Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 5 червня 2020


Пік, лунація, 5 червня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива і помітна для Близнюків і Стрільців, на другому місці Діва і Риби. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць від Бомбушкар. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Пік поганий, завершення і результати, рішення і розуміння, можуть бути з конфліктами, занадто роздуті бажання, поспішні і мінливі.

– Обивателі. Дуже багато перепадів настрою, невгомонність, поспішності, уразливості, конфліктності. Бажання будуть яскравими і гучними. Конфлікти і образи будуть прихованими, розмитими і погано усвідомлюваними, швидко змінюватися. При будь-якому впливі зовнішньому будуть зміни прагнень і бажань. Схильність нав’язувати свої ідеї іншим, конфліктувати якщо хтось не згоден, хоч конфлікти нестабільні. Велике бажання підштовхувати інших, але мало особистих дій. Невгамовність і товариськість в ці дні в суміші з уразливістю і конфліктністю. Безглуздість конфліктів в тому, що вони узагальнені, безпідставні, а провокувати їх будуть різні погляди на ідеали і переконання. Події в житті, зовнішні та особисті, з ймовірними конфліктами та образами. Розбирайтеся і приймайте рішення з аналізом і без поспішності, переконання та ідеали повинні бути підтверджені фактами, а не пустими бажаннями та ідеями. Їх якості – конфліктність і мінливість. Під час піку, є ймовірність важливих подій, в навчанні, всьому що має відношення до закордону, навчання інших людей, справедливості, ідеалів, прагнень, філософії, віри в щось, багато спілкування і новин різної важливості, торгівлі.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Пік конфліктний. Події будуть змінюватися і розвиватися швидко і експансивно. Сильний вплив на міжнародні відносини, міжнародну торгівлю і міжнародні договори, право, суди, медицину. Буде загострення конфліктів. Найсильніші конфлікти і скандали будуть на гранті ідеологій, міжнародні, що зачіпають справедливість, таємні. Пропаганда і новини будуть мати сильний вплив на суспільство.

Автор: A. S. 04.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 90 T. 0,429