Все про вагістність
Все про вагістність

Любов, щастя і удача: як їх утримати?


Ми народжуємося для життя і любові, і нічого немає краще розуміння справжнього почуття, що не потребує нічого натомість. А ви самі готові все віддати заради кохання?

Звичайна людина часто різко реагує на критичні зауваження, починає кипіти і обурюватися, що заважає йому відключитися від негативних емоцій і дійсно притягувати удачу, щастя і любов. Бурхлива реакція на критику не дає можливості осмислити багато моменти, а наше самолюбство заважає розвинутися любові, яка має багато чого витримати і вистраждати. Егоїзм не дає зрозуміти і відчути багато речей, тоді як вислуховуючи зауваження спокійно, ви відносите вашу свідомість на новий рівень.

На думку китайських філософів, найбільше губить людей щоденний егоїзм, ситуація, коли людина мусолить особисті образи, щоб посилити власну значущість. Треба радіти тому, що поруч з вами, що вас оточує. За древнім вченням знахарів з Тибету, Китаю та Індії, нами керують закони, які вказують на співвідношення енергій, що відповідають за удачу, щастя і любов. Ті люди, які менш егоїстичні, мають широко відкриті канали для отримання енергії Космосу, а негативні емоції ці канали перекривають.

Що потрібно, щоб змінити напрям сил і залучити удачу? Чи можна замінити ненависть любов’ю? Можна, тільки треба взяти себе в руки. Стародавні християнські тексти також говорять про те, що необхідно возлюбити ворога свого – саме це робить людину сильною і невразливим. Якщо ви не сприймаєте образу, то вона на вас не подіє. Чи не проклинаючи ворогів або суперників, можна легко уникнути багатьох неприємностей і невдач.

Стародавні поради пропонують нам будувати захисну стіну з Добра, яке захистить від нападок зла, створивши між ним і нами захисне поле з добрих думок. Таке ставлення є основою закону тяжіння удачі і любові. Злість притягує іншу злість, посилюючи загально зло навколо.

Тільки зберігаючи любов у своєму серці, проявляючи ніжність, терпимість і ввічливість, зменшуючи егоїзм, можна позбутися страхів. Любов відноситься до особливого виду енергії, яка залежить від наших думок. Добрі думки моделюють навколо здорову ауру, позитивну, яка буде все заряджати навколо. Зло може перемогти тільки любов і добро. Ніхто не знає рецепту щастя, але нещастя завжди отримує той, хто не цінує наявного у нього щастя.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,151