Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 5 липня 2020


Пік, Лунація, 5 липня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий і помітний для Раків і Козерогів, на другому місці Овен і Терези. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць від Бомбушкар. Як завжди під час повного місяця – посилення трендів, нові етапи для ситуацій які розвиваються і трендів, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Пік нейтральний, все залежить від особистих гороскопів і розвитку ситуацій, події будуть кардинальні.

– Обивателі. Перепади настрою від підвищеної чутливості та емоційності, до сухості і несприйнятливості, від м’якості до грубості. Кардинальні перепади будуть не тільки в емоціях, а й бажання і вчинках, рішеннях. Перехід на нові рейки в русі до бажаного. Але це не буде видно, непоказне, а буде приховане від інших. Події в житті, будуть сильніше розвиватися і досягнуть кульмінацій, але залежать від особистих гороскопів. Розбирайтеся і приймайте рішення зі спробою знайти баланс між емоціями і неупередженістю, бажанням і забороною. Їх якості яскраво виражені відсутні. Під час піку, є ймовірність важливих подій, в розвитку професії та кар’єри, поваги перед іншими людьми і репутації, тому до чого прагнете (цілям).

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Пік нейтральний і без особливої значущості для світу. Буде лише кардинальне посилення тенденцій тих подій, що вже є. Трохи сильніше вплив на державні інститути, уряду, політику.

Автор: A. S. 05.07.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,421