Все про вагістність
Все про вагістність

Лунація – Новий Місяць – 22 травня 2020


Лунація 22 травня – пік плюс-мінус 3 дні. Найбільш важлива для Близнюків, на другому місці Діва, Стрілець і Риби. Дивіться вказівки для знаків в гороскопах на травень місяць від Бомбушкар. Під час піку посилення трендів, нові етапи для ситуацій і трендів, які розвиваються. Нові: починання, новини, бажання. Гарне завершення старого і початок нового, а краще повторний початок важливого старого, в цей пік багато суєти, мінливості, несталості.

– Обивателі. Емоційно хороший пік, проте емоції не будуть сильними, найкраще знакам стихії повітря, принесе їм енергії і сил. Допитливості багато, балакучості (намагайтеся не бовкнути зайвого), дружелюбності. Суєтні дні, багато бажань (але будуть швидко змінювати) і вчинків (але дріб’язкових). Сприймайте свої ідеї та думки, свої емоції, а після висловлюйте їх! Події в житті, зовнішні, можуть бути важливі лише від особистих гороскопів. Але, постарайтеся самі щось стабілізувати в житті і зміцнити. Якості у подій будуть хорошими – стабілізація, зміцнення, реорганізація та можливість по-новому почати. Під час піку, зверніть увагу на свої знання і починайте вчитися. Нові серйозні відносини зараз не будуть результативні, а навпаки безглузді, але заводьте нові знайомства. Пік для того щоб дізнатися свіжі новини, відправитися в коротку і недалеку поїздку, почати вчитися, нові контакти. Паралельна вказівка дає можливість повторно почати дружбу, соціальний або груповий захід, план, що були раніше. Обережніше з шури-мури, витратами грошей, важливими договорами і покупками – це друга паралельна вказівка.

– Світ. Посилення тенденцій в суспільстві і світі. Події в світі будуть новинного характеру, переговорного, транспортного (поїздки). Світ дізнається нове, нові тенденції в транспорті, комунікаціях, напевно, «важливі» новини (які лише на початку будуть важливі і потім будуть забуті), навчання (навчання шкільне та курсів). Дні суєти. Занадто важливими їх вважати не можна. Хоча цей пік повинен мати вплив на Дональда Трампа (президента США), адже він Близнюки, щось почнеться в житті і в США важливе, а що ми дізнаємося вже на початку червня (пік покаже навіть таємне, дасть розуміння, якщо зараз ще не буде зрозуміло).

– Про Covid-19 (Коронавірус, Ковід-19). Нічого важливого. Важливе буде в кінці червня.

Автор: A.S. – 21.05.2020

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,448