любов
Що ж таке любов? – Запитує Діва. Підходити один одному, належати один одному і бути разом. Про любов не говориться багато слів. Двоє знаходять один одного, довіряють одне одному, люблять один одного і засновують сім’ю.
Весілля справляється по можливості пишно. Потрібно ж показати, як вони раді, що знайшли один одного! Так, – якби не страх. Це страх змушує їх здаватися в зв’язках стриманими і замкнутими. Любов – це казковий світ; цінується насамперед взаємна схильність і взаємне пристосування. Звичайно, насолоди любові теж важливі, але не слід відриватися від землі, бо життєва боротьба важка, для неї потрібна сила, і двоє сильніше одного.
Жінки добре знають свою привабливість і вміло нею користуються. Може здатися, що їх любов кілька корислива – або вони просто добре володіють собою? Вони привабливі, отримують силу, але якщо вони віддають себе, то хочуть знати, кому і навіщо.
Діти виховуються в турботі і систематично привчаються до життєвої боротьби, яку вони згодом здебільшого добре витримують, за що вдячні батькам.

Терези і любов
Любов цінується дуже високо, – з’єднує, що зв’язує любов, яка дає справжній союз чоловічого і жіночого. Втім, це відноситься і до одностатевого кохання. Відчувається постійна увага до пов’язаності, у тому числі на духовному рівні – в залежності, звичайно, від рівня.
Флірт спирається на задоволення чарувати; він не прагне до кінцевої мети, достатньо того, що люди зійшлися ближче, ніж зазвичай. У любовних зв’язках слід дотримуватися правил гри! Якщо гра приходить до якогось результату, це може бути елементарна еротика. Це передбачає, що людям є про що говорити один з одним, що у них подібні художні смаки, що вони люблять одну музику, – тобто знаходяться на одному рівні. Це необхідно, тому що Терезів легко як залучити, так і відштовхнути.
Терези завжди цікаві, їх легше, ніж інших, вивести з рівноваги, так що зв’язок повинна давати їм міцну опору.
Їх жага кохання велика, вона веде їх до іншого, до тебе, до поповнення. Але чи буде продовжаться це прагнення в шлюбі, невідомо. Вони ніколи повністю не розкриваються, щоб не втратити себе, – це їх проблема.
Дітям прищеплюються смак і культура, так що вони як правило обганяють своїх однолітків.

Скорпіон і любов
Якщо хто і знає пристрасну любов, – так цей Скорпіон; хто хоче зазнати такої любові, шукає “Скорпіона”! Але будьте обережні, вони ліплять, не кожен це витримає.
Створилася зв’язок передбачається майже що вічної: навіть якщо інші пристрасті манять, – і не завжди упускаються, – заснована зв’язок розуміється як щось святе. Якщо ж виникають розбіжності, то ніякі вмовляння не допоможуть, вони нестримно – послідовні, і можливий тільки розрив!
Якщо з боку чутися лише скандали і видно, як летить посуд, – це нічого не означає, це не говорить про те, добрий чи поганий шлюб. Ніякі сварки не можуть поміщати там, де знайдена доля, і тут не зупинять жодні позбавлення, ніякої голод. Якщо знайдений партнер – з ним можна рухати гори!
Однак партнер повинен настільки ж повно віддавати себе. Спокійної сексуального життя чекати не доводиться. Висуваються дуже високі вимоги, можливості партнера і сама сфера повинні бути досліджені до кінця, повинні бути звідані всі насолоди, ніякі нормальні кордони не мають значення, тим більше – в близькому союзі.
У дітях виховується страсность і мужність, вони повинні навчитися цінувати життя і насолоджуватися нею, бо вона може бути коротка!

Стрілець і любов
Стрільців любов гаряча, але стримана. Цей темперамент загоряється, він не спалахує. Чоловік любить як покровитель і захисник; любов жінки сповнена сили і культури. Так що може встановитися прекрасне партнерство, більше засноване на духовному зв’язку. Передбачається, що обидва до зв’язку багато шукали, – можна додати, що з сильним устремлінням, – тому, знайшовши, нарешті, зв’язок, вони досить упевнені в ній.
Пізніші небезпеки, як правило, чесно обговорюються і зважуються; навіть якщо виявляється необхідним розрив, люди залишаються друзями.
Партнерство розглядається не тільки як доповнення, але і як виклик: партнер повинен допомогти подальшому розвитку, разом з ним хочеться боротися за досягнення значних цілей; чотири ока бачать краще двох, ось підстава цієї спільності. Так що багато зв’язку продовжуються, коли власне любов вже йде, і виявляються міцніше, ніж інші зв’язки, засновані на більш сильних почуттях.
Однак партнеру не слід зачіпати марнославство, не слід погрожувати гордості, навіть для виду.
Діти виховуються хорошим прикладом, і кілька “теоретично”, але мають хороші шанси. Якщо вони наслідують приклад батьків, то у них може бути гарне дитинство.

Козеріг і любов
Зв’язки вони створюють в основному по тверезому розрахунку: це може бути бажання мати дітей, загальне існування і т. п. Досвід сексуальної пристрасті для них можливий, але не він визначає постійну, міцний зв’язок. Забути себе – прямо-таки неможливо, а якщо це і відбувається, Козеріг швидко повертається до реальності.
При цьому вони здатні на сильне почуття, і добре, якщо воно зустрічає відповідь. Він не виносить розчарувань. І почуття не повинно бути перешкодою на життєвому шляху. Якщо це відбувається, його пригнічують до такої міри, що партнер не може повірити, що перед ним – та ж сама людина.
Якщо Козеріг – батько або Козеріг – мати фіксування на дитині, то партнер по шлюбу сприймається як би на периферії. Якщо життя спрямована на професійні заняття, то сім’я місяцями може залишатися без уваги.
У зв’язку вони вступають заради життя, і зв’язки ці не так вже тривалі, тому що, як правило, більшу направлено на професію.
Діти виховуються сухувато, але честолюбні муштри. Від них часто можна почути не за віком серйозні істини, які вони навряд чи встигли переварити. Впрчем, це – перші учні в класі.

Водолій і любов
Зв’язку зав’язуються в несподіваних знайомствах все незвичайне, чуже зачаровує, все екзотичне збуджує. Партнер повинен бути оригінальним, привертати увагу; не повинно бути нічого, що могло б викликати нудьгу. Але при цьому необхідно, щоб блискучий партнер не відвернув на себе всю увагу оточуючих, це створює певні труднощі.
Водолій настільки любить все особливе, що, власне, не помічає самої любові. Крім того, вони легко відволікаються, так що знаходяться любов досить пізно.
Партнеру потрібно володіти рідкісною здатністю пристосовуватися. Якщо замовлені квитки на північний полюс, і він чекає на аеродромі в шубі, – потрібно бути здатним, не моргнувши оком, увійти в літак, що відправляється до екватора.
Але ця спонтанність робить Водолія настільки привабливим і заслуговуючим любові. Їх притягальна сила дійсно велика, а зв’язки тривають зазвичай довше, ніж припускають друзям, тому що їм властива не одна тільки ексцентричність.
Хорошому шлюбу сприяє наявність дітей або скрутне становище партнера, якщо він потребує допомоги, – це волає до людяності.
Діти виховуються новими методами, в традиціях прогресу. Повсякденне життя не завжди дається їм легко, але батьки ними пишаються, і це додає їм упевненості в собі.

Риби і любов
Це справжні художники любові. Вони хочуть любити час, якщо б це було можливо – без пауз. Оскільки ж це не можливо, вони починають любити у вищому сенсі, домішуючи до любові місію, – що партнерові не легко винести. Їх потреба в любові не знає кордонів, як і потреба в повноті насолоди; проте багато що йде тут і від потреби в захищеності, від ніжності та чутливості, і від почуття спільності. Вони хочуть довіритися, коли тільки можливо! Чоловік – Риба, подібно Казанові, переходить в своєму пошуку від однієї жінки до іншої. Жінка – Риба справляє враження русалки, і, хоча вона прагне до міцним зв’язкам, разом з тим їй властива чаклунська радість зваблювання. Благодоря своїм завоюванням і удачам як чоловіки, так і жінки підсилюють почуття власної гідності, що позначається на всьому їхньому вигляді.
Гра любові зрозуміла їм усім; зрозуміти зв’язаністю нею – важче. Якщо вже вони прив’язуються, то так впиваються в партнера, що він починає думати, як би йому забратися! У любові вони готові навіть упустити свою гідність; часто це виявляється якимсь хворобливим прагненням. Пізніше вони не прощають цього ні собі, ні партнерові.
Діти виховуються з ніжністю; їм прив’язується художній смак; проте вони часто занадто сприйнятливі і чутливі до зустрічей з ровесниками.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,422