Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 31 жовтня 2020


Це другий повний місяць в жовтні, два повні або два молодика в один місяць бувають рідко. Наступний раз таке буде в серпні 2021 року. Пік, лунація, 31 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий і помітний для Скорпіона й Тельця, на другому місці Лев і Водолій. Детальні вказівки всім знакам в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, переломні дні для ситуацій які розвиваються, кульмінації, важливі новини, усвідомлення, рішення, можливості для остаточних завершень або іншого етапу розвитку. Пік 31 поганий, непередбачені і нагальні зміни і ситуації, посилить бунти, руйнівний.

– Обивателі. Запальність, імпульсивність, нерозсудливість, крайнощі, егоїзм, непослух і бунтарство, бажання руйнувати і звільнятися. Егоцентричні і свавільні дні, вкрай багато впертості. Непередбачена активність, можливість розібратися і важливі події в матеріальних і фінансових темах, заробітках, інвестиціях, покупках, особистому і чужому багатстві. Буде бажання змінити своє багатство, джерела доходів, роботу або зовнішні змінюючі події в цьому. Зовнішні події непередбачувані і руйнівні. Треба берегти цінну роботу, багатство, всі джерела доходів. Не поспішати з витратами. Руйнувати те, що вже набридло і непотрібно.

– Мир. Основні якості будуть ті ж – руйнування і зміни, несподіване. Несподівані зміни і результати в економіці, важливі новини та події, які ніхто не передбачав. Сильний вплив на економіку і суспільство. Посилить і прискорить тренди в економіці, кульмінації. Якраз зараз ринки почали сильно падати, продовжиться це до середини листопада, їх буде штормити. Після середини листопада буде краще і в грудні. Поки ще не криза. Вказівки на економічну кризу в кінці січня-лютому 2021 все ж не відміняються, але для держав щось важливе буде в кінці листопада і грудні (не економічне, а політичне і владне). Сильний вплив на планету Земля, як раз за пару днів до повного місяця був сильний землетрус. Імовірність сильних землетрусів на січень і лютий, подібне із Землею буде відбуватися весь 21 рік, якісь катаклізми. В цей пік посилення екстремізму, бунтів, скандалів, мітингів. Сильна соціальна деструктивна активність, протистояння за свободи і права у суспільства.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Посилення його впливу на світ, прискорення його розвитку. Вплив на соціальну напругу і економіку. Якраз почалися масові локдауни, по завершенню піку їх буде менше. Після піку послабиться протистояння проти локдаунів. А після 15 листопада будуть нові локдауни, в інших країнах. В кінці листопада будуть обмеження подорожей між країнами.

Автор: A. S. 31.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,475