Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 2 жовтня 2020


Пік, Лунація, 2 жовтня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важливий і помітний для Овнів і Терезів, на другому місці Козеріг і Рак. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць. Повний місяць – це посилення трендів, нові етапи для ситуацій які розвиваються, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Пік поганий, руйнівний і конфліктний, посилить будь-які скандали, агресію, егоїзм, образливість.

– Обивателі. Кардинальність, конфліктність, запальність, образливість, проекції скандальності на інших і готовність боротися свої бажання. Холеричні і егоїстичні дні. Багато активності у відносинах, конфліктах, конкуренції і протиборства. Кульмінації для конфліктів і боротьби. Конфлікти будуть приводити до руйнувань, тому при необхідності зберегти – обережно стійте за свої бажання, а якщо треба зруйнувати – скандальте. Розберіться з поганими відносинами, ворогами, розривайте стосунки. Буде бажання скандалити. Імовірність важливих подій в стосунках. Бережіть здоров’я, конфлікти та активності будуть змінюватися занепадом сил. Травмонебезпечний пік.

– Світ. Пік посилить конфлікти, війни, агресію, протистояння, старе і нове, може відродити. Дуже сильними будуть державні конфлікти, протиборство, агресія. Важливий пік для з’ясування сформованих конфліктів і відносин, дозволить розібратися, висвітить правду, покаже амбіції та бажання сторін. Важливі державні вчинки в конфліктах, світового значення. Наступний пік (16 числа) теж буде конфліктний, агресивний і військовий, але той буде розширювати та починати нове.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Особливого значення не має, лише як підсилювач. Останній пік в жовтні буде мати значення.

Автор: A. S. 01.10.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,475