Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Повний місяць – 2 вересня 2020


Пік, Лунація, 2 вересня, пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива і помітна для Риб і Дів, на другому місці Близнюкам і Стрільцям. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на місяць від Бомбушкар на серпень і вересень. Повний місяць – це посилення трендів, нові етапи для ситуацій які розвиваються, важливі новини, рішення, можливості для остаточних завершень або кульмінацій, переломні дні. Перший дійсно хороший пік за пару місяців, пік прискорює, швидкий розвиток і зміна сформованих ситуацій. Прискорення всього. Будь-які зміни будуть хорошими, навіть якщо події будуть неясними або здаватимуться поганими.

– Обивателі. Метушливість, квапливість, прискорення в діях і бажаннях на 1000%. Буде відчуватися якась амбівалентність в емоціях і бажаннях, рішеннях і діях. Добрий пік, з швидкими перепадами в почуттях. Перепади в настрою, від чутливості та емоційності, до слабких емоцій і стриманості почуттів. Зовнішні події та особисті бажання, вчинки будуть реалізовуватися швидко, в цьому допомагатиме мрійливість і аналіз. У подій за допомогою інтуїції, віри, мрій, аналізу і критики зможете отримати рішення. Звучить це складно, але з тим прискоренням в 1000% – рішення і результати будуть швидко втілюватися. З чим не зможете розібратися, про що не зможете прийняти рішення, від того можете просто позбуватися. Розберіться і звільнитеся від того, що обмежує і не може бути розвинене. Велике бажання допомагати іншим і просити про допомогу. Імовірність важливих подій в вірі і релігії, мріях, ідеалах, допомоги іншим і отримання допомоги від інших, самоти і відпочинку. Якщо немає роботи – відпочивайте.

– Світ. Дуже швидкий пік, не особливо помітний через свою швидкоплинність. Важливим буде для економіки світу, здоров’я, релігії, морів і океанів, нафти. Пік повинен мати важливе значення для Ковід-19. Відбудеться якийсь сплеск, швидкий розвиток всіх подій, прискорення розвитку. Події будуть не тільки новими, а й відродяться старі. Хоч пік і не особливо помітний, але повинен сильно вплинути на економіку, «здоров’я» світу і віру. Я вважаю, що буде важлива інформація про поширення захворювання, рішення і результати вплинуть на розвиток економіки і суспільства. Пік дасть важливу інформацію про релігію, відбудуться події з церковними інститутами і релігійними громадами. Вплив на нафту – це кульмінація нафтового ринку в цьому році (інша вказівка в кінці грудня). Я вважаю, що після цього піку буде падіння цін на нафту, тільки помітно це стане після 17 вересня.

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Цей пік буде важливим, прискорить як розвиток (поширення) хвороби, так і її результати, її вплив на світ (економіку, працю, усамітнення та ізоляцію), лікування (щось пов’язане з лікуванням цієї хвороби).

Автор: A. S. 01.09.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,162