Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 3 серпня 2020


Пік, Лунація, 3 серпня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива і помітна для Лева і Водолія, на другому місці Телець і Скорпіон. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць від Бомбушкар на липень і серпень. Як завжди під час повного місяця – посилення трендів, нові етапи для існуючих ситуацій і трендів, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Пік раптово змінює, раптових результатів, непередбачених подій, непередбачуваних бажань, крайнощів.

– Обивателі. Нетерпіння, бажання звільнення і руйнування. Дратівливість. Будь-який тиск і обмеження буде бажання зруйнувати, позбутися, втекти, змінити. Перепади в настрої, від показухи і яскравості, до холодності і відстороненості. Будь-які бажання будуть швидко реалізовуватися, складно чинити опір їм. Швидкі завершення і перемикання. У подій непередбачувані кульмінації і результати. Рішення руйнуючі обмеження. Розберіться з тим що заважає Вам і обмежує Вас. Велике бажання індивідуальної свободи. Екстремізм в вчинках і руйнування. Імовірність важливих подій в дружбі, позиції в суспільстві, планах.

– Світ. Важливе значення для політики, все тенденції до руйнації і екстремізму будуть посилені в суспільстві і світі. Кульмінації для революцій і бунтів, ясність, бачення майбутнього у змінах політичних і соціальних. В економіці несподівані зміни і несподівана інформація, кульмінації для ринків. Важливі технологічні події, події з природою, події в економіці в дні піку. Міжнародні конфлікти.

Автор: A. S. 02.08.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,166